Czy za szybko się angażuje?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Po prostu maciek 16 maja 2015, 14:32
Ostatnio jestem pod wrażeniem jednej mojej koleżanki. Nie wiem chyba to coś na kształt silnego zauroczenia. Spędzaliśmy z racji pracy dużo czasu ze sobą. Zaprzyjaźniliśmy się bardzo. Wydaje mi się, że chyba jej się podobam....uśmiecha się do mnie nawet jak powiem coś w ogóle nieśmiesznego, ciągle sie na mnie gapi, dotyka mnie zbliża się, flirtuje......
Nie wiem czemu ale ciągle o niej myślę. Myślę o tym co mogłoby być miedzy nami i że mogłaby być moją dziewczyną.
Problemem jednak jest jej impulsywny charakter i taka nadmierna bezpośredniość co trochę mi przeszkadza bo ja raczej należe do ludzi spokojniejszych. Miałem kiedyś jedną dziewczynę o podobnym temperamencie i wiem że były później w związku z tym problemy.
Co bym jednak nie mówił i jak na nią nie narzekał to zajebiście czuje się w jej towarzystwie i myślę, że ona też czuje się dobrze w moim, a wczoraj jak tylko wyszła z biura od razu było mi jakoś tak smutno i od razu za nią tęskniłem.
No i tak się zastanawiam czy aby nie za szybko angażuje się w jakąś dziwną więź emocjonalną z nią, a tak naprawdę nie wiem czy ona czuje mniej więcej coś podbnego jak nie to samo.
Boje się jednego, że to wszystko jakiś schiz wywołany depresją i może jakąś przez to spowodowaną nadmierną uczuciowością bo w zasadzie to ja jestem z natury chłodny i racjonalny.
Boję się że może to nie mieć nic wspólnego z nią tylko z jakimś chorobowym nienormalnym pragnieniem posiadania dziewczyny wynikającym z już za długiej samotności....
Co o tym myślicie?
Może po prostu sobie sam wmawiam na chama uczucie do niej?

przez Wehmut 16 maja 2015, 14:43
Myślę, że nie wmawiasz i podoba Ci się. Może być jakaś więź, o ile nie będziesz się spinać i szczerze pogadacie o tym co czujecie. Powodzenia ;)
Wehmut

Sortuj wg