Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez erWin 18 paź 2009, 00:53
no dobrze, trochę przesadziłam z tymi ideaami, oni nie byli po prostu w porządku, bo ktoś kto zdradza, kłamie, oszukuje chyba nie jest w porządku, zgadzasz sieze mną?
erWin

przez Ridllic 18 paź 2009, 00:58
no trochę więcej od "nie bycia w porządku " ale takie życie niestety różnie się trafia analogicznie sam mógł bym powiedzieć to samo
Ridllic

przez erWin 18 paź 2009, 09:52
tak czy siak ja nie chcę się wiązać z nikim. wole być sama niż cierpieć przez kogoś
erWin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Cassandra 18 paź 2009, 10:03
Ja nigdy nie miałam faceta... A jak już się ktoś mną zainteresował, to zawsze się wycofywałam. Macie szczęście, że wogóle dane było wam dane przeżyć miłość. Teraz z moją nerwicą, znalezienie kogokolwiek graniczy z cudem. Też bym sobie tak ponarzekała, że mi się z chłopakiem nie układa...
Cassandra

przez erWin 18 paź 2009, 11:01
Kwaśniakowa, ja nie przeżyłam miłości, to były jakieś zauroczenia jednostronne.

Współczuje ci jednak, ale nie wiem czy ktoś znas miał lepiej a kto gorzej. "zła" miłość nie jest dobra i brak miłości też nie jest dobre.
erWin

przez Cassandra 18 paź 2009, 12:38
W sumie to masz rację. Jak patrzę na niektóre koleżanki i to, jakie mają szczęście (szczególnie co do facetów) to szlag mnie trafia, bo większość z nich ma paskudny charakter. Czasami zastanawiam się dlaczego wrednym ludziom powodzi się lepiej? (ale to tak na marginesie). Pozdrawiam :)
Cassandra

przez erWin 18 paź 2009, 12:59
podobno faceci kochaja zołzy, czy to prawda to pasowałoby spytać faceta jakiegoś.

Nie wiem, też się zastanawiam, dlaczego inne moje koleżanki które ani piękne ani jakieś fajne nie sa ale powodzenie maja. a ja nie....
erWin

Chce znalesc dziewczyne

przez mariusz44 10 lis 2009, 00:51
Gdy przychodzi mi na mysl by znalesc dziewczyne zapominam by znalesc dziewczyne.A gdy jestem na dworze lub przez internet cos kobinuje albo wychodzi lub nie wychodzi mi.Koncepcja jest taka ze zostaje tylko w formie przyjacielskim.A chciaslbym chcialbym znalesc sobie dziewczyne mam problem wyszukiwaniu dziewczyn.Gdy poznam jakas dziewczyne to tylko w formie przyjacielskim albo trace ja.

przez mariusz44 10 lis 2009, 00:54
Ja rowniez nie moge znalesc dziewczyny.A jak juz znajde to okazuje sie ze ma meza juz,albo niechce szukac chlopaka sobie tylko w formie przyjacielskiej.A jak sie zaprzyjaznimy i wychodzi mi milosc to jakos tak nam glupio ze zakochujemy sie w sobie.

przez Loca 14 lis 2009, 19:47
Właśnie gdzie można poznać fajnych mężczyzn? A jakie miejsca kompletnie odpadają na poznanie

przez MOCca 14 lis 2009, 19:49
Na forum można :}
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Loca 14 lis 2009, 19:59
Właśnie myślicie, że internet to dobre miejsce?

przez Ridllic 14 lis 2009, 20:13
Loca, chyba nie ma różnicy ,i w życiu realnym można dobrze trafić lub źle i w internecie plus drugiego to to ,że zawsze można nacisnąć krzyżyk a plus pierwszego miłe uczucie niepewności podczas spotkania żywej istoty ;)
Ridllic

przez pk-pk 15 lis 2009, 17:30
Etam. Przez neta to ciezko wyczuc, kto jaki jest naprawde, bo chowa sie za szklanym ekranem. Poznawanie na zywo wymaga pewnego stopnia dojrzalosci i odwagi, dlatego uwazam, ze zwiazki przez Internet sa do bani. A dlaczego nie mozna znalezc dziewczyny/chlopaka? Odpowiedzi sa tysiace i zarazem zadna nie musi byc prawdziwa. Podejrzewam, ze zalezy to w duzej mierze od tego, jakim sie jest odbieranym przez plec przeciwna. Warto nad tym sie zastanowic, wczuc sie w role drugiej osoby i spojrzec na siebie, co mozna zmienic w sobie, aby polepszyc sytuacje.

Sortuj wg