Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

przez GreenGo 21 wrz 2010, 19:22
Gdy byłem młodszy to bywały takie okresy, raczej krótkie kiedy byłem w 100% sobą i wtedy rzeczywiście miałem na wszystko wy***ane, ale to było zdrowe, lekkie i przyjemne, znacznie łatwiej dogadywałem się z innymi, bo nie bałem się ich reakcji, każda, nawet bardzo negatywna po mnie spływała, to było coś fajnego. Mogłem rozmawiać dla samej rozmowy, bez oczekiwań, a teraz nie umiem tak, jestem spięty. :(
GreenGo

przez Mizer 21 wrz 2010, 21:14
soulfly89

zależy komu się co z czym kojarzy a propo wyyebania.

moim zdaniem to też zdrowe.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Viridian 21 wrz 2010, 21:17
God's Top 10 napisał(a):U mnie to jest tak, że gdy chciałem związku, to nic z tego nie wychodziło. A gdy wreszcie poznałem interesującą mnie dziewczynę, to włączył się u mnie parszywy mechanizm obronny, który podsuwa mi myśli "nie masz prawa dokładać jej kolejnego problemu - siebie"... :hide: Tak źle, tak niedobrze. :bezradny: Co to choróbsko potrafi z człowiekiem nawyczyniać... :roll:

Wiem, że w polskim społeczeństwie popularny jest stereotyp słabej płci, dla której mężczyzna musi być oparciem, ale większość kobiet jest silniejsza niż wam to się panowie wydaje :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Badziak 21 wrz 2010, 23:22
Sprowadziłam do domu zarówno szczura jak i pająka (białokolanowy - cudo!). ;) Wąsy mi jeszcze nie rosną.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez Gods Top 10 22 wrz 2010, 19:27
Viridian napisał(a):Wiem, że w polskim społeczeństwie popularny jest stereotyp słabej płci, dla której mężczyzna musi być oparciem, ale większość kobiet jest silniejsza niż wam to się panowie wydaje :P
Akurat mnie nie trzeba przekonywać o sile kobiet. ;) Pytanie tylko co z kobiecej siły wynika dla mężczyzn, jak kobiety chcą tę siłę spożytkować, a jak na spożytkowanie tej siły zareagują sami mężczyźni ? :D
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez Viridian 22 wrz 2010, 20:11
God's Top 10 napisał(a):Akurat mnie nie trzeba przekonywać o sile kobiet. ;) Pytanie tylko co z kobiecej siły wynika dla mężczyzn, jak kobiety chcą tę siłę spożytkować, a jak na spożytkowanie tej siły zareagują sami mężczyźni ? :D

Zanim stwierdzisz, że będziesz dla dziewczyny "kolejnym problemem", daj sobie (i jej) szansę. ;)

[Dodane po edycji:]

niemądry napisał(a):Tak, szczególnie w podnoszeniu ciężarów i przeciąganiu paleciaków w Biedronkach...A już najsilniejsze jesteście, gdy widzicie mysz albo pająka :P

A mężczyźni są szczególnie męscy w obliczu strzykawki z igłą. :twisted:

przez Gods Top 10 22 wrz 2010, 21:54
Viridian napisał(a):Zanim stwierdzisz, że będziesz dla dziewczyny "kolejnym problemem", daj sobie (i jej) szansę. ;)
Dałem tę szansę jej i sobie, ona natomiast nie. A teraz jest mi przykro bardziej ze względu na powód (który odebrałem jako nieszczery) odmowy, niż z powodu samej odmowy. :?
W. Wharton "Stado"

przez Gods Top 10 22 wrz 2010, 22:16
Panno_Modliszko, dziękuję za pocieszenie, ale gdzie i kiedy mam spodziewać się "tej innej" ? ;)
W. Wharton "Stado"

przez Gods Top 10 23 wrz 2010, 19:26
Panna_Modliszka napisał(a):Zapewne w najmniej oczekiwanym momencie, kiedy nie będziesz się tego spodziewać.
Czyli jeszcze długo, długo nic ? :why: :hide:
Wychodzi na to, że miłość jest jak "czarny charakter": niespodziewanie podchodzi i łubudu... w samo serce. ;)

Panna_Modliszka napisał(a):Ja czekam z otwartymi oczami ;)
A to podobno mężczyźni są wzrokowcami. :mrgreen:
A tak na poważnie: przy takich oczętach, przy takim uśmiechu i tak wielkim cieple, serdeczności, które w sobie nosisz, to nie powinno potrwać długo. :D
W. Wharton "Stado"

przez Gods Top 10 23 wrz 2010, 19:51
Panna_Modliszka napisał(a):Dlaczego długo nic? Może akurat bardzo krótko, nikt tego nie wie :)
1. Źle bym się czuł, gdybym po niedawnym zakochaniu zaraz poszukiwał kolejnej dziewczyny. To byłoby nie fair wobec niej i wobec mnie samego. :?
2. Mimo wszystko chyba za bardzo oczekuję związku. ;)

Panna_Modliszka napisał(a):Teraz to mnie zawstydziłeś :oops: :oops:
Niesłusznie, stwierdzałem same fakty. ;)

Panna_Modliszka napisał(a):Wielkim cieple i serdeczności? Z czego to wywnioskowałeś? :)
Z Twoich postów, na które trafiałem - takie na mnie sprawiają wrażenie.
Poza tym fakt, że w niespełna 3 tygodnie obecności na forum już jesteś moderatorką, również świadczy o Twojej chęci pomagania (a chyba trudno pomagać bez ciepła i serdeczności). :D
A masz o sobie inne zdanie ? :nono:
W. Wharton "Stado"

przez Gods Top 10 23 wrz 2010, 20:13
Panna_Modliszka napisał(a):Tzn jesteś zakochany z wzajemnością, czy bez?
Chyba bardziej byłby odpowiedni czas przeszły - byłem zakochany. ;) Bez wzajemności.
W tym wypadku chyba nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. ;)
Teraz tylko przegnać motylki z brzucha, odsapnąć od euforii i energii zakochania... i za jakiś czas będę (prawie) jak nowy. :mrgreen:

Panna_Modliszka napisał(a):Ale te fakty potrafią zawstydzić :)
Myślę, że mimo wszystko mężczyźni w Twoim otoczeniu wolą być zawstydzani takimi oczętami i takim uśmiechem, niż gdybyś miała stać wśród nich z zamkniętymi oczami i bez uśmiechu. ;)

Literki same w sobie nie muszą mówić wiele, za to ich układ coś już może znaczyć... chyba, że za dużo nadinterpretuję. ;)
W. Wharton "Stado"

przez Gods Top 10 23 wrz 2010, 21:17
Panna_Modliszka napisał(a):Wyciszyć emocje, zamknąć pewien etap i iść przed siebie z nową energią i siłami. Mam nadzieję,że będziesz jak nowy niedługo ;)
Zamknięcie tego etapu nie będzie to łatwe (nadal będę się z nią dosyć często widywał), ale będę do tego dążył. ;)
Dzięki. :D

Panna_Modliszka napisał(a):Nie wiem, musiałbyś zapytać tych mężczyzn ;)
Nie znasz mężczyzn ? I tak by się nie przyznali do tego, jakie wrażenie na nich wywierasz. Zamiast tego funkcjonują jakby byli nieobecni. :D
W. Wharton "Stado"

przez Gods Top 10 23 wrz 2010, 21:34
Panna_Modliszka napisał(a):
I tak by się nie przyznali do tego, jakie wrażenie na nich wywierasz. Zamiast tego funkcjonują jakby byli nieobecni.

A to okrutnie kręci ;)
Na prawdę ? Wg mnie czyjaś "nieobecność" byłaby pociągająca tylko do pewnego stopnia, dopóki nie okazałoby się, że dzień w dzień trzeba praktycznie wszystkie informacje "wyciągać" z takiego człowieka, godzić się z tym, że rzadko kiedy coś trafnego odpowie - a to byłoby już uciążliwe. :roll:
W. Wharton "Stado"

przez Gods Top 10 23 wrz 2010, 21:49
Panna_Modliszka napisał(a):Ale jak ktoś jest nieśmiały, to chętnie go ośmielę ;)
A co zrobisz, gdy się od Ciebie "uzależni" jako od jedynej osoby, wobec której może sobie pozwolić na śmiałość ? Albo gdy się rozbestwi za bardzo w tej śmiałości ? ;)
W. Wharton "Stado"

Sortuj wg