Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

przez Viridian 24 wrz 2010, 23:18
God's Top 10 napisał(a):Dałem tę szansę jej i sobie, ona natomiast nie. A teraz jest mi przykro bardziej ze względu na powód (który odebrałem jako nieszczery) odmowy, niż z powodu samej odmowy. :?

To głupia była i tyle :)

przez Gods Top 10 24 wrz 2010, 23:25
Viridian napisał(a):
God's Top 10 napisał(a):Dałem tę szansę jej i sobie, ona natomiast nie. A teraz jest mi przykro bardziej ze względu na powód (który odebrałem jako nieszczery) odmowy, niż z powodu samej odmowy. :?

To głupia była i tyle :)
Mimo tego, że już mi przechodzi to zakochanie, to jednak staram się nie oceniać jej aż tak "mocno". W końcu nie każdy musi się ze mną zgadzać i nie każda dziewczyna musi chcieć związku ze mną. ;)
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez Mizer 04 paź 2010, 19:46
a ja znowu zniechęciłam kogoś klasycznym sobie sposobem. takim sposobem, że pewnie myśli, że go nie lubię albo spławiam podczas gdy ja kiedy tylko czuję się niekomfortowo to... spławiam.

i na 85% to był raczej ten klasyczny sposób. i co mam teraz zrobić? bo inaczej nie umiem.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kuba94 04 paź 2010, 20:24
Mizer, może spróbuj nie spławiać. Jeżeli nie pozwalasz by ktoś się do ciebie zbliżył, to ciężko będzie ci znaleźć tą drugą połówkę. ;)
kuba94

przez Mizer 04 paź 2010, 21:15
Kuba- nie no, oczywiste rozwiązanie, ale gdybym nie użyła trybu: uciekaj, to bym została w jakieś koszmarnej dziwnej sytuacji i potem dopiero bym się zastanawiała: co dzisiaj zrobiłam źle, że jest źle a nie dobrze. no i faktem jest, że w takich sytuacjach może najbardziej pomaga średniowieczne siedzenie i wytrzeszczanie oczu, człowiek się nie narobi a przy okazji nic nie spierdzieli.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez agusiaww 05 paź 2010, 16:05
Znalezc to prosto, gorzej ze soba wytrzymac :D
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez sebastian86 05 paź 2010, 16:57
znalezc prosto ale utrzymac w tajemnicy potem swoja nerwice byloby ciezko...bo wiadomo ze przyznanie sie do swojej przypadlosci na poczatku jest falstartem. a z kolei zatajenie wiąze sie z poczuciem winy ze sie oklamuje tą osobe. sytuacja jakby bez wyjscia...
We Are The Champions 2016(L)

przez depresyjny86 05 paź 2010, 23:40
Znależć wcale nie jest prosto,znałem takich co nigdy nie znależli...

Dla mnie posiadanie dziewczyny<wiem głupio brzmi te posiadanie,ale nie umialęm znależć bardziej odpowiedniego wyrażenia>,nie jest wcale priorytetem....Ostatnio znowu zaczynam się izolować, a w tej chwili nie marzę o dziewczynie,bo jestem toksyczny,na swój sposób oczywiście..ale jednak.Teraz mogę tylko pociągnąć tą drugą osobę na dno....dlatego nie chcę,nie ryzykuję,nie chcę nikogo poznać...tudzież pomaga mi w tym mój odrażający wygląd dzięki któremu żadna nawet nie próbuje się zbliżyć, i dobrze.
:)

przez agusiaww 06 paź 2010, 13:22
człowiek nerwica, Dean, o tam gadacie, jest mnsotwo na to sposobow: przez portale randkowe, na imprezach, w bibliotekach, na spotkaniach nerwicowcow/depresyjnych itd, przez znajomych, przez forum :mrgreen: Nie marudzcie. sebastian86, ja jestem teraz z mezczyzna, ktory wie ze mam nerwice, a sam jest mega aktywny i w ogole boski :mrgreen: i co z tego, ja nie mam kompleksow. Nie jestem gorsza, ze akurat zyje z nerwica, wszystko to kwestia akceptacji partnera tolerancji itd

przez mikamika 06 paź 2010, 13:32
a jak się wyrywa chłopaków? I czy w ogole wypada dziewczynie? Moze po prostu mam dalej nic nie robic i czekac na ksiecia?

U mnie kompletna masakra w tym temacie... Tez zdaje sobie sprawe, ze jestem toksyczna, nudna, nieciekawa, nijaka, ograniczona przez moja nerwice... i dlatego nie moge sobie pozolic na milosc. Nikt nie zwraca na mnie uwagi, jestem jak cien czlowieka. Ja sama nie stane sie przeciez nagle super odważną lejdis i nie zaczne rwac facetow. To nie w moim sytylu. W moim stylu jest siedzenie w kącie, a takie dziewczyny nie mają zbyt duzego rwania.

A ja tak pragne zeby mnie ktos pokochal :why: wstyd sie przyznac, ale tak jest :-/
mikamika

przez depresyjny86 06 paź 2010, 14:09
agusiuww jak sie jest zdrowym i ma sie choc troche dobry wyglad to mozna sobie pozwolić na randki spotkania rozmowy itp....samemu tez mozna zyć
:)

przez GreenGo 06 paź 2010, 14:15
a jak się wyrywa chłopaków? I czy w ogole wypada dziewczynie? Moze po prostu mam dalej nic nie robic i czekac na ksiecia?
Jasne że wypada, kiedyś dosyć często czułem, że jestem podrywany i bardzo mi było z tego powodu miło, hehe, że ktoś na mnie zwraca uwagę, pomijając fakt, że nigdy nic z tym dalej nie robiłem.

Możesz na przykład idąc przez miasto i mijając takiego, który ci się podoba, podejść do niego ze słowami na ustach: Mój ci :D :P
chociaż jakby dłużej nad tym pomyśleć, to może być niedobry pomysł.
GreenGo

przez sebastian86 06 paź 2010, 14:21
w przypadku gdy dziewczyna ma nerwice jest inaczej. wtedy chlopak moze nawet poczuc sie jeszcze bardziej odpowiedzialny i opiekunczy wobec ciebie. a jak chlopak i ode mnie dziewczyna bedzie oczekiwac wsparcia i poczucia bezpieczenstwa a nie na odwrot...
We Are The Champions 2016(L)

przez agusiaww 06 paź 2010, 14:22
człowiek nerwica, niekoniecznie, ja bylam kiedys z facetem, ktory byl ogolnie dosc brzydki i odpychajacy (ale myslalam ze ma dobre serce, nie mial-szczegol). Mozna miec ladny usmiech, oczy, fryzure itp itp, cos co kogos do tej osoby przyciagnie. A ja tez nie jestem zdrowa, a jednak sie spotykam, nie dam sie ograniczyc chorobie, tym bardziej ze nogi mam sprawne i ide. GreenGo, a zza rogu wyskoczy panna z kosa :mrgreen:
mikamika, wypada, chociaz ja akurat nigdy facetow nie podrywalam, jestem staromodna i uwazam ze facet powinien pierwszy zrobic krok. Moze sprobuj cos w sobie zmienic, fryzure, kup sexi blyszczyk, badz bardziej odwazna, usmiechaj sie. Powodzenia. :smile:
Sebastian cos troche w tym jest, ja jednak nie oczkuje od faceta zabluszczowania, tylko normalnego zwiazku, powiedzialam o tym otwarcie od razu, i tyle. Poza tym fajtlapowosc to co innego niz nerwica i jezeli ktos nie rozumie (a zazwyczaj zdrowi nie rozumieja), to trudno trzeba szukac dalej, widocznie to nie ta osoba byla przeznaczona.

Sortuj wg