Problem z chłopakiem

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem z chłopakiem

przez Lastin89 15 cze 2015, 12:35
Witajcie!!!
Nie potrafię dodać nowego wątku, tak więc pozwalam sobie tutaj umieścić mój post.

Tak więc biorę leki:
-Xanax sr 0,5 mg,
-Lamirtin 175 mg,
-Depralin 5 mg.

Mam chłopaka, który od pewnego czasu bardzo źle wpływa na moje samopoczucie psychicznie.
Chodzi o to, że mam wrażenie, że mnie nie kocha, nie zależy mu na mnie,ma mnie gdzieś, olewa mnie.
Podaję na to przykład: mój facet pracuje codziennie po 14 godzin, wraca z pracy o godzinie 22. Już wiele razy zdarzyło się, że nie napisał mi nawet słowa dobranoc - przez to jest mi przykro, mam wrażenie, że ma mnie gdzieś, olewa mnie, jest mi strasznie przykro.
A on potrafi mnie tylko przeprosić i zawsze tłumaczy się tym, że był tak zmęczony, że nie zdążył napisać dobranoc...

I teraz moje pytanie. Czy na moje odczucia dotyczące wyżej opisanej sytuacji może mieć wpływ Xanax sr lub jakikolwiek inny lek???

Bardzo proszę o odpowiedź, bo już nie wiem co mam o tym sądzić, może to ja przesadzam :-(
Ostatnio edytowano 15 cze 2015, 16:28 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wydzielono z innego tematu i zmieniono dział.

Problem z chłopakiem

przez ekspert_abcZdrowie 15 cze 2015, 18:15
Witaj Lastin89!

Jestem w stanie zrozumieć, że Twój chłopak po 14 godzinach pracy o 22.00 może nie mieć już siły, by napisać do Ciebie dobranoc. Brak "dobranoc" na koniec dnia nie jest barometrem uczuć w związku ;) Jeśli tylko na tej podstawie uważasz, że Twój chłopak Cię olewa, to wybacz, ale chyba przesadzasz. Ważniejsze jest to, jak traktuje Cię Twój chłopak, czy odnosi się do Ciebie z szacunkiem, czy sprawia Ci drobne przyjemności, czy martwi się o Twoje zdrowie, dopytuje, jak się czujesz, co może zrobić, byś poczuła się lepiej, czy pomaga Ci w codziennych obowiązkach itp. Dla jakości związku ważna jest też komunikacja - jak ze sobą rozmawiacie. Zamiast snuć podejrzenia, porozmawiaj szczerze i spokojnie ze swoim partnerem. Powiedz, czego Ci brakuje, co chciałabyś zmienić, jakie masz obawy i wątpliwości. Wierzę, że wspólna rozmowa pozwoli Wam znaleźć rozwiązanie i zbliży Was do siebie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Psycholog

Problem z chłopakiem

przez Lastin89 15 cze 2015, 23:50
Rozumiem, w takim razie dziękuję za odpowiedź.
Problem w tym, że mój chłopak jest fetyszystą, pociągają go damskie buty i jestem strasznie zazdrosna kiedy gdzieś jesteśmy na jakimś koncercie czy w miejscu publicznym i ja dostrzegam, że wtedy on nie zwraca uwagi na mnie tylko na buty innych kobiet... W moim wnętrzu czuję potworną zazdrość, nerwy, wewnętrznie nie jestem w stanie nad tym zapanować.
Co w tej sytuacji jeszcze radzi mi Pani Doktor? Bardzo proszę o odpowiedź, to dla mnie bardzo ważne.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z chłopakiem

przez bittersweet 16 cze 2015, 09:43
Lastin89, to masz problem z "branoc" czy z jego fetyszyzmem ? na Twoje buty jak on reaguje ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Problem z chłopakiem

przez NN4V 16 cze 2015, 09:52
bittersweet napisał(a):... na Twoje buty jak on reaguje ?

Ja bym najpierw zapytał ile tych butów ma. :mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Problem z chłopakiem

przez Lastin89 16 cze 2015, 10:44
bittersweet - mam problem z fetyszem i dobranoc.
Na moje buty jak reaguje, no jak pytałam to mówił mi, że moje buty go kręcą szczególnie baletki i szpilki...

Problem z chłopakiem

przez Lastin89 16 cze 2015, 10:45
NN4V - co za różnica ile ma tych butów, ja mam problem a Ty jeszcze bardziej pogrążasz

Problem z chłopakiem

przez agusiaww 16 cze 2015, 12:52
Akurat dobranoc to nic waznego ze nie mowi, gorzej jak przyjdzie zima i załozysz kozaki, to sie moze odkocha :lol:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Problem z chłopakiem

przez bittersweet 16 cze 2015, 12:59
Lastin89, tym branoc sie wgl nie przejmuj, faceci nie zwracaja kompletnie uwagi na takie drobiazgi, sa dla nich po prostu nieistotne i dlatego zapomina. Co do fetyszyzmu, to inni sa fanami np cycków czy dupek, i tez sia gapia na te czesci ciała, niezaleznie czy maja partnerke czy nie.Teraz pracuje z kolesiem który jest cyckomanem, kazdej babie wlepia wzrok w dekolt np.

Problem z chłopakiem

przez mzk23 16 cze 2015, 13:14
To, że się patrzy na cudze buty nie znaczy, że snuje nie wiadomo jakie rzeczy. Po prosto to go przyciąga. Analogiczna sytuacja - idziesz na spacer z chłopakiem, mijają Was 2 ładne blondynki z dużymi cyckami. Jako chłop, powiem Ci, że trudno wtedy utrzymać wzrok prosto, ale to wcale nie znaczy, że zamieniłbym moją dziewczynę na tamte, bądź ją zdradził... Są w nas pewne instynkty i tyle, koniec :)

Co do Twojej sytuacji - czy chłopak kocha, to nie wiem, ale 14 godzin pracy faktycznie może wykończyć człowieka, a wtedy najważniejszy staje się odpoczynek i sen (mam znajomego kuriera i ta robota go wykańcza w każdym sensie).

Problem z chłopakiem

przez Lastin89 16 cze 2015, 17:38
Moi byli faceci, a było ich kilku, to żaden z nich nie zwracał uwagi na tyłki, cycki ani na buty innych kobiet.
A z tym którym teraz jestem, to te przeklęte buty.... Nie mogę się pogodzić z tym, że on jest fetyszystą butów, z tym spokojnie żyć nie mogę, często o tym myślę i to mnie dręczy. A na dodatek kiedyś miałam problem z nadmierną, toksyczną zazdrością... nie wiem co mam robić...

Problem z chłopakiem

przez Lastin89 16 cze 2015, 17:43
mzk23

mzk23 napisał(a):To, że się patrzy na cudze buty nie znaczy, że snuje nie wiadomo jakie rzeczy.

Mi się właśnie na 99% wydaje, że on patrząc na te buty snuje rzeczy w podtekście erotycznym, nie mogę tego przeboleć. Jestem kompletnie rozwalona i bezradna. pomocyyyyy

Problem z chłopakiem

przez Candy14 16 cze 2015, 18:21
Moi byli faceci, a było ich kilku, to żaden z nich nie zwracał uwagi na tyłki, cycki ani na buty innych kobiet.

wierz m ze zwracali .. chyba ze z nimi cos nie teges

tym branoc sie wgl nie przejmuj, faceci nie zwracaja kompletnie uwagi na takie drobiazgi,

Czy ja wiem? Jak facetowi zalezy to znajdzie minute zeby wyslac esa na dobranoc. Chyba ze mnie tak faceci rozpuscili
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Problem z chłopakiem

przez bittersweet 16 cze 2015, 18:36
Lastin89, masz problem z zazdroscia, a nie z butami, hehe. To takze mój problem, chociaz nie dotyczy sfery wizualnej, ja jestem zazdrosna o czas, jaki sie mi poswieca /lub nie, grrrr :evil:

Candy14, jak faceta do czegos przyuczyłam, to robił pewne gesty, ale sam z siebie to juz raczej nie. Wg mnie w związkach kobiety zwracaja uwage dużą na drobiazgi, mezczyzni na podstawowe zagadnienia, reszta to dla nich tło.

Sortuj wg