Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez linka 21 maja 2012, 17:00
ajajaj89, :lol:

Poważnie, na łopatki mnie rozwaliłeś..... :lol:
Jak się odnajdziesz w dzisiejszym świecie daj znać.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ajajaj89 21 maja 2012, 17:02
A i jeszcze jedno : zauwazylem iz macie typowy mowoczesny poglad na szczescie, w stylu wiecej przyjemnosci = wiecej szczescia. Ale niestety tak nie jest.

-- 21 maja 2012, 16:03 --

ajajaj89,

Poważnie, na łopatki mnie rozwaliłeś.....
Jak się odnajdziesz w dzisiejszym świecie daj znać.

Co cie tak smieszy, egoistko?

-- 21 maja 2012, 16:07 --

Badz dumna z siebie ze ty sie odnalazlas...
I jestes teraz taka szczesliwa ze hej
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez linka 21 maja 2012, 17:09
:lol: kiedyś żyliśmy też bez prądu, jedliśmy upolowane zwierzęta a śmiertelność noworodków sięgała ponad 50 %, a Ty chcesz mi wmówić, że można utrzymać dziecko za 500zł zupełnie tak samo jak 30 lat temu. No wybacz bawi mnie to, bawi potwornie ..... tak jakbyś żył w innym świecie...
Nie masz ambicji? Nie chciałbyś dziecku zapewnić spokojnego dzieciństwa - twoja sprawa, tylko nie wmawiaj innym, że niechęć do posiadania dzieci to egoizm.

ps. nie znasz mnie, nie masz o mnie pojęcia więc raz mnie nie nazywać egoistką.

-- Pn maja 21, 2012 4:10 pm --

Nigdzie nie napisałam, że się odnalazłam, i że jestem super szczęśliwa - ale ja w przeciwności do ciebie nie obrażam w dyskusji innych, po prostu bronię swoich przekonań.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rafka 21 maja 2012, 17:15
punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Nie każdy może od tak na coś sobie pozwolić.

A tak wyprowadzić się. Nawet na slumsach nie ma miejsca :(
rafka

przez ajajaj89 21 maja 2012, 17:15
Nie rozumiem? Czyli chcesz mi powiedziec ze teraz nie mozna utrzymac dziecka, akiedys bylo mozna? Nie rozumiem tej logiki. Z tego co napisalem to wynika ze teraz lzej jest utrzymac dziecko, a przyrost naturalny o dziwo spada. Jakos to nie idzie w parze z tym co piszesz. Bawi cię to , ze kiedys tak sie zylo? Co to znaczy spokojne dziecinstwo? Jezeli 25 lat temu rodzice mogli mi zapewnic bezpieczenstwo, to teraz co jest ciezej. Masz pewnosc ze sa produkty na lawach, dziala pomoc spoleczna? Pomysl linka

Czuje od ciebie bardzo obrzydliwe przeciwprzeniesienie
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez rafka 21 maja 2012, 17:19
ona nie chce mieć dziecka nie chodzi o to czy ja nie stać.
rafka

przez linka 21 maja 2012, 17:19
ajajaj89, tak śmiem twierdzić, ze jest dużo dużo ciężej teraz utrzymać dziecko. I każdy z kim rozmawiam, w wieku moich rodziców przyznaje mi rację.
Co z tego, że teraz jest wszystko skoro i tak cię na to nie stać? :roll:

Jeśli twierdzisz, że jest inaczej - żyjesz w świecie bajek i nigdy nie miałeś do czynienia z utrzymaniem noworodka czy też przedszkolaka.....
Przyjaciel forum

przez ajajaj89 21 maja 2012, 17:19
Ty tez mi obrazilas. Bo wiesz co - zdalem sobie sprawe ze ludzi mogli sie odnalezc w czasie wojen swiatowych, w czasie upadku komuny, a my sie teraz w tych spokojnych czasach nie mozemy sie odnalezc.

-- 21 maja 2012, 16:21 --

linka napisał(a):ajajaj89, tak śmiem twierdzić, ze jest dużo dużo ciężej teraz utrzymać dziecko. I każdy z kim rozmawiam, w wieku moich rodziców przyznaje mi rację.
Co z tego, że teraz jest wszystko skoro i tak cię na to nie stać? :roll:

Jeśli twierdzisz, że jest inaczej - żyjesz w świecie bajek i nigdy nie miałeś do czynienia z utrzymaniem noworodka czy też przedszkolaka.....

Jest ciezej , bo sie podwyzszyly statndarty wychowania. Zas zasobow mamy wiecej niz nasi rodzice.

rafka widze ze wie o co chodzi

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez linka 21 maja 2012, 17:23
Teraz sobie z tego zdałeś sprawę? To troszkę późno ci to przyszło......
Spadek przyrostu naturalnego to konsekwencja tego, że ludzi nie stać na dzieci, mają jedno - i nie mogą pozwolić sobie na drugie choć bardzo by go chcieli .........
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=1e7d1
Poczytaj sobie, te same kobiety w Polsce nie mogłyby pozwolić sobie na to, a tam, gdzie wiedzą że socjalnie państwo jest je w stanie utrzymać rodzą dzieci..... nie daje ci to do myślenia??

-- Pn maja 21, 2012 4:26 pm --

ajajaj89, zasobów? Jakich?? Po raz kolejny co z tego, że jest pełno wszytskiego wszędzie skoro nie ma pracy a ludzi nie stać na połowę tych rzeczy??
Przyjaciel forum

przez ajajaj89 21 maja 2012, 17:26
Masz dziecko, linka? Nie masz. Ja tez nie mam. Moja siostra ma dziecko i jest pielegniarka, jej maz - kierowca. Obydwoje zarabiaja srednia krajowa. Nie widze aby ich synek byl niedozywiony, zle ubrany, cokolwiek. Czy tak ciezko zostac pielegniarka? albo kierowca? Widze jakie matki przychodza do nas z dziecmi na pediatrii. I nie jest tak iz te wszystkie matki sa bogate i nadziane. Dzieci sa ubrane ale bez odjazdow. Nie maja niewiadomo jakich pieniedzy, ale daja rade. I sa szczesliwi.

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Candy14 21 maja 2012, 17:29
ajajaj89, pracuja po 8 godzin?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez linka 21 maja 2012, 17:31
ajajaj89, gdybym ja i mój partner zarabiali średnią krajową - byłoby zajebiście (Dokładnie 4015,37 zł) - zaufaj mi ale nie wszyscy mają tyle szczęścia.
Ja w chwili obecnej mam najniższą krajową spróbuj utrzymać się za to 8)
Przyjaciel forum

przez rafka 21 maja 2012, 17:33
Rafka wie co z michy zje :D

Mi nie jest łatwo. A czasy nie są aż tak spokoje. Czasy mamy bardzo stresujące.

Nie każdy może sobie w życiu pozwolić na ''luksusy''.
Moi rodzice zdają sobie sprawę, że jest nam o wiele ciężej.
Mieszkanie jest ''drogie'' a gdzie teraz ''praca''.
Ostatnio edytowano 21 maja 2012, 17:34 przez rafka, łącznie edytowano 1 raz
rafka

przez Stark 21 maja 2012, 17:34
Posiadanie dzieci przy zarobkach minimalnej krajowej - to jest kiepski żart, nawet za średnie warunki życia, nie łatwo utrzymać siebie za takie pieniądze, nie mówiąc o dziecku.
Stark

Sortuj wg