Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Candy14 07 paź 2012, 19:29
inbvo, no co Ty? :nono: kobiety bywaja roztargnione. Ja sobie czesto zostawiam odpisywanie na maile na pozniej a potem zapominam :oops:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez depresyjny86 07 paź 2012, 20:04
Zresztą facet nie ceni tego, co mu łatwo przychodzi

Zaprzeczam ;)
:)

przez inbvo 07 paź 2012, 20:07
Candy14 napisał(a):inbvo, no co Ty? :nono: kobiety bywaja roztargnione. Ja sobie czesto zostawiam odpisywanie na maile na pozniej a potem zapominam :oops:
to jest problem w mojej głowie i tylko w mojej. i jestem niesprawiedliwy bo mój telefon leży często dwa dni, bo nie pamiętam.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Keji 07 paź 2012, 20:11
Depresja depresją, uważam, że jestem na to zbyt popaprana i tak zajęta swoimi irracjonalnymi objawami, że nie mogłabym poświęcić wystarczającej uwagi komuś innemu (What a great act of goodwill...) :lol:
Keji

przez carlosbueno 07 paź 2012, 21:58
Keji napisał(a):Depresja depresją, uważam, że jestem na to zbyt popaprana i tak zajęta swoimi irracjonalnymi objawami, że nie mogłabym poświęcić wystarczającej uwagi komuś innemu (What a great act of goodwill...) :lol:

no ale jakbyś chciała chłopa to byś go łatwo znalazła bo niezła z Ciebie laska ;)
Największy Forumowy Maruda

przez feniksss 08 paź 2012, 09:12
Hej, jestem tu nowy i też czekam, już 22 lata :) też wszyscy mi mówią "nie znalazłeś tej jedynej", "musisz częściej się spotykać z ludźmi", ale wiem, że to takie mydlenie oczu, tak naprawdę myślą sobie "heh dobrze że nie jestem tobą bo chyba bym tego nie zniósł/zniosła". I nawet nie chodzi tu o moją osobowość, bo żeby ktoś odrzucił mnie ze względu na osobowość to musiałby w ogóle podejść i zwrócić na mnie uwagę, a czasem zdaje mi się, że nawet kameleon tak dobrze się nie maskuje w otoczeniu ^_^

ale z drugiej strony jest to też jakaś metoda - po takim czasie można sobie odpuścić i dzięki temu nie mam aż tak silnej depresji. Gdyby coś kiedyś wyszło, to może, ale na pewno z mojej inicjatywy nic nie wyjdzie ale z drugiej strony nie będę też się samemu pogrążał w smutkach z tego powodu.

przez Sorrow 09 paź 2012, 10:47
cudak napisał(a):Już to kiedyś pisałam, że jak zagadywałam kolesi to często reagowali jakby źdźiwieniem lub lekką paniką, co mnie zniechęciło.

Często? Czyli nie wszyscy? Poza tym myślisz, że jak kolesie zagadują dziewczyny to nie dostają negatywnych reakcji?

cudak napisał(a):To nie tylko kobiety sądzą, że facet powinien wykazać inicjatywę, faceci też mają wdrukowany ten podział ról.

Nie wszyscy.

Ale /cenzura/ mać, czasami pragnę cały ten jebany świat rozpierdolić, nawet naturę spalić, życie z powierzchni Ziemi wymazać! Wszystkie fałszywe prawa i reguły w niwecz obrócić!

cudak napisał(a):No własnie carlosbueno, potem facet myśli, że taka kobieta jest zdesperowana albo coś jest nie tak z nią, że sama musi podrywać. Zresztą facet nie ceni tego, co mu łatwo przychodzi ... albo może nie czuje się męsko, jak zdobywca ?

Nie wiem, jak facetowi się podoba kobieta (jako osoba, nie jako kawałek mięsa) i mu się nie podoba że łatwo przychodzi, to chyba ma jakieś poważne zaburzenia psychiczne.

feniksss napisał(a):Hej, jestem tu nowy i też czekam, już 22 lata :) też wszyscy mi mówią "nie znalazłeś tej jedynej", "musisz częściej się spotykać z ludźmi", ale wiem, że to takie mydlenie oczu, tak naprawdę myślą sobie "heh dobrze że nie jestem tobą bo chyba bym tego nie zniósł/zniosła". I nawet nie chodzi tu o moją osobowość, bo żeby ktoś odrzucił mnie ze względu na osobowość to musiałby w ogóle podejść i zwrócić na mnie uwagę, a czasem zdaje mi się, że nawet kameleon tak dobrze się nie maskuje w otoczeniu ^_^

Chyba chodzi o to by poznać jak największą ilość ludzi tak by poznać osoba, w której typie jesteś a która jest w Twoim typie.

przez depresyjny86 09 paź 2012, 20:06
Już to kiedyś pisałam, że jak zagadywałam kolesi to często reagowali jakby źdźiwieniem lub lekką paniką, co mnie zniechęciło. To nie tylko kobiety sądzą, że facet powinien wykazać inicjatywę, faceci też mają wdrukowany ten podział ról.

E tam,gdybyś zagadała do mnie Cudaku,wcale bym żle nie zareagował:).Nie mam "wdrukowanego" podziału ról;)
:)

przez młoda26 02 sty 2013, 00:05
witajcie po czasie..ja nadal sama hehe :lol:

przez mark77 02 sty 2013, 00:38
młoda26, to dobrze, czy źle?

przez prze-mek 02 sty 2013, 00:40
Z tymi smsami to roznie bywa, mnie osobiscie wkurza pisanie 20+ smsow dziennie, niestety, ale natrafilem na taka dziewczyne, co wyszedlem na chwile z domu na 20 min, wracam a tam 8 nieodebranych polaczen gdzie nic waznego sie nie stalo, z kolei inna narzekala ze pozno odpisuje na smsy, nie zawsze odpisuje od razu, czasem sie zastanawiam co napisac a potem zapominam :D Generalnie, nie lubie przesadyzmu, ale tez jakis kontakt musi byc, aktualnie jestem w trakcie poszukiwan drugiej polowy, brakuje mi bliskosci, troche sie tym stresuje, ze wszystko musi byc na 'juz' i to nie jest dobry znak, wiem ze powinno to przyjsc jakos naturalnie, nie wiem co z tym zrobic...

Jeszcze co do robienia 1 kroku przez dziewczyny, to duzo pomaga facetowi, rozwiewia to poniekad watpliwosci, strach przed odrzuceniem i latwiej sie otworzyc, ale to dziala w 2 strony tez hah...

przez LucP84 02 sty 2013, 00:47
Ja lubię takie które sporo piszą, oczywiście w granicach rozsądku. Średnio 20 smsów dziennie to liczba całkiem w porządku. Moja była mniej więcej tak pisała od kilku do kilkunastu smsów dziennie i oprócz tego kontakt przez net (bo to był związek na odległość) i taka liczba jest w miarę ok, o ile jest jakiś temat, nawet błahy. Bo pytanie co pół godziny co u Ciebie to wtedy już jest denerwujące.
LucP84

przez młoda26 02 sty 2013, 01:21
mark77 napisał(a):młoda26, to dobrze, czy źle?

no zle :lol: ale juz pomalu zmieniam swoje myslenie,ze moglabym z kims byc. ale to powolny proces heh :8):

przez mark77 02 sty 2013, 01:26
młoda26, masz rację, nic na siłę ;)

Sortuj wg