Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez Stary Góral 23 sie 2010, 01:25
Nie moge znalesc odpowiedniej kobiety,bo nie mam szczescia do nich,zawsze mi cos w którejś nie pasuje.Niewiem z czego to sie bierze,może poprostu jest mi tak dobrze samemu?Potrzeba bycia z kobietą przegrywa z innymi zainteresowaniami?Już tyle razy obiecywałem że zadzwonie,odezwe sie po bardzo przyjemnej nocy i nigdy mi sie niechciało albo zapominałem,wystarczały mi takie chwilowe przjemnosci bycia bardzo blisko z kobietą.Szybkie zakochanie sie i jeszcze szybkie odkochanie.Nigdy żadna nie porwała mnie na tyle żeby mi sie chciało jakoś o nią szczególnie zabiegac,zazwyczaj to one zabiegały o mnie

[Dodane po edycji:]

Jak dotąd tylko jedna kobieta porwała mnie na tyle zebym mógł powiedziec ze naprawde byłem w niej zakochany,myslałem o niej,czułem pożadanie.Inne prubowałem pokochac ale mi sie nieudawało,chwilowe zauroczenia zeby tylko zaspokoic swoje ego ze mam ładna kobiete
Stary Góral

przez Mizer 24 sie 2010, 14:06
problem jest. albo facet trzyma cię na dzień dobry za dupę i chce się "przejść", albo trzeba się powoli wymigiwać, bo zaczyna się zastanawiać, czemu mam taki dystans. szkoda, że tych drugich jest mniej.

facet ma dobrze, bo nie musi się zastanawiać kim jest dziasiaj- fajnym chłopakiem czy mięsem do przelecenia.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez depresyjny86 24 sie 2010, 18:06
Ja wiem czym jestem:)...człowiekiem któy nie nadaje sie do życia wśród innych.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mizer 26 sie 2010, 19:49
Kur-czę. Wyrwałam wczoraj tzw."paszteta". fajny chłopak. ale potem rzygał godzine, poszedł spać i jak wstał trzeźwy to do domu z numerem telefonu nie wróciłam. łaaaaaał.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez CzarnaZebra 27 sie 2010, 03:21
Chwalisz się czy żalisz?
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez Mizer 27 sie 2010, 13:50
pochwaliłabym się gdybym miała czym, ale piszę jaka sytuacja.

przez CzarnaZebra 27 sie 2010, 18:12
No nie popisał się, fakt.
Ale "pasztet" to ja znam jako określenie brzydkiej mordy, nie obyczajów ;)
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez Sean1 27 sie 2010, 18:29
A może miała na myśli brzydala, który jest fajny? :P Ale to już Mizer lepiej wie.

przez paradoksy 27 sie 2010, 18:32
mam wrażenie, że jestem bardzo nudna, monotonna, nieciekawa, wątpię żeby się ktokolwiek mną zainteresował na dłużej.
paradoksy

przez wrazliwy 27 sie 2010, 19:25
paradoksy, dobrze napisałaś - to tylko "wrażenie". Jestem pewien, że w rzeczywistości jesteś wartościową, interesującą, czułą osobą. Buziaki ciepłe przesyłam. :*

Stary Góral, i co się stało, że nie wyszło nic z tą dziewczyną, w której się zauroczyłeś?
Ludzie, którzy uchodzą za twardych są tak naprawdę dużo bardziej wrażliwi niż ci, którzy są mocno chwaleni za swoją wylewną wrażliwość. Chcą uchodzić za twardych, ponieważ ich wrażliwość, gdy się ujawnia, przysparza im tylko bólu.

przez depresyjny86 27 sie 2010, 20:16
ee Doksy....Ty monotonna,nieciekawa? :D :D :D :D .No prosze Cie... ;)
To co ja mam powiedzieć? :roll:
:)

przez Mizer 27 sie 2010, 21:20
ej! był na prawdę bardzo przystojny. pasztet to takie określenie, które weszło mi w krew jak byłam nad morzem. ktoś rzucił hasło: idziemy wyrywać pasztety! i tak się zaczęło :D tylko jak mi sie wyrwie czasami nie przy tym kim trzeba to muszę się gęsto tłumaczyć XD normalnie w życiu bym nikogo nie nazwała pasztetem nawet gdyby wyglądał jak wołowina.

paradoksy- słuchaj, nie trzeba być nudnym albo brzydkim, żeby nikt nie zechciał być z tobą na stałe. są jeszcze inne wady, o których ja nie mam pojęcia, a są. więc wymyśl sobie jedną nieszkodliwą i udawaj, że wszystko jest w porządku xD

aaa. właśnie mi się przypomniało. jaką to ja mam zayebistą wadę. kolega mi powiedział. że jestem zbyt ekstrowertyczna i on się boi takich kobiet. szczerze mówiąc: wątpię, no bo jak? czemu ma mnie to dyskwalifikować. i dalej szukam swojej wady. z resztą jak każdy nerwicowiec itd. jest często tak, że mówię tylko tyle co trzeba a nawet mniej. nvm, temperamentu się nie utemperuje. akurat pojazd tej mojej IMHO dobrej wersji mnie zabolał.

przez Stary Góral 30 sie 2010, 17:15
wrazliwy:no własnie niewiem do tej pory dlaczego niewyszło,miłosc narodziła sie spontanicznie z jej inicjatywy,zapewne puzniej czekała az do niej zadzwonie znowu sie spotkamy ale ciagle odkładalem to na puzniej az wkoncu zapomniałem ze ja kocham

a taka fajna z niej "dupka" była ze jak czasami sobie pomysle ze odpuscilem temat to az zal sie robi
Stary Góral

przez Sean1 30 sie 2010, 22:49
Trochę mi głupio wczoraj było jak słuchałem o seksualnych podbojach moich kumpli... ja tylko siedziałem i modliłem się, żeby się nie spytali co ze mną w tych sprawach. Bo u mnie dupa blada. No i jestem ogólnie przerażony opowieściami jaką zdolność olbrzymią do zdrady mają kobiety.

Sortuj wg