Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny.

przez borewicc 05 wrz 2011, 17:41
Jak stać się pewnym siebie ?

Witam,
mam pytanie, czy mozecie polecic mi jakies cwiczenia, literature na temat tego jak stać sie pewnym siebie ?
chodzi mi o to ze nie potrafie przekroczyc jednej bariery, nie potrafie zagadać do dziewczyn na imprezie na trzezwo, moze samo zagadanie to jeszcze nic,
ale widać po mnie stres i wiadomo ze to spieprze, po 4 piwach jest za to zupełnie inaczej, wszystko idzie jak po maśle,
ale czuje sie jak uwieziony przez alkohol, proboje ale za nic nie moge sie przełamac :/ stres jest tak silny ze nic z tego nie wychodzi
Ostatnio edytowano 05 wrz 2011, 18:03 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na treść Twojego postu

przez Nel 05 wrz 2011, 17:47
Sabaidee, nie wydaje mi sie zebym przesadzała, bo nigdzie nie napisałam ze ten kto nie ma pieniedzy NIE jest godny szacunku... .... to jest generalizowanie, ktorego ja własnie staram sie uniknąć, ze kazdy bogaty jest pustym, łapczywym chytrym człowiekeim a kazdy biedny ma bogate wnętrze i wielkie serce.... :) nie mozna szanowac człowieka tylko dlatego ze jest bogaty albo tylko dlatego ze jest biedny....

wiola173, model zawsze musi byc uproszczony zeby jasniej oddawał skomplikowanarzeczywistość...poza tym napisałas zupełnie to samo co ja....a wiec sie zgadzamy :) i uwierz mi....tak samo nudne i marudne jest opowiadanie o wszytskim....jesli jest sie monotematycznym.....czy to pieniądze czy to ich brak.....czy to sex nawet ;) nie mozna ciągle gadac o tym samym :) bo staje sie to zwyczajnie nudne :)
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez *Monika* 05 wrz 2011, 18:04
borewicc, Czy borykasz się z niską samooceną?
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez adamo_ 05 wrz 2011, 19:40
Kasa to największy/najlepszy antydepresant :mrgreen:

Nagle nie trzeba się niczym przejmować, jest ten luz i radość z życia. A szczęście jest zaraźliwe, pojawiają się wokół fajne laski :mrgreen: i ziomki mają reszta darzy cię szacunkiem z powodu pozycji społecznej itp. Samo nakręcająca się spirala szczęścia...

Szybkie samochody, piękne kobiety, willa z basenem spoko paczka młodych i szczęśliwych singli. :mrgreen:

Ja wiem, że wy studiujecie i pracujecie dla własnej satysfakcji (a kasa to dodatek), a w życiu liczy się przecież miłość... :lol:

Wiecie... wierzcie sobie w co chcecie, na zdrowie. ;)
adamo_

przez shinobi 05 wrz 2011, 19:43
adamo_, choć uderzasz w żartobliwe nutki, post Twój jest bardzo sensowny i przedstawia prawdziwy stan rzeczy. :)

przez carlosbueno 05 wrz 2011, 19:43
Tylko jak osoba z zaburzeniami depresyjno- nerwicowymi ma dojść do większej kasy.
Największy Forumowy Maruda

przez shinobi 05 wrz 2011, 19:47
Może np. napisać książkę, jeśli dysponuje szczyptą geniuszu. ;)

przez kornelia_lilia 05 wrz 2011, 19:48
albo uwieść nadzianą księżniczkę ;)

przez shinobi 05 wrz 2011, 19:49
Bez sensu, nerwicowcom po antydepresantach nie staje.

przez *Wiola* 05 wrz 2011, 19:50
Tylko ,że wg tej teorii piękni i bogaci nie powinni mieć żadnych problemów psychicznych ;)
Moderator

przez kornelia_lilia 05 wrz 2011, 19:52
shinobi napisał(a):Bez sensu, nerwicowcom po antydepresantach nie staje.

piszesz ogólnie czy podajesz swój przykład?

P.S. dobrze wiedzieć
:lol:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez shinobi 05 wrz 2011, 19:55
kornelia_lilia, takie tam plotki, może miejskie legendy...
Mi się ostatnio już nic nie chce, więc nie sprawdzałem, czy staje, czy może chwilowo nie. ;)

przez kornelia_lilia 05 wrz 2011, 19:56
shinobi, dobra, dobra :lol:

przez borewicc 05 wrz 2011, 20:25
Monika1974 napisał(a):borewicc, Czy borykasz się z niską samooceną?

nie wiem,
być może tak, choć wiem, że nie powinienem, paskudny nie jestem, mam 28 lat, skonczylem dobre studia, mam bardzo dobra prace, zarobki dyrektorskie albo lepiej,
a mimo to nie wiem czy moja pewnosc siebie wrecz nie spadła, nie wiem czy to nie jest bardziej zwiazane z ocena innych, kiedys w swoim obecnym miescie (duze miasto) nikogo nie znalem i niczym sie nie przejmowalem, teraz jest zupelnie inaczej, ale to chyba tylko czesciowy problem,
czasami jak z jakims znajomym nie mam dluzszego kontaktu to takze poczatki rozmowy sa jakies dretwe i takie dziwne, co innego jak kogos lepiej znam, czesciej widza, wszystko jest pieknie

Sortuj wg