Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

przez buka 08 sty 2011, 21:15
wow,jakie podchody :mrgreen:

przez soulfly89 08 sty 2011, 23:56
Sorrow napisał(a):
Apii napisał(a):Sorrow, wręcz rozbawiło mnie Twoje porównanie wyrazu twarzy do emotek :lol: Tego komentowac nawet nie trzeba. To, ze na gadu trzeba szybko odpisywać porównujesz do zwykłej, realnej rozmowy twarzą w twarz? To dla mnie śmieszne.

Zastanawia mnie dlaczego. Czyżbyś z jakichś dziwnych powodów odruchowo odrzucała w realu ludzi, z, którymi dogadujesz się w necie?

Sorrow, mnie też to porównanie do emotek rozbawiło. Wiesz ile jest mięśni twarzy? Ponoć 43 :) A może nawet więcej, bo dokładna liczba wszystkich mięśni człowieka jest nie do końca określona... Poza tym wyraz twarzy należy do języka ciała, to działa w dużej mierze podświadomie. Kiedyś na wykładzie z psychologii gość nam mówił, że ponad 50% komunikacji to komunikacja niewerbalna. Mnóstwo tego się traci w kontaktach przez internet. Przypuszczam, że to dlatego czasem z kimś przez gg gada się super a na żywo słabo.

Aj, Wy tu sobie romansujecie a ja mogę tylko pomarzyć :pirate: I w dodatku muszę się uczyć :why: Gdzie mój ideał, który napisze za mnie kolokwium w poniedziałek???

przez buka 09 sty 2011, 00:02
soulfly,a co z tym kolesiem co był oka ale dziwnie się zachowywał?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez soulfly89 09 sty 2011, 00:10
Ale on się normalnie zachowuje :hide: Chodzi Ci o ten temat jak gadaliśmy "czy gdyby twój ideał miał nerwicę i się dziwnie zachowywał"? To było czysto teoretyczne. Nie jest nawiedzony przez szatana ani nie ma nerwicy, przynajmniej z tego co mi wiadomo :mrgreen:

A ja tylko tak sobie marudzę. Nie mam czasu na chłopaków. Sesja mi się zaczyna :why: A poza tym jestem porąbana. Ostatnio temu koledze, o którego pytasz zaimponowałam piciem wódki bez popijania sokiem, yeah :hide: oraz gadaniem nieziemskich głupot, więc pewnie ma mnie za nieszkodliwą wariatkę :pirate: Oj, w ogóle szkoda słów ;) Uciekam stąd bo mnie ze studiów wywalą ;)

przez buka 09 sty 2011, 00:19
Ostatnio temu koledze, o którego pytasz zaimponowałam piciem wódki bez popijania sokiem, yeah

ostra dziewczyna :mrgreen:

przez soulfly89 09 sty 2011, 01:04
Właśnie wcale nie. Ja jestem delikatną kobietką, nie wiem czemu czasami się zachowuję jak facet. A właściwie to się domyślam dlaczego... No, po prostu chodzący paradoks ;)

przez buka 09 sty 2011, 01:51
miałaś do sesji zakuwać;P

przez Autodestrukcja 06 lip 2011, 15:42
a mnie ciekawi jak ludzie mający depresje, nerwice itp w ogole sobie dają radę w relacjach. Mi się wydawało, że przy pewnych stanach wręcz nie da się z kimś związać itp. A tu czytam , że w zasadzie większość z Was ma jakieś zwiazki itp itd

Choć w sumie rozumiem, że nie każde depresje itp muszą się wiązać z paraliżem relacji.
No ale mimo wszystko. Ja mam poczucie że nie jestem dokońca sobą, że nie jestem wolna - czuje się nieogarnięta nieinteresująca, nie mogę się otworzyć przed nikim, przy nikim więc nie mogę się dobrze czuć.

pozdero
Autodestrukcja

przez linka 06 lip 2011, 15:51
Sorrow, Czy Ty nie masz syndromu Aspergera? Jeśli nie to ja mam wrażenie, że jesteś totalnie nie-usocjalizowany. Nie rozumiesz podstawowych więzów łączących ludzi w grupie, kręgu społecznym itd. Pytasz się jak to jest że ludzie łączą się w pary - człowiek który przeszedł socjalizację ( czy to pierwotną czy wtórną), mający kontakt z otoczeniem widzi to - uczy się od dzieciństwa- wie jak to się dzieje. Dla ciebie ( czasem odnoszę wrażenie) że to kosmos. Emotki = wyraz twarzy? Rozmowa na żywo= rozmowie na gg ............. serio? Nie widzisz żadnej różnicy?

-- Śr lip 06, 2011 2:53 pm --

Autodestrukcja, ja np mimo nerwicy nigdy nie miałam objawów fobii społecznej, nie bałam się ludzi - wręcz szukałam ich towarzystwa, choroba ograniczała mnie na innych polach :)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 06 lip 2011, 19:17
Mi kiedyś psychiatra zasugerowała Aspergera.....ale to był FAIL z jej strony ;)

Co do Ciebie Sorrow,po przeczytaniu wszystkich objawów i porównaniu ich z Twoimi wpisami,to rzeczywiście wygląda tak,jak byś miał Aspergera.
:)

przez linka 06 lip 2011, 19:36
piotrek_d04, :lol: a czy ja gdzieś napisałam że diagnozuję? Kłania się czytanie ze zrozumieniem :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 06 lip 2011, 20:44
Łał popisałeś się łaciną :mrgreen: Tak jakbyś po polsku nie mógł tego napisać :mrgreen: Ale cóż..niektórzy lubią szpanować ;)

Ja również niczego mu nie diagnozowałem.

przez Autodestrukcja 06 lip 2011, 20:52
no nie trzeba aspergera zeby nie miec wyczucia w pewnych kwestiach, wystarczy chyba brak socjalizacji, jak to okreslila juz linka

tylko o co te krzyki ? :)
Autodestrukcja

przez depresyjny86 06 lip 2011, 21:41
no wlasnie u mnie chodzi o brak socjalizacji...dlatego twierdzę iż nie mam Aspergera;)

Sortuj wg