Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez anonim 06 sty 2008, 23:59
linka656 tylko żeby się zakochać, to ta druga osoba musi Cię mocno czymś urzec, a jak źle wygląda, nie ma kasy, charakteru, to w czym się niby zakochasz Rolling Eyes

w kasie kochają się tylko dziwki...

A co zrobisz jak teraz się zwiążesz z jakimś przeciętniakiem, a potem jak z nim będziesz to nagle trafisz na swój ideał? Odpowiedź jest banalna- zerwiesz z nim i pójdziesz do tego ideału.

Widać, że nigdy nie byłeś zakochany, to taki stan że druga osoba jest dla ciebie w każdym calu idealna i nie obchodzą Cię inne, ja zakochałem się w całkiem normalnej dziewczynie i świata poza nią nie widziałem, a były ładniejsze na które jednak nie zwracałem szczególnej uwagi.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez linka 07 sty 2008, 00:05
anand22 napisał(a): a jak źle wygląda, nie ma kasy, charakteru, to w czym się niby zakochasz :roll: ?.

No no no :evil: jak nie ma charakteru to faktycznie nie ma się w czym zakochiwać, a jak ktoś źle wygląda to zwykle nie z braku kasy tylko z niedbalstwa i lenistwa a tego też "nie zniesę" ;)

anand22 napisał(a): Ronn Moss, Clint Eastwood czy jeden z moich ulubionych polskich wokalistów Maciej Maleńczuk. Tak powinni wyglądać mężczyźni.

Ojeju gdyby świat był pełen facetów wyglądających jak Maleńczuk to ja bym musiała się ewakuować ;) albo przestawić orientację....
A tak na poważnie, ja przykładowo podałam akurat Pitta - ale fakt faktem ma taki "typowy typ" urody.
W moim typie jest bardziej Patrick Dempsey albo Johny Depp czy Ryan Gosling....ale nie o tym tu mowa.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez jaaa 07 sty 2008, 00:07
Maciej Maleńczuk. Tak powinni wyglądać mężczyźni.

o ludzie
takie cos jak malenczuk to wogole facet? dla mnie to .. ehhh nie bede pisac moze bo nie chce obrazac nikogo
ale cos mnie mdli jak go widze i to chyb anie od tabletek ;) do tego jego prostackei zachowanie

A co zrobisz jak teraz się zwiążesz z jakimś przeciętniakiem, a potem jak z nim będziesz to nagle trafisz na swój ideał? Odpowiedź jest banalna- zerwiesz z nim i pójdziesz do tego ideału.

jak kogos kocham to nie za cos tylko wbrew wszystkiemu
widze ideal ? mowie fajne ciacho ale ja mam juz swoje ;)zreszta jakbym miala uciec do innego to by tylko tyle znaczylo ze zle wybralam pierwszego ,a ja zlych wyborow nie podejmuje :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 07 sty 2008, 00:08
anonim napisał(a):

Widać, że nigdy nie byłeś zakochany, to taki stan że druga osoba jest dla ciebie w każdym calu idealna i nie obchodzą Cię inne, ja zakochałem się w całkiem normalnej dziewczynie i świata poza nią nie widziałem, a były ładniejsze na które jednak nie zwracałem szczególnej uwagi.

W 100% zgadzam się z anonimem, wtedy własnego czubka nosa nie widać a co dopiero wad "drugiej połówki".
Wychodze z założenia, że jeśli z kimś się jest to z miłości, jeśli się kocha to znaczy, że nie szuka się innego ideału - bo się już swój znalazło.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez K. 07 sty 2008, 00:36
A dla mnie to puste ..
Czym takim jest ten pieprzony samochód czy mieszkanie ?
Jakbym sama nie mogła na to zapracować ...

Mój Mężczyzna ma samochód, własne mieszkanie, ale jakoś inaczej na to patrzę.
Przecież ja nic takiego z tego nie mam ..
Sama mam mieszkanie, auto, a więc po co mi jego ... ?

Ja wiem, że są kobiety które są materialistkami, które patrzą w portfel i na wygląd, a co je to interesuje, że nie będą miały za chwilę o czym z nim rozmawiać ? ..
Liczy się kasa.

No cóż, cieszę się, że są jeszcze takie które mają jakąś ambicję.
Bo co mi po pieniądzach, jak facet będzie głupi i dzisiaj ma pieniądze a jutro przegra w karty z własnej głupoty ? ..
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

przez shadow_no 07 sty 2008, 00:48
linka656 napisał(a):W 100% zgadzam się z anonimem, wtedy własnego czubka nosa nie widać a co dopiero wad "drugiej połówki".

Heeep, ale jeżeli w późniejszych etapach związku zauważasz te wady to znaczy, że miłość przeszła? Nie, to nie tak chyba.

Ja Kocham moją dziewczynę od ponad 2 lat i na początku faktycznie wydawała się idealna. Teraz też. Ale patrzę bardziej realnie. ;) Widzę jej wady, i potrafię z nimi się pogodzić, ewentualnie niektóre wyeliminować, ale nic wbrew jej woli. Życie na tym polega, aby stawać się lepszym. A żeby być lepszym czasem trzeba iść na kompromis.
I powiem na koniec, że jeżeli ktoś przez dłuższy czas nie widzi wad partnera, to jest ślepo zakochany. A to się dobrze nie skończy.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez depresyjny86 07 sty 2008, 00:49
Tu nie chodzi o samochód, pieniądze, tu chodzi o zaradność.

No to zaradny akurat nigdy nie byłem.<tylko błagam nie piszcie no to zmień to....tego nie idzie zmienić....albo jest się zaradnym albo nie>

postaraj się zmienić choć trochę swój wygląd , spraw byś czuł się dobrze we własnym ciele , to podstawa . Nie wyganiam Cie na solarium ale nikomu by sie nic nie stało gdybyś zaczął uprawiać jakieś sporty , zmienił uczesanie ... wygląd wbrew pozorom jest w dzisiejszych czasach narzędziem , dzięki któremu łatwiej zdobędziemy pracę , szybciej awansujemy ... a jeśli popatrzysz w lustro i będziesz lubił ten widok , wszystko pójdzie łatwiej .

Tzn. dużo ćwicze staram się schudnać<aczkolwiek narazie jak na zlośc nie schudłem a już przed śwętami diete zacząłem>z włosami akurat nie da się nic zrobić...nie da się zmienic uczesania u mnie bo z każdym innym niż standardowe wyglądam jak potwór
Najgorszą moją wadą jest to że kurcze do wszystkiego podchodze ze strachem..najgorsze jest to że potem zawsze mam rcje że słusznie się bałem.
:)

przez K. 07 sty 2008, 00:55
anand22, hahaha, a to dobre było - 'nie wiecie, mimo iż wiele razy o tym pisałem '' - to, że masz jakieś swoje poglądy na dany temat nie oznacza zaraz, że ktoś kto się z Tobą nie zgadza 'nie wie' .. ;)

człowiek nerwica, oj nie ...
Zmienić to nie da się często wyglądu, np. krzywego ucha, bo nie ma się na to pieniędzy, ale cechy charakteru wszystkie da się zmienić.
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

przez depresyjny86 07 sty 2008, 01:13
wszystkie da się zmienić

Nie da się.Wiem po sobie...już od 7 lat próbuje coś ze sobą zrobić i nic :(
:)

przez jaaa 07 sty 2008, 01:14
ale widocznie lepiej Ci gderac i narzekac niz zaczac cos robic chyba naprawde nie dociera do Ciebie fakt ze zycie jest jedno i jesli ty nie zrobisz z tym nic to poprostu przezyjesz zycie podobnie jak do tej pory... narzekajac tylko

pocieszac cie chyba nie bedziemy ciagle skoro ciagle masz wymowki jakies

a czy wogle byles u fryzjera i powiedziales chce zmiany widocznej? czy zapisales sie na silke ,basen czy cokolwiek ,w domu rowerek kupic cwiczyc ...

mialam uszy odstajece i jakos operacja zalatwila sprawe wystarczylo darzac do tego i chciec( czyli gderac rodzicom do upadlego) a mialam zaledwie 17 lat

pomijam juz fakt kasy bo zaraz uslysze nie kazdy ma kase
ale i to jest coraz latwiej zdobyc ,kredyt itp

anand mam nadzieje ze te tematy sa podpisane" idealne cechy charakteru chlopaka wg.Ananda eksperta" :lol:
;)

przez K. 07 sty 2008, 01:16
człowiek nerwica, oj już przesadzasz.
Jeśli chcesz tak całe życie to proszę Cię bardzo.
A na starość powiesz, że to nie Twoja wina, albo powiesz, że to Twoja i dlatego jesteś sam i znów zacznie się użalanie ...
K.

przez anonim 07 sty 2008, 01:21
Na starość powie że żałuje że nic nie zmienił, a miał szanse tylko jej nie wykorzystał.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

Sortuj wg