Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez jasio25 14 maja 2009, 00:08
Ja bym się nie zdecydował na wrzucenie zdjęcia na forum, nie chce straszyć użytkowników ;) Poza tym nawet nie mam swoich zdjęć i do tej pory strasznie nie lubię jak ktoś we mnie celuje obiektywem. Mi wstyd jest z domu wychodzić, chociaż ostatnio jak tylko mam okazję to staram się wieczorami uciekać gdzieś w miasto.

przez Ridllic 14 maja 2009, 00:12
Margaryna9, jako facet powiem Ci ,że nie masz powodu :mrgreen:
Ridllic

przez linka 14 maja 2009, 00:14
Margaryna9, a ja jako kobieta powiem ci, ze nie masz najmniejszego powodu do jakichkolwiek kompleksów :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sorrow 14 maja 2009, 00:39
Korba napisał(a):No masz rację, nie ma się co łamać, ja mam 33 lata i wprawdzie byłam w przedziwnych relacjach, ale też przestałam myśleć o stałym związku, bo to raczej niemożliwe.
I cóż, uroda może i pomaga na starcie, natomiast w dalszej perspektywie u kobiety inteligencja i skomplikowany charakter jest dla większości facetów nie do przeskoczenia.
No ale cóż, ja nie zamierzam robić z siebie słodkiej idiotki tylko po to, żeby komuś urosło ego ;)

Ale dziwnie XD .

przez Korba 14 maja 2009, 10:16
Margaryna9, powiedziałabym, że jesteś nawet całkiem całkiem ;)

Sorrow, ale że niby co jest dziwne? :smile:
Korba

przez Sorrow 14 maja 2009, 11:23
Korba napisał(a):natomiast w dalszej perspektywie u kobiety inteligencja i skomplikowany charakter jest dla większości facetów nie do przeskoczenia.

To.

przez Korba 14 maja 2009, 11:27
Mówię z autopsji, nie generalizuję. Już kiedyś usłyszałam tekst "a bo ty jesteś za mądra"... WTF?
Korba

przez isj 14 maja 2009, 12:32
Ja to odbieram jako subwersję podmiotu (Korba) w stronę perwersji (powiedzmy... kradzież) z prefiguracją na skutek abominacji trabanta teraz, jak i wcześniej. To są bardzo poważne zagadnienia. Ciąg dalszy być może nastąpi.

Popisano
Nieumiejący odbierać piłeczek, skorodowany trabant z Zwickau
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez Korba 14 maja 2009, 13:50
Ekhm, zrozumiałam tylko słowo 'perwersja' :mrgreen:

PS - wracając do tematu piłeczek (hehehhe, uśmiałam się jak mi się to dziś przypomniało), to są tacy, co nie zauważą piłeczki nawet jak ich w walnie w czoło :mrgreen:
Korba

przez linka 14 maja 2009, 20:07
kati91, to jest ogólnodostępne forum, każdy moze napisać co myśli - bez obrażania innych userów. Rid tak zrobił a Ty wykazałaś się niedojżałością naskakując na niego. Zamiast w prosty kulturalny sposób napisać, jak dorosły człowiek - o co chodzi, obrażasz. Nie rób tego więcej.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez linka 14 maja 2009, 20:14
kati91 napisał(a):...Inteligencja to Ty nie grzeszysz.:D

Mnie?? Nie no litości, mi generalnie wiesz zwisa i powiewa co Ty piszesz dopuki nie łamiesz pewnych norm i zasad.
Po raz kolejny nie obrażamy innych userów.
Przyjaciel forum

przez Ridllic 14 maja 2009, 20:18
ja się nie obraziłem przecież :roll:
i nikogo a ,że ktoś ma zły humor trudno ;)
Ridllic

przez Ridllic 14 maja 2009, 20:30
ojj kati91, ja nigdzie nie napisałem ,że inteligencją nie grzeszysz ale zakończmy tą głupią dyskusję :!:
Ridllic

przez Sorrow 14 maja 2009, 21:49
Korba napisał(a):Mówię z autopsji, nie generalizuję. Już kiedyś usłyszałam tekst "a bo ty jesteś za mądra"... WTF?

Ale jazda XD .

Sortuj wg