Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Zagubiona=> 28 gru 2007, 20:46
dlugi napisał(a):Dziękuję Zagubiona jesteś pierwsza która wzruszyła się dzięki mnie już Cię Kocham.

hahahahahahaha,miło,wiem że żart,ale słodki :D
Zagubiona=>

przez dina 28 gru 2007, 20:57
jaaa co ty opowiadasz zastanów się

jeśli chodzi o mnie to to chyba mam podobne odczucia co jaa
więc się długi nie dziw takim twierdzeniom :lol:

Najbardziej wkurzające i najtrudniejsze jest dotarcie do źródła powodu dlaczego nigdy nie byłam w związku :x
Nie wyglądam jakoś specjalnie nieatrakcyjnie, specjalnie głupia też nie jestem :lol:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:59 pm ]
i jeszcze bardziej dobijające jest jak się ogląda zdjęcia swoich znajomych i z dziećmi i tym podobne :lol:

na szczęście chcę jeszcze wierzyć że przyszłości nie znamy :smile:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:08 pm ]
Zagubiona Ty masz jeszcze mało lat ;) w tym wieku to jeszcze wielu niesparowanych ;)
w moim gorzej 8)

i jeszcze coś na co (dwie strony temu) zwrócił/a uwagę golf75 - terapia grupowa to naprawdę mądry pomysł.... w grupie można zobaczyć dużo więcej.
Niestety u mnie w mieście bezpłatna terapia grupowa to towar deficytowy.

przez Zagubiona=> 28 gru 2007, 21:28
Zabrzmiało to jak o elektronach,też są niesparowane :lol:
Ale też jesteś jeszcze młoda,pięć lat różnicy tylko.Ale rozumiem Twój ból.Oby nam wszystkim się kiedyś poszczęściło w miłości.
Zagubiona=>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tromgenn 28 gru 2007, 21:38
Znowu ja...
Coś mi się widzi że 11 podejście mi nie wyszło. Z tego samego powodu co wcześniej.
Znowu zostałem zaliczony do grupy przyjaciół/kolegów a nie "facetów - kandydatów na chłopaka".
Ech.
Ale ja sie nie poddam! I tak pójde w styczniu na kurs tańca.
Jedyne czego znowu postaram się nie robić, to nie szukać na siłe kolejnej "kandydatki na dziewczyne".
Co poradzicie mi?

przez dina 28 gru 2007, 22:02
a niski wzrost u faceta to klęska oooo.. nieprawda, nieprawda!
kochałam się przez 5 lat w koledze który miał 16kilka wzrostu.
Po co mi facet 190 jak sama mam 157 :lol:

przez Tromgenn 28 gru 2007, 22:04
Już przestań z tyw wzrostem (choć masz trochę racji) Z własnego doświadczenia wiem że to nie jest aż tak bardzo istotne.
Tu mnie nie zagniesz. :D
Bardziej o psychikę chodzi. Powinienem przestać od razu zaprzyjaźnieć się z laskami a potem starać się przejść na "wyższy lewel". W tym celu chce podbudować pewność siebie (kurs tańca) i odwagę. Pomału idę z tym do przodu.
Przestałem robić sugestie, czy też inne tego typu niejasne podchody, w ostatnich 2 (cóż że niedudanych) próbach stawiałem sprawę jasno: "idziemy na randkę?". To wymagało odemnie sporo odwagi, ale juz umiem to powiedzieć...

przez jaaa 28 gru 2007, 22:23
jaaa co ty opowiadasz zastanów się

nad czym mam sie zastanowic? zastanawiac sie bede jak bedzie jakis facet mna zainetersowany wtedy mysle z czy to ten czy nie i albo jest uczucie albo go nie ma ;) niczego nie odmawiam ,poprostu nie szukam desperacko bo nie chce sie zawiesc /przejechac

jeśli chodzi o mnie to to chyba mam podobne odczucia co jaa
więc się długi nie dziw takim twierdzeniom :lol:

Najbardziej wkurzające i najtrudniejsze jest dotarcie do źródła powodu dlaczego nigdy nie byłam w związku :x
Nie wyglądam jakoś specjalnie nieatrakcyjnie, specjalnie głupia też nie jestem :lol:

wygladasz naprawde b.ladnie i wierz mi facetom sie napewno podobasz -

wlasnie to zrodlo... niby znam a pewna go nie jestem bo gdybym znala to chociaz bym wiedziala jak dzialac by to pokonac

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:59 pm ]
i jeszcze bardziej dobijające jest jak się ogląda zdjęcia swoich znajomych i z dziećmi i tym podobne :lol:

na szczęście chcę jeszcze wierzyć że przyszłości nie znamy :smile:

o tak te zdjecia na nasza- klasa i innych - te zmnie to dobijaa juz sluby najbardziej ;)

przez Tromgenn 28 gru 2007, 23:27
anand22 wiem już, przestań wałkowac ten wzrost. Nie próbuje nawet startować do lasek powyżej mojego wzrostu. To już nie o to chodzi.
Kwestia psychiki zostaje rozumiesz?
Jak mam zacząć od razu relacje z laską nie zaprzyjaźniając się z nią (kolejny raz kumpel) tylko tak, żeby mnie zakwalfikowała do grupy "mój potencjalny facet"...

przez Tromgenn 29 gru 2007, 00:42
anand22: Ok napisze ci na pw jak znajde chwile. Bez przesady z tym uzewnątrznianiem :D Tnx za pomoc. Czekaj na mój PW.

EDIT PW poszło

przez depresyjny86 29 gru 2007, 03:00
o tak te zdjecia na nasza- klasa i innych - te zmnie to dobijaa juz sluby najbardziej

Ja wlasnie przed chwilą byłem na naszej klasie....wszyscy z mojej byłej klasy mają znajomych,"koledzy" moi mają dziewczyny,piękne dziewczyny....
Oczywiście nie musze mówić że moi koledzy są umięśnieni dobrze i w ogóle lepiej wyglądają...
No dobra...nie załamujmy się :D teraz ide zregenerować siły<spać>by jutro znowu rozpocząć walke o siebie ;) ;)
:)

przez dlugi 29 gru 2007, 06:00
Serce mnie boli ja czytam twoje posty jesteś wspaniałym CZłOWIEKIEM jacy koledzy jacy znajomi k.............a co z tego że maja mięśnie i lepiej wyglądają jakie to ma znaczenie jeżeli będziesz chciał poderwiesz każdą laskę w okolicy.
Trudno powiedzieć sobie samemu prawdę, gdy się ją zna.Kto wisiał nad przepaścią, powinien już umieć się huśtać.

Sortuj wg