Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez depresyjny86 05 wrz 2011, 00:47
Wiola ma rację z motywacją - jak jesteśmy sami, walczymy o siebie dla siebie. Jak jesteśmy z kimś walczymy też dla tej osoby.

Vlan to nie zawsze tak działa.
:)

przez Vian 05 wrz 2011, 00:47
adamo_, najróżniejsze zainteresowania.
Środowisko to głównie studenci lub poznani przez sieć - różne fora tematyczne.

Moi znajomi ze studiów mają cały wachlarz pozapsychologicznych zainteresowań o których gadamy, nie znam ani jednej osoby, z którą bym się nudziła, bo nie umie gadać o niczym innym jak imprezy, dupy i sport tudzież kosmetyki, ploty i ciuchy. Nie znam, bo nie czułam potrzeby poznawać. Po co.

Z kolei ludzie z for tematycznych to też ludzie w najróżniejszym wieku, z różnym wykształceniem, ale zwykle ludzie bystrzy i z pasją, a to jest najważniejsze. Na forumowych spotach były konsul i znany biznesmen namiętnie dyskutuje z taksówkarzem, a ja - studentka psychologii, gadam o Chinach z lekarzem medycyny. I jest fajnie.

PS.
Zresztą to tak jakbyś się zapytał, jakie zainteresowania mają userzy forum nerwica.com i o czym z nimi pogadać. Cholera, o wszystkim! Z Sabaidee bym gadała o Wschodzie, z Halenore o kinie, z kimś jeszcze o jeszcze czymś innym...
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez depresyjny86 05 wrz 2011, 01:00
<Zapisuje: z Sabaidee nie mówić o Wschodzie bo będzie wiedział więcej,z Halenore nie mówić o kinie,bo będzie wiedziała więcej ;) >
Ja ogólnie staram się nie rozmawiać na tematy,w których rozmówcy są specami,bo..no wychodzą wtedy moje braki.
ale zwykle ludzie bystrzy i z pasją

Vian jeżeli masz na myśli mnie też,to się mylisz.Bo nie jestem ani bystry ani nie mam pasji.(Pamietaj,że Forum Psychologiczne to forum tematyczne:) )
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vian 05 wrz 2011, 01:06
człowiek nerwica, ja z kolei uwielbiam rozmawiać z ludźmi, którzy wiedzą więcej ode mnie na dany temat, bo wtedy się rozwijam. :)

To forum jest tematyczne, ale ja bym nie powiedziała, że to forum psychologiczne... Terapeutyczne może... Forma wsparcia, wymiany doświadczeń...
To forum zrzesza chorych ludzi, fora psychologiczne zrzeszają głównie osoby zainteresowane psychologią. Osoby z problemami tam wchodzą, rozmawiamy i zwykle albo ich tematyka psychologii zainteresuje i zostają, albo ich nie zainteresuje, przyszli tylko po poradę i kiedy ją dostaną, idą dalej.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Anna Maria 05 wrz 2011, 01:09
Vian, dla mnie to forum to raczej w zaglądanie w głąb siebie i poznanie innych,też co w głębi
Anna Maria

przez Vian 05 wrz 2011, 01:11
Definiujcie to jak chcecie niemniej jeśli zajrzycie na inne fora psychologiczne i poczytacie je sobie trochę, zobaczycie dość sporą różnicę.
Lisbeth Salander

przez Badziak 05 wrz 2011, 01:12
Vian, temu forum bliżej do psychiatrycznego niż do psychologicznego.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez Vian 05 wrz 2011, 01:18
Badziak, o, bardzo celne! :)
Ładnie ujęłaś to, czego ja nie umiałam.

PS.
Gratuluję 1000 postu ^^
Lisbeth Salander

przez adamo_ 05 wrz 2011, 01:55
Vian napisał(a):adamo_, najróżniejsze zainteresowania.

Tak i są one bardziej wartościowe, niż np. sport i motoryzacja? Mnie ogólnie śmieszy, jak ktoś się wywyższa ze swoim "ekskluzywnym" hobby. Snobizm, głupota, żenada.
adamo_

przez carlosbueno 05 wrz 2011, 09:34
człowiek nerwica napisał(a):<Zapisuje: z Sabaidee nie mówić o Wschodzie bo będzie wiedział więcej,z Halenore nie mówić o kinie,bo będzie wiedziała więcej ;) >
Ja ogólnie staram się nie rozmawiać na tematy,w których rozmówcy są specami,bo..no wychodzą wtedy moje braki.
ale zwykle ludzie bystrzy i z pasją

Vian jeżeli masz na myśli mnie też,to się mylisz.Bo nie jestem ani bystry ani nie mam pasji.(Pamietaj,że Forum Psychologiczne to forum tematyczne:) )

Masz jedną pasję- użalanie się nad sobą- ja niestety też mam tą samą :D
a tak poza tym nie mam jakiegoś hobby interesuje się wieloma rzeczami po trochu
Największy Forumowy Maruda

przez shinobi 05 wrz 2011, 09:48
Vian napisał(a):adamo_, najróżniejsze zainteresowania.
Środowisko to głównie studenci lub poznani przez sieć - różne fora tematyczne.

Moi znajomi ze studiów mają cały wachlarz pozapsychologicznych zainteresowań o których gadamy, nie znam ani jednej osoby, z którą bym się nudziła, bo nie umie gadać o niczym innym jak imprezy, dupy i sport tudzież kosmetyki, ploty i ciuchy. Nie znam, bo nie czułam potrzeby poznawać. Po co.

Z kolei ludzie z for tematycznych to też ludzie w najróżniejszym wieku, z różnym wykształceniem, ale zwykle ludzie bystrzy i z pasją, a to jest najważniejsze. Na forumowych spotach były konsul i znany biznesmen namiętnie dyskutuje z taksówkarzem, a ja - studentka psychologii, gadam o Chinach z lekarzem medycyny. I jest fajnie.

PS.
Zresztą to tak jakbyś się zapytał, jakie zainteresowania mają userzy forum nerwica.com i o czym z nimi pogadać. Cholera, o wszystkim! Z Sabaidee bym gadała o Wschodzie, z Halenore o kinie, z kimś jeszcze o jeszcze czymś innym...

Jaki ja jestem przy Tobie nikczemny, w tych swoich adidasach z marketu, z tą tanią parówką na talerzu zalaną obficie keczupem, co by to mięso mechanicznie oddzielone od kości prześlizgiwało się przełykiem z mniejszymi oporami.
Uświadamiasz mi, że moje życie to próżnia, dramat. Nie, nie dramat, to raczej tania książka w miękkiej okładce, jakaś marność, dodatek do gazety. No, jakby napisał ją Janusz L. Wiśniewski. ;)

przez adamo_ 05 wrz 2011, 12:09
shinobi napisał(a):Jaki ja jestem przy Tobie nikczemny, w tych swoich adidasach z marketu, z tą tanią parówką na talerzu zalaną obficie keczupem, co by to mięso mechanicznie oddzielone od kości prześlizgiwało się przełykiem z mniejszymi oporami.
Uświadamiasz mi, że moje życie to próżnia, dramat. Nie, nie dramat, to raczej tania książka w miękkiej okładce, jakaś marność, dodatek do gazety. No, jakby napisał ją Janusz L. Wiśniewski. ;)

hahaha :mrgreen:

W czasach internetu biedota ma niestety możliwość poznania kulisów życia ludzi bogatych, pięknych, inteligentnych i wykształconych. I z tego też może się brać depresja :mrgreen:
adamo_

przez Badziak 05 wrz 2011, 12:27
Vian napisał(a):PS.
Gratuluję 1000 postu ^^

Dziękuję :D :D
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez shinobi 05 wrz 2011, 12:52
adamo_ napisał(a):
shinobi napisał(a):Jaki ja jestem przy Tobie nikczemny, w tych swoich adidasach z marketu, z tą tanią parówką na talerzu zalaną obficie keczupem, co by to mięso mechanicznie oddzielone od kości prześlizgiwało się przełykiem z mniejszymi oporami.

hahaha :mrgreen:

W czasach internetu biedota ma niestety możliwość poznania kulisów życia ludzi bogatych, pięknych, inteligentnych i wykształconych. I z tego też może się brać depresja :mrgreen:

I to miało mnie niby pocieszyć?
Ulgę chciałem sobie przynieść obcując z lapsami mi podobnymi, a dobijam się tylko.
Ta piękna, ta piękna, tamta jeszcze piękniejsza. Ten ma taką furę, tamten siaką, a ten trzeci jeszcze coś tam ma, czego oczywiście ja nie mam.
Wszyscy wylaszczeni, jakby wyluzowani.
Nie, to nie tak miało być. ;)

Sortuj wg