Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez anonim 13 lut 2008, 00:44
Jak ten nie był kulturalny to ja nie wiem czego ty chcesz... Możesz ewentualnie poszukać w życzeniach na dzień matki/babci...

Ja byłem taki nieśmiały i bałem się zrobić cokolwiek i pewnie dla tego nie wyszło, po prostu zostałem olany, ona ma teraz chłopaka, za drugim razem na pewno taki nie będe...
Rób co chcesz, ale ja Ci szczerze piszę.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez artek222 13 lut 2008, 01:28
a takie :

"oryginał był taki
Najlepsze życzenia
W dniu Walentynki
Od fajnego chłopca
Dla fajnej dziewczynki "

Najlebsze życzenia w dniu Walentynki dla K. (imię) , pozdrawiam Artek

-------------------------------

przez depresyjny86 13 lut 2008, 01:36
Artek222 no życzenia naprawde ok,są spoko i naprawde pasują.I już nic nie zmieniaj tylko je wyśłij.
Jak bedziesz niesmialy to bedziesz jej wiecznym kolega....pozniej przyjacielem....ty bedziesz sobie robil nadzieje a ona bedzie traktowala Cie jak brata...i o jakimkolwiek zwiazku bedziesz mogl zapomniec...

Hmmm w takim razie jestem skazany na bycie kolegą,bo raczej calkowity brak nieśmialości mi nie grozi...jedynie jak już to mogę być troche mniej nieśmiały-przynajmniej taki dostalem wyrok od psychologa.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez morpheus 13 lut 2008, 01:55
heh jesli chodzio takie zyczenia to mnie iedys ponioslo i mialem tak przez prawie rok :P pisalem wiersze moze nie zbyt dobre ale to byly moje wiersze ;)
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez pyzia1 13 lut 2008, 11:05
heh, anand uwielbiam te Twoje listy:)

bo jesli samemu nie potrafi sie byc szczesliwym to na pewno nie bedzie sie szczesliwym w zwiazku...

Święta racja ale są takie osoby (m.in. ja), które nie potrafią być same. Po rozstaniu z byłym miałam 4 miesiące przerwy i czułam się z tym fatalnie. Jak tylko się z kimś związałam to od razu odżyłam. To ma chyba związek z samooceną: jeśli jestem sama tzn nikt mnie nie chce, a jeśli nikt mnie nie chce to nie jestem nic warta.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez artek222 13 lut 2008, 17:37
zdecydowałem że jednak tych życzeń nie wysyłam , bo to nie ma sensu, i tak z tego nic nie będzie , wic po co mam się łudzić .

przecież jedne życzenie i tak nic nie mienią . ( nie ma sensu po co się starać , a po tem to bardzo długo, bardzo boli .

przez morpheus 13 lut 2008, 19:29
pyzia1 troche przesadzilas z tym:

pyzia1 napisał(a):To ma chyba związek z samooceną: jeśli jestem sama tzn nikt mnie nie chce, a jeśli nikt mnie nie chce to nie jestem nic warta.

takie podejscie to troche moim zdaniem wpychanie sobie przed oczy wizji niedoli i wpedzanie sie w depresyjne odczucia, kiedys tez tak myslalem ale w koncu stwierdzilem ze to nie ma sensu, jestem sam idobrze mi z tym, wrecz bardzo dobrze :) znalazlem sobie inna milosc :)
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez depresyjny86 13 lut 2008, 19:42
artek nie ryzykujesz niczego a masz wiele do zyskania nie rezygnuj!!!!
:)

przez artek222 13 lut 2008, 19:53
mam co zaryzykować i to dużo , ( ale i tak wiem że nic z tego nie wyjdzie ) jedynie się na mnie obrazi . ( a niechciał bym )

--------------------
nawet wróżnka , powiedziała mi że nic z tego nie będzie , ze znajomości z tą koleżanką
--------------------------

potwierdziła mi to co ja wiem ( chodź takie coś nie wieżę ). może żącznę

przez artek222 13 lut 2008, 22:18
mam co zaryzykować i to dużo , ( ale i tak wiem że nic z tego nie wyjdzie ) jedynie się na mnie obrazi . ( a niechciał bym )

--------------------
nawet wróżnka , powiedziała mi że nic z tego nie będzie , ze znajomości z tą koleżanką
--------------------------

potwierdziła mi to co ja wiem ( chodź takie coś nie wieżę ). może żącznę

przez jaaa 13 lut 2008, 23:34
to skoro sluchasz wrozek to nie wyyslaj :P zebys tylko potem nie zalowal ze miales szanse pokazac jej w jak nadyskretniejszy sposob ze o niej myslisz a tego nie rzobiles to twoj wybor ;) obrazic to sie moze jesli tez o tobie mysli a nic nie dostanie od ciebie;P

ludzie dzialajcie troche i nie mysl ciagle tak czarno arek to tylko zyczenia walentynkowe a nie wyznanie milosci ;)

Neuroticus ja do tego "cyrku" nie nalezalam i nigdy nie mam zamiaru w niego sie bawic wole na zywo poznac a nie jak na allegro z ludzmi

z calym czasunkiem do ludzi ktorzy jednak tak poznali swoje polowki- podziwiam :)

przez artek222 13 lut 2008, 23:44
a jak o mnie nie myśli , a jak wyślę ,
to się wygłópię .

a jak np. wyślę te życzenia , a ona nie odpisze , to co wtedy ? , czy się dalej nią interesować , rozmawiać itp,, pożyczać jej filmy ?

i się na mnie obrazi i nie przyjdzie z komputerem z tego powodu , a mi na niej zależy , bo by mnie coś więcej interesowało niż siedzenie przed komputerem

Sortuj wg