Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez Ridllic 18 maja 2009, 22:25
to prawda sam się boję i ryzykować na razie nie będę :roll:
Ridllic

przez Korba 10 cze 2009, 15:02
czasami strach przed bliskością jest podświadomy. ja podświadomie wybieram sobie facetów, którzy nie są w stanie stworzyć związku bo: są żonaci, bardzo młodzi, wirtualni, popraprani, z problemami itp itd. bezpiecznie się ich kocha (tylko teoretycznie bezpiecznie, praktycznie wychodzę z tego tylko coraz bardziej skopana), bezpiecznie, bo wiadomo, że do prawdziwego zaangażowania nigdy nie dojdzie.

ostatnio spotkałam faceta dość normalnego, dość atrakcyjnego i dość inteligentnego. zakochał się i chciał być ze mną. nie miał żon, dzieci, natręctw, nałogów ani problemów emocjonalnych. umówiłam się z nim kilka razy i co się stało, stało się przerażenie, Boże, to się może udać, nie nie nie..., trzeba stąd uciekać!!!!!! jest za normalnie! szybciutko sobie wmówiłam, że nigdy go nie pokocham, a w ogóle to niepotrzebny mi nikt, kto zburzy mój świat i naruszy moją przestrzeń.

a czasem inwazja na naszą prywatną przestrzeń może stać się dokładnie tym, czego potrzebujemy. ale tego nie wiemy. nie wiemy, bo sobie wmawiamy milion przeszkód (albo podświadomość to robi), gdzieś z tyłu głowy mając jednak taką niechcianą i dokuczliwą myśl, że jedyne, czego naprawdę pragniemy, to spotkać kogoś, kogo chcemy mieć u swego boku, gdy kończy się dzień.
Korba

przez jasio25 15 lip 2009, 21:41
Widze, ze juz nikt nie ma problemow ze zwiazkami. Dawno nikt tu nie zagladal :)
A ja nadal stoje w miejscu, chociaz staram sie coraz bardziej polubic siebie i nawet zaczyna mi to wychodzic, moze wtedy ktos polubi mnie :) Pokazalem nawet swoja brzydote swiatu, zalozylem profil na sympati. Moze taka forma szukania kogos jest przez wiekszosc ludzi uwazana za "lamerska", ale przyjalem taktyke malych kroczkow. Najpierw internet, pozniej swiat realny. Zobaczymy co z tego bedzie :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez muriel 16 lip 2009, 18:11
jasio25 napisał(a):Widze, ze juz nikt nie ma problemow ze zwiazkami. Dawno nikt tu nie zagladal :)

To raczej nie z powodu braku problemów. w tragicznej sytuacji czasem już nawet komentarza nie potrzeba ;) jak wymyślę złoty środek, co tu zrobić, na pewno się podzielę :mrgreen: a jeśli ktoś z was będzie miał takową receptę - również chętnie wysłucham :mrgreen:
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

przez sorensen 17 lip 2009, 23:15
jasio25 napisał(a):Widze, ze juz nikt nie ma problemow ze zwiazkami. Dawno nikt tu nie zagladal :)
A ja nadal stoje w miejscu, chociaz staram sie coraz bardziej polubic siebie i nawet zaczyna mi to wychodzic, moze wtedy ktos polubi mnie :) Pokazalem nawet swoja brzydote swiatu, zalozylem profil na sympati. Moze taka forma szukania kogos jest przez wiekszosc ludzi uwazana za "lamerska", ale przyjalem taktyke malych kroczkow. Najpierw internet, pozniej swiat realny. Zobaczymy co z tego bedzie :)

Portale randkowe to też jest opcja. Ale cudów nie oczekuj. Siedziałem na sympatii prawie rok i niewiele z tego wynikło. Właściwie to nie udało mi się nawiązać żadnej znajomości, co akurat wyjaśniam sobie moim katastrofalnym wyglądem:)

przez Susannah 13 sie 2009, 21:31
Ja w ogóle mogę się pożegnać z jakimkolwiek związkiem, nie wierzę żebym w życiu z kimś była :(
moje życie jest tylko wegetacją z dnia na dzień, nie wiem co ze sobą robić cholernie się nudzę cały czas w domu.
nie lubię wychodzić sama a nie mam z kim, jestem dosłownie skazana na siebie, w żadnej sprawie nie mogę na nikogo liczyć bo zwyczajnie jestem sama, bez wsparcia bez przyjaciół.
na dodatek mam problemy zdrowotne i boję się wyjść do lekarza no ale nie mam na kogo liczyć... nienawidzę ludzi i nienawidzę siebie bo jestem ohydna.
Coraz trudniej jest mi też wychodzić :( bo nie ujdę daleko a już słyszę te same śmiechy i głupie komentarze od lat... plotki się mocno trzymają :( :( :(
Nie raz próbowałam się zabić. mam dość moje życie to tylko egzystencja, ja nie żyję naprawdę :(

przez depresyjny86 13 sie 2009, 22:56
Tez mam problem z głupimi komentarzami:(
:)

przez scrat 13 sie 2009, 23:03
Obracaj w żart z tych którzy je puszczają. Daj przykład takiego komentarza.
Przyjaciel forum

przez erWin 17 paź 2009, 23:21
o jejku z tym też mam problem, po ostatnim facecie który mnie klamal i zdradzał [nie pierwszy z resztą facet w moim życiu] zamknęłam sie w sobie. urwałam wszelkie kontakty ze światem, każdą próbę znajomości ze strony facetów urywalam szybko i nadal to robię. Nie wierzę w to, że ktoś może mnie pokochać, nie wierzę w miłośći nawet nie widzę siebie w roli matki czy żony.
ostatnio moja koleżanka spotkala kogoś i zamiast je gratulować to tylko mówię zeby uważała że faceci kłamia, oszukują, nie sa szczerzy, zdradzają itp, żeby się nie angażowala bo i tak ja kopnie w du..., i takie tam.
nie spotkam już nikogo.
erWin

przez Ridllic 18 paź 2009, 00:19
tak i zaczyna się wszystkie winny świata to najlepiej na facetów zwalić :mrgreen:
Ridllic

przez erWin 18 paź 2009, 00:38
no przepraszam Cię bardzo ale tak jakoś wyszlo. Jesli zmienię zdanie to dam znać ;)
erWin

przez Ridllic 18 paź 2009, 00:42
i jeszcze potwierdzasz no wiesz co jako facet czuje się wręcz urażony ;) a poważnie to dziewczyny to śa dopiero ziółka :!:
Ridllic

przez erWin 18 paź 2009, 00:44
ja jestem w porządku, nie wiem czy przyciagam takich typów nic nie wartych, czy sama takich wybieram, czy to oni mnie, nie mam pojęcia.
Fakt faktem, tych których spotkalam, nie mogę zaliczyć do ideałów.
erWin

przez Ridllic 18 paź 2009, 00:48
chyba nie istnieją damskie lub męskie ideały coś mi się tak wydaje ale może sie mylę kto to wie :!:
Ridllic

Sortuj wg