Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez refren 02 lip 2010, 15:36
Człowieku nerwico, zastanowiło mnie stwierdzenie o uczuciach "wyższych", takie zagadkowe trochę dla mnie, ale już rozumiem. Ogólnie się zgadzam z Tobą, miałam coś podobnego na myśli wcześniej, po prostu to subiektywne co jest wyższym uczuciem a co niższym i czy coś w ogóle jest, bo można to różnie rozumieć. A jeśli ja bym miała tak wartościować, to według mnie mężczyźni szukając kobiety raczej są nastawieni na uczucia "niższe", bo patrzą przez pryzmat seksualny, ale dobrze, że ktoś uważa tak jak Ty. Tylko się zdziwiłam, że ktoś to tak ujmuje.
refren

przez Paranoja 02 lip 2010, 20:11
Niby brzydka nie jestem, niby podobam się facetom, a jednak mi z nimi po prostu nie wychodzi. Nie wiem czemu, nie wiem gdzie tkwi problem. Już pogodziłam się z tym, że jestem nieparzysta.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Paranoja 05 sie 2010, 22:14
:why:
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 05 sie 2010, 22:32
Paranoja, ech tam....poprostu nie trafiłaś jeszcze na tego jedynego.
Obrazek
Główny Moderator

przez love_caffeine 05 sie 2010, 22:38
Ja też ciągle szukam "tego właściwego" (chociaż ideały podobno nie istnieją), ale nie wiem czy powinnam się z kimkolwiek wiązac i wciągac w moje prywatne piekiełko. :(
...I'll be there as soon as I can, but I'm busy mending broken pieces of the life I had before...
...There's nowhere left to hide, in no one to confide, the truth burns deep inside and will never die...

przez brokenwing 05 sie 2010, 23:04
Paranoja napisał(a)::why:

Nie wiem czy to pocieszające czy nie ? Zasadniczo ,że brzydka nie jesteś(niby) to ja nie wiem ...ale jesteś fajna

tak jak każdą potwora znajdzie swego amatora ,tak każda paranoja znajdzie swego doctora :D :great: :great:
brokenwing

przez Sorrow 05 sie 2010, 23:09
suicidesilence napisał(a):Nie mogę znaleźć, bo po I siedząc w domu jak ja i nie obracając się wśród ludzi się nie znajdzie, po II blokuje mnie poza tym tylko nn, nie żadna nieśmiałość, głównie po prostu pieprzona nerwica. Margaryna9Niestety wiadomo, że kobiecie z zaburzeniami łatwiej znaleźć chłopa, niż chłopakowi z zaburzeniami dziewczynę.

Znowu kobiety z zaburzeniami mają czasami skłonności do dziwnych związków z dziwnymi facetami. Takimi z bardzo niefajnymi zaburzeniami.

przez Krzysiek1234 06 sie 2010, 00:48
paradoksy napisał(a):
refren napisał(a):A moim zdaniem najlepszym sposobem, żeby znaleźć, jest przestać szukać.

Zgadzam się.

Nie zgadzam się z tym, że kobiecie jest łatwiej znaleźć - szanse są równe.

Pff, możesz się nie zgadzać, ale fakty są jakie są. Rozejrzyj się wkoło, na tym forum chociażby. Około 90% tutejszych bywalczyń było/jest w jakichś związkach. Nierzadko dorobiły się już potomków. Popatrz sobie na mężczyzn - mniej więcej połowa to prawiczki absolutne.

Mógłbym się w ch**j długo rozwodzić dlaczego tak jest, ale po prostu powiem - oczywiście, że kobietom jest łatwiej znaleźć - i kiedy słyszę coś innego, i mam akurat gorszy nastrój, to siekiera się w kieszeni otwiera.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlacz

przez sebastian86 06 sie 2010, 15:35
elo . waszym zdaniem ukrywanie nerwicy przed nowo poznana dziewczyna byloby fair?
We Are The Champions 2016(L)

przez depresyjny86 07 sie 2010, 23:50
hmmm moim zdaniem niekoniecznie trzeba sie ujawniać ze swoją nerwicą...przynajmniej na początku zwiążku.
:)

przez sebastian86 08 sie 2010, 10:27
a jak wytlumaczyc ewentualny widoczny objaw jak np drzenie rak lub nadmierne spocenie sie?

przez depresyjny86 08 sie 2010, 16:21
Przecież to zawsze idzie ukryć....no kurcze przecież nikt nie będzie sie specjalnie na łapy gapił czy się trzęsą.A jak juz ktoś coś zauważy no to,wystarczy powiedzieć,ze nigdy tak nie miałeś...,że "to dziwne..." i nie kontynuować tematu.

przez sebastian86 08 sie 2010, 17:46
mowiac pocenie sie mialem na mysli widoczna plame na plecach wiec to nie takie latwe ukryc...

przez depresyjny86 12 sie 2010, 07:59
oj tam,napewno da sie zrobić coś z tą plamą:-D.A teraz ja sobie pojęcze:nie mam dziewczynyy jestem zdołowany tym jakże bolesnym faktem :( :( :( :(.., no dobra trochę żartuję :D

Sortuj wg