Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Tromgenn 11 lut 2008, 14:43
artek222 napisał(a):jeżeli tak to jakie życzenia ( tak żeby jej nie urazić )?

"Buziaki od św. Walentego" i koniecznie buźka na końcu. o ta :-)

przez artek222 11 lut 2008, 14:45
mi pozostają życzenia w formie sms,a bo w ciągu tygodnia nie mam z nią żadnego kontaktu , tylko w sobotę , i niedzielę ( prędzej w niedzielę ) bo w sobotę mam takie dodatkowe studium ( ona o tym wie że w ciągu tygodnia jestem późno w domu ).

nie wiem co myśleć, ostatnio sama powiedziała że jest co tydzień w sklepie ( to chyba dobrze ?) widzę że mnie akceptuje , ale jest bardzo w sobie zamknięta - czekam żeby do mnie przyszła z komputerem, to będzie możliwość żeby ją lepiej poznać .

---------------------------------------------------
z mojego doświadczenia , przekonałem się dużo razy , że Krzysztof Krawczyk . (to co przekazuje w swoich dziełach ) daje duże natchnienie do działania , on działa lepiej niż nie jeden przycholog , dzięki temu zdecydowałem się na znajomość z tą moją koleżanką .

przez Gods Top 10 11 lut 2008, 18:27
Tromgenn napisał(a):"Buziaki od św. Walentego" i koniecznie buźka na końcu. o ta :-)

Oj chyba się coraz bardziej starzeję, bo znowu zgadzam się z Tromgennem :shock: :lol:
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zagubiony148 11 lut 2008, 18:42
człowiek nerwica napisał(a):Bo jeżeli chodzenie do silowni to na tym punkcie już wymiękam bo boje się isć do silowni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dlaczego?
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

przez anonim 11 lut 2008, 20:36
.ktoś wspominał o drążku , nie sądzę żeby to był dobry pomysł dla poczatkującego

Drążek to świetna sprawa, nikt nie mówil, że musi się od razu podciągać, może po prostu wisieć z brodą na drążku trzymając się mięśniami rąk, to na pewno zrobi...A jak na początku mu podciąganie nie wyjdzie to niech po prostu próbuje, w końcu się uda. Bez silnej woli niczego nie osiągnie.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez .Tomek 11 lut 2008, 21:58
Niah niah sztuki walki xD ja znowu sobie pomykam na treningi i jest ekstra. Co do siłowni to równie dobrze można ją sobie zrobić w domu, uwierzcie mi. Ja mam drążek to i podciągać się można i brzuszki robić (jak się zamocuje na dolnej części framugi) do tego pompki, kamienie na bicepsy i ramiona (nieźle się ćwiczy xD) przysiady w obciążeniem na uda wspięcia na palcach z obciążeniem na łydki, na mięśnie grzbietu też ćwiczenia mam. To wcale nie jest drogie żeby sobie ładną siłownie zrobić w domu. A niedługo zestawik ciężarów, niedrogi ale super jest, sobie kupuje. I siłownia jak ta lala komforcik w domu za darmo. A i jeszcze skakanka, na kondychę. Skakanka jest super. No więc trochę wkładu i można sobie w domu super siłownie urządzić. I do tego dieta odpowiednia, ja jem witaminki wszystkie dosłownie, żeby zapotrzebowanie zaspokoić (i żeby białka lepiej przyswajać) nom i dodatkowo nisko tłuszczowa wysokobiałkowa i jest ekstra :) a kondycja i mięśnie w oczach rosną. Także nic trudnego.

Pozdrawiam. uh się rozpisałem.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez depresyjny86 11 lut 2008, 22:18
Dlaczego?

Bo nie wiem co ja mam tam robić co powiedzieć do kogo pójśc itp.
:)

przez VTEC 11 lut 2008, 22:30
człowiek nerwica napisał(a):
Dlaczego?

Bo nie wiem co ja mam tam robić co powiedzieć do kogo pójśc itp.

:shock: ... wiecie co obserwuje od jakiegoś czasu ... grupkę ludzi która prześciga się w udzielaniu pomocy koledze o nicku czlowiek nerwica ... a ten nie dość że nie docenia tego , to nawet nie usiłuje niczego zrobić by zmienić swoją sytuację .. potrafi się tylko użalać nad sobą co skutecznie mu wychodzi już od dłuższego czasu .. wiem że to forum depresji i nerwicy , ale do diabła choć każdemu jest ciężko kombinujemy a ten człek jest zwyczajnie niereformowalny ... darek : cud nie nastąpi , a jeśli myślisz że ktoś z nieba Ci ześle prezent to się zawiedziesz ...
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

przez artek222 11 lut 2008, 22:32
mi pozostają życzenia w formie sms,a bo w ciągu tygodnia nie mam z nią żadnego kontaktu , tylko w sobotę , i niedzielę ( prędzej w niedzielę ) bo w sobotę mam takie dodatkowe studium ( ona o tym wie że w ciągu tygodnia jestem późno w domu ).

nie wiem co myśleć, ostatnio sama powiedziała że jest co tydzień w sklepie ( to chyba dobrze ?) widzę że mnie akceptuje , ale jest bardzo w sobie zamknięta - czekam żeby do mnie przyszła z komputerem, to będzie możliwość żeby ją lepiej poznać .
---------------
ja nie mam problemu z odzywaniem się do koleżanki , ( tylko , mam w tym że nie potrafię zapomnieć o innych wydażeniach jakie miałem w cześniej z innymi )

a że nigdy nikomu życzeń na walentynki nie wysyłałem , to nie wiem czy koleżańce , takie zyczenia .
-------------------------------

przez Tromgenn 11 lut 2008, 22:51
VTEC napisał(a):to nawet nie usiłuje niczego zrobić by zmienić swoją sytuację .. potrafi się tylko użalać nad sobą co skutecznie mu wychodzi już od dłuższego czasu .. wiem że to forum depresji i nerwicy , ale do diabła choć każdemu jest ciężko kombinujemy a ten człek jest zwyczajnie niereformowalny ... darek : cud nie nastąpi , a jeśli myślisz że ktoś z nieba Ci ześle prezent to się zawiedziesz ...

Kurde racja.

przez anonim 11 lut 2008, 22:51
Darek co to za problem zarejestrować się na forum kulturystycznym i poprosić o pomoc w ułożeniu treningu na zrzucenie kilku zbędnych kilo? Poza tym na siłowniach są instruktorzy którzy zajmują się właśnie tym, żeby wytłumaczyć co i jak początkującym... :roll:
Ja sam kiedyś na forum kulturystycznym prosiłem o pomoc innych i pomogli mi ułożyć plan treningowy.
Co do skakanki to zgadzam się, jest świetna na kondycje.
Ale z obciążeniami na łydki(np biegając czy przy kopaniu)nie polecam ćwiczyć, bo stawy się niszczą i potem będą kolejne problemy.
Ostatnio edytowano 11 lut 2008, 22:53 przez anonim, łącznie edytowano 2 razy
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez depresyjny86 11 lut 2008, 22:52
a ten nie dość że nie docenia tego

Nie wiem na jakiej podstawie stwierdziłeś ze tego nie doceniam
:)

przez Tromgenn 11 lut 2008, 22:54
Doceniasz ale za mało robisz. Dawaj raporty z postępów i działań. :D

przez jaaa 12 lut 2008, 00:30
anand22 napisał(a):
Tromgenn napisał(a):Bądz troszkę nachalny i nie przejmuj się fochami albo jak cię będzie zbywać.

Skoro laska umawia się ze mną na randkę to mam prawo sądzić, że jest mną zainteresowana i mam prawo ją całować, dotykać bez żadnych konsekwencji. Co najwyżej może mi grzecznie wytłumaczyć, że nie jest mną zainteresowana jako facetem, jednak nie może mi "sprzedać liścia", bo sama do takiej sytuacji dopuściła dając mi nadzieje.
Skoro dziewczyna przyjmuje moje zaproszenie do mieszkania, to wchodzi tam w wiadomym celu a wiadomo, że tym celem nie jest obejrzenie mojej kolekcji motyli :roll: . Mam prawo się tam do niej ostro dobierać, bo dała mi do tego jasne sygnały, dopiero jak wprost mi powie, że mnie nie chce, to wtedy trzeba spasować, ale nie ma prawa mieć do mnie pretensji, że zacząłem ją macać i rozbierać.

Do czego zmierzam... jeśli jesteś z panną na randce, to dotykaj jej, staraj się ją pocałować. Jeśli będzie się przed tym bronić- daruj ją sobie, bo nic z tego nie będzie.
Jeśli jesteś z nią w Twoim mieszkaniu, dobieraj się do niej, masz do tego prawo, a jak odmówi, to daruj ją sobie, bo nic z tego nie będzie.

Nie ma nic gorszego niż złudne nadzieje. Kiedyś chodziłem z niektórymi dziewczynami na wiele randek i nic z tego nie miałem, bo one traktowały mnie tylko jak kumpla, a ja nie mogłem się o tym przekonać, bo nawet nie spróbowałem jej pokazać, że chcę czegoś więcej. Marnowałem wówczas tylko swój czas, bo mogłem go efektywniej wykorzystać niż na wysłuchiwaniu zwierzeń, jaki to ten czy tamten facet jest boski :roll: .

idac na randke jestem zaintersowana facetem co nie znaczy wcale ze mam sie odrazu pozwolic obsciskiwac czy calowac - wszystko ma swoj czas i swoje tempo
i mylisz sie kolego prawa do niczego nie masz nawet bedac juz mezem czy zona- jestemy wolnymi ludzmi i cialo jest nasza wlasnoscia - a jakby facet zaczal dobierac sie do mnie na randce to bym pomyslala ze chodzi mu tylko o sex a nie o mnie- zreszta malo dyskretne i kulturalne by to bylo- co innego delikatny calus
a pozatym idac do domu faceta nie licze na sex tylko na mile spedzony wieczor ,obejrzenia filmu a nie odrazu nie wiadomo co

masz jakies skrzywienie moim zdaniem psychiczne :roll:

Sortuj wg