Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez depresyjny86 11 lut 2008, 00:45
za co miałbyś ich nienawidzieć ?

Za co????a za to ze wyglądają lepiej ode mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<sorki za wykrzykniki ;) >,ze mająlepsze powodzenie u plci przeciwnej!!,za to ze mająlepsze życie!!!!!!!!,za to że przez nich zawsze będe sam!!!!!!!!!!!!!
Za to ich nienawidze.Jak widze chłopaka calującego dziewczyne to mam ochote wyciągnąć ręke i przywalić mu porsto w tą szczęśliwą gębe!!.
:)

przez Tromgenn 11 lut 2008, 00:46
O widzisz God's Top masz otpowiedz. Ja człowieka nerwice rozumiem, bo też przez to przechodziłem...

przez Gods Top 10 11 lut 2008, 00:54
człowieku nerwico, a ile Ty czasu poświęcasz (dziennie, w tygodniu, w miesiącu) na to, by poprawić swój wizerunek, skoro tak bardzo Ci przeszkadza ?
Dla mnie taka postawa jest co najmniej "dziwna" :roll: Bo albo się czegoś pragnie i się dąży do tego, albo się nie robi nic i nie ma się do nikogo pretensji :?
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 11 lut 2008, 01:08
Co rozumiesz przez poprawianie swojego wizerunku???????
Bo jeżeli chodzenie do silowni to na tym punkcie już wymiękam bo boje się isć do silowni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a poza tym odchudzanie sięmoje nie sprawdza sie....więc to też odpada

przez anonim 11 lut 2008, 01:11
Tyle tylko, że jeśli zdecydujecie się na rozwój np. ciała, mniej czasu będziecie mogli poświęcić na rozwój "ducha" i odwrotnie

Jeśli chodzi o sztuki walki to poza sprawnością nabierasz pewności siebie, stajesz się wytrzymalszy na ból i silniejszy psychicznie. Tak więc jeśli ktoś jest dość nieśmiały to bardzo polecam.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Tromgenn 11 lut 2008, 01:13
człowieku nerwico kup hantle i ćwicz w domu. Jedz mniej i często. A zresztą 8)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:15 am ]
anonim napisał(a):Jeśli chodzi o sztuki walki to poza sprawnością nabierasz pewności siebie, stajesz się wytrzymalszy na ból i silniejszy psychicznie. Tak więc jeśli ktoś jest dość nieśmiały to bardzo polecam.

Ja nie stosowałem tego ale polecam. Również takie sporty jak kręgle (bowling) i bilard (pool) bo są towarzyskie.

przez Gods Top 10 11 lut 2008, 01:18
człowieku nerwico, to Tobie przeszkadza Twój wizerunek, więc zakładam, że wiesz, co Ci się nie podoba w Tobie. A jeśli Ci coś na prawdę przeszkadza, to choćbyś musial nauczyć się klaskać uszami, to byś to zmienił.
Jeśli uważasz, że potrzebujesz siłowni, to nie musisz korzystać z "publicznej" siłowni - możesz domowymi sposobami zrobić własną mini-siłownię.
Jeśli zależy Ci na odchudzaniu się, uprawiaj jakiś sport, ruszaj się. Rower chyba masz, nie ? Zacznij od kilku km dziennie, a za parę miesięcy dobrnij do kilkudziesięciu dziennie, wtedy zauważysz efekty.
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez depresyjny86 11 lut 2008, 01:28
możesz domowymi sposobami zrobić własną mini-siłownię.

eee a jak zrobić mini siłownie domowymi sposobami?????<zaciekawiłeś mnie tym ;) >

przez Tromgenn 11 lut 2008, 01:42
Dwie siatki z ziemniakami i kij od szczotki i masz sztangę

przez anonim 11 lut 2008, 01:46
eee a jak zrobić mini siłownie domowymi sposobami?????<zaciekawiłeś mnie tym ;) >

http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

trening na brzuch- 6 weidera:
http://www.kulturystyka.org.pl/modules/ ... toryid=176

lub też ABS II:
http://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html

6weidera robiłem, niestety nie wytrwałem do końca, ale dużo mi dał na wytrzymałość, na początku wydaje się bardzo łatwy, ale potem jest już hardkor, ABS II nie robiłem, ale ludzie mówią, że jest dobry.

kup sobie też drążek rozporowy do drzwi, kosztuje ok 20 zł, bardzo dobra rzecz do ćwiczeń, mam i polecam. Osobiście przełamałem strach do siłowni po tym jak tam poszedłem.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez artek222 11 lut 2008, 01:54
dziś sama powiedziała że w kolejne soboty i niedziele będzie w sklepie , myslę że ona wie że ją lubię i że mnie interesuje i chcę ją lepiej poznać. tylko wydaje mi się że sprawdza , czy faktycznie tak jest jak ona myśli .

jeżeli kims dla mnie będzie dalej , to boję się co dalej będzie, boję się że dalej sobie nie poradzę ( lub będę miał duże problemy ).

przez VTEC 11 lut 2008, 09:56
Tromgenn napisał(a):Dwie siatki z ziemniakami i kij od szczotki i masz sztangę

:lol: mam nadzieję że to żart , przędzej zrzuci to sobie na głowę niż będzie efektywnie ćwiczył ...

Darek : pierwszy problem nadwaga.. chudniesz gdy masz ujemny bilans kaloryczny , więcej owoców , warzyw ..mniej chipsów i coli , zresztą profeslonajlna dietę znajdziesz na www.sfd.pl ... co do domowej siłowni ..ktoś wspominał o drążku , nie sądzę żeby to był dobry pomysł dla poczatkującego , ponieważ całkiem możliwe że nie podciągnie się ani razu , na to trzeba więcej czasu , ćwiczeń , zacznij od ćwiczeń brzucha (podany wyżej ABS II - jest genialny ... ) , troche biegów na poczatek żeby rozruszać ciało i przygotować do czegoś więcej.. później jak najbardziej hantelki (mam swoje stare więc jak coś to służę pomocą ;) ) i reszta ... podstawą jest dieta + odpowiednie ćwiczenia .

Pozdrawiam
Paweł
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

przez artek222 11 lut 2008, 11:56
mam takie pytanie :

niewiem czy koleżance (narazie jest to jeszcze koleżanka ) wypada na 14 lutego (w czwartek ) wysłać jakiegoś sms,s z życzeniami ?

jeżeli tak to jakie życzenia ( tak żeby jej nie urazić )?

to jest narazie tylko koleżanka .
I boję się że jak takiego sms-a , to może się na mnie obrazić, albo zrobię z siebie pośmiewisko ( a niechcę zrobić z siebie pośmiewiska )

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:04 pm ]
jeżeli tak, czy takie proste " W dniu św .Walentego wszystkiego najlebszego " - może być ? ( ja się na takich żeczach nie znam )

czy " W dniu walentynek wszystkiego najlebszego" - które jest lebsze .

to jest narazie koleżanka , ale czy takie życzenia mogą poprawić jeszcze bardziej ralacje z tą koleżanką ?

nie wiem czy wysyłać w czwartek , czy nie - ( tak naprawdę boję się takie coś wysłać żebym przez przypadek nie popsół sobie znajomość z nią )

naprawdę boję się do niej wysyłać jakie kolwiek sms-y żeby nie było (tak jak wcześniej z innymi było )

przez depresyjny86 11 lut 2008, 14:16
artek222:ja na Twoim miejscu<gdybym byl odważny itp.>to poszedłbym do niej i sam powiedział jej te zyczenia no ale wiem że bojąc sietak jak teraz nie zrobilbym tego więc....forma smsu jest jak najbardziej odpowiednia ;) Hmmm mogłbyśtroszeczke bardziej te życzenia rozbudować ale myśłe że nawet samo"Wszystkiego najlepszego w dniu Świętego Walentego"będzie ok.Myslę że takie życzenia jak najbardziej poprawią relacje między wami.

Sortuj wg