czy jest szansa na cos co nie ma sensu?!

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez saszi13 26 maja 2015, 17:01
Aurora88 masz racje moge sie wszystkiego oduczyc tylko potrzeba czasu.. Lecz rozum mi podpowiada aby sie nie podawac i trwac przy rozwodzie bo nawet maz nie chce sie z mna skontaktowac to po co mam sie ludzic na cos co nie ma sensu. Zas serce mi mowi aby walczyc pomimo krzywdy wyrzadzonej , bo wiele ze soba przeszlismy wiec i to teraz przejdziemy po mimo krzywd nawzajem sobie wyrzadzonych. Poprostu nie wiem comrobic kompletnie nie wiem, ale chyba wycofie pozew aby sprobowac cos zrobic w kierunku ratowania? Bo to ja zaczelam wojne rozwodu wiec ja ja zakoncze chocby po to aby pozniej nie miec wyrzutow sumienia ze moglam cos zrobic a nie zrobilam ehh..

Najgorsze jest to ze w lipcu ub. Roku tez mielismy taki kryzyzs tzn maz posadzil mnie o zdrade ( ktorej nie bylo ) i mnie troszke pobil, zamknal na caly dzien w pokoju, bez telefonu, jedzenia, picia, butow i czego kolwiek abym mogla uciez wiec sie wyprowadzilam do mamy jak mnie tylko wypuscil tzn sam nawet mnie odwiozl ale po tygodniu sie zlamalam i wrocilam, bylo chwile spokoju. Lecz nawet o tym nie porozmawialismy a potem przy kazdej klotni maz do tego wracal. I to jest tez nasz najwiekszy problem nie potrafimy ze soba rozmawiac, tzn maz bedzie rozmawial o tym co jego gryzie lub niepokoi a o mnie co ja czuje nigdy nie rozmawialismy.

przez Aurora88 26 maja 2015, 19:21
Cóż, Twój rozum podpowiada Ci dobrze, a sercem kierują chore schematy. Ja nic więcej do powiedzenia nie mam - jeśli wycofasz pozew, zniszczysz sobie życie na własne życzenie.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Sortuj wg