Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

przez harpagan83 23 paź 2010, 16:30
Godność to nie to samo co samoocena. Godność się ma, albo nie, samoocena może falować pod wpływem pewnych czynników.

eligojot tak jak chłopak i dzieweczyna też nie to samo ale jednak ida w parze.
Nie wiem jak prostytutka mogą podreparować samoocenę, przecież ona jest miła, bo jej za to płacisz - tak samo jak psycholog, on nie jest Twoim przyjacielem, bo Cię słucha, bo ma za to płacone.

To skoro prostytutka nikomu samooceny nie podniesie to analogicznie jest z psychologiem, po /cenzura/ do niego chodzić skoro on ma cie w dupie jesteś tylko jego pacjentem on udaje że ci wspólczuje i że mu na tobie zalerzy, a jednak ludzie korzystają z takich porad. Tak samo niektórzy korzystaja z usłog dziwek.
Pozatym kiedys oglądałem program w Holadii pewna grópa pielęgniarek świadczyła usłuógi seksualne inwalidom, z Uwagi na ich nienajleprzy stan emocjonalny i brak partnerki z powodu ułomności.
Wątpię w to, że pani stosuje prezerwatywę dla kobiet

Ano raczej nie stosuje, ale zanim co kolwiek Ci zrobi to na instryment naklada gumkę więc ty ją masz a nie ona.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez Janek66 23 paź 2010, 16:43
Mnie nie przerazaja :D
Dawac mi tu zaraz babke z jajami :)
Lubie takie.
Janek66

przez Krzysiek1234 23 paź 2010, 16:48
W temacie głównym: nie chce mi się szukać dziewczyny, przeszło mi na razie.

Panna_Modliszka, bardzo proste są kategorie którymi oceniasz prostytutki. A czy Ty przypadkiem też nie sprzedajesz się za pieniądze? W pracy, załóżmy że pracujesz. Dajesz coś z siebie i ktoś na tym korzysta. Nie wstyd Ci tak dawać dupy?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Janek66 23 paź 2010, 16:54
Krzysiek1234 napisał(a):W temacie: nie chce mi się szukać dziewczyny, przeszło mi na razie.

Panna_Modliszka, bardzo proste są kategorie którymi oceniasz prostytutki. A czy Ty przypadkiem też nie sprzedajesz się za pieniądze? W pracy, załóżmy że pracujesz. Dajesz coś z siebie i ktoś na tym korzysta. Nie wstyd Ci tak dawać dupy?

Znasz moze odpowiedni artykul w KK?
Zdajesz sobie sprawe,ze wlasnie podpadasz pod paragraf o obrazie?

Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Twoje personalia moga zostac ustalone po IP.

Natychmiast przepros Panne Modliszke.
Janek66

przez Janek66 23 paź 2010, 16:54
Panna_Modliszka napisał(a):Janek66, jak facet jest silny, to i silne kobiety go nie przerażają :). Każdy ma jakiś gust, dla jednego idealna będzie ciepła i delikatna, dla innego silna i niezależna.

Najlepiej byloby,zeby byla i taka , i taka :)
Wash and Go :D
Janek66

przez Janek66 23 paź 2010, 16:56
Panna_Modliszka napisał(a):
Janek66 napisał(a):
Panna_Modliszka napisał(a):Janek66, jak facet jest silny, to i silne kobiety go nie przerażają :). Każdy ma jakiś gust, dla jednego idealna będzie ciepła i delikatna, dla innego silna i niezależna.

Najlepiej byloby,zeby byla i taka , i taka :)
Wash and Go :D

Dokładnie :)

Tylko skad taka wziac?
:)
Janek66

przez Janek66 23 paź 2010, 17:01
Panna_Modliszka napisał(a):Janek66, dziękuję Ci za obronę :* Ale wiesz.. nie warto się pewnymi rzeczami przejmować,trzeba się unieść ponad nie.Ktoś na siłę chce zrobić mi na złość, nie dam się wciągać w takie zabawy :)

[Dodane po edycji:]

Janek66, tu jestem ! :lol:

Nie ma za co Modliszko :)

Jestes - a daleko mam do Ciebie? :)
Janek66

przez Janek66 23 paź 2010, 17:04
Panna_Modliszka napisał(a):Janek66, Przecież jesteś w związku :twisted:

Juz nie :)
Po analizie tego co napisaliscie - nie ma nic.
I tak nawet sie nie zaczelo na dobre.
Kilka stron wczesniej napisalem o tym,ze nie kontynuuje.

Wiec-daleko? :)
Janek66

przez mikamika 23 paź 2010, 17:05
A ja przyznam, ze dosc ostra ocena prostytutek i innych pokrewnych. Ja m.in. dlatego wstrzymuje sie z terapią bo nie chcialabym na niej niczego ukrywac, ale zdaje sobie sprawe, ze sa osoby, ktore lubia od razu przytknac łatke 'daje dupy', 'nic nie warta, nie szanujaca sie szmata' etc. i dalej oceniac przez pryzmat tego. Mimo, ze za kase sie nie sprzedawalam nigdy to niektore panny, ktorym zycie potoczylo sie idealnie w milosci nie potrafia zrozumiec niektórych spraw.
mikamika

przez Krzysiek1234 23 paź 2010, 17:15
Panna_Modliszka napisał(a):Ktoś na siłę chce zrobić mi na złość, nie dam się wciągać w takie zabawy :)

I to jest właśnie przykre - ja próbowałem jakoś do Ciebie dotrzeć, naświetlić sprawę od innej strony niż przywykłaś, a Ty od razu kwalifikujesz to jako złośliwość.

przez eligojot 23 paź 2010, 17:30
A ja podziele sie pewna obserwacj nt. forum. Jestem tutaj juz troche czasu i wiecie co? Nie wiem czemu na forum dla ludzi nerwowych, o ludziach nerwowych agresja slowna jest tak popularna? Kazdy z nas jest tutaj czlowiekiem - realnym, nie tylko jakims nickiem czy adresem IP. Mnie np. bardzo poruszyla historia pewnej kobiety, uzytkowniczki forum, ktora zostala brutalnie poparzona przez męża. Moglismy wszyscy uslyszec o tej historii w mediach, kiedy to dopiero pare dni wczesniej pisala ona na forum, nie wiem nawet co - nie sledzilem jej postów.

Naprawde zastanowmy sie co kierujemy do drugiego dyskutanta, bo to jest prawdziwa, realna osoba, a nie tylko komputer z IP.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez Krzysiek1234 23 paź 2010, 17:50
Agresja słowna jest popularna wszędzie, bo jest super.

przez _Pete_ 23 paź 2010, 18:10
Dlaczego agresja jest tu popularna? Bo część ludzi leczy tu kompleksy w ten sposób, ot co. U niektórych jest to aż nadto widoczne. :)
_Pete_

przez Krwiopijka 23 paź 2010, 18:18
W internecie każdy może byc kozakiem i wyrzygiwac sie do woli.. :-|

A co do prostytucji-ja bym nie byla taka surowa.Każdy ma swoją historię...
Krwiopijka

Sortuj wg