Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez NutShell 07 maja 2009, 23:10
Rzadko bywam smutna, dziś jestem, po prostu jest mi źle, eh, nie lubię takich słabości już wolę lęki niż użalanie się nad sobą, czemu w tym temacie? Jasne! Chodzi oczywiście o kogoś... i oczywiście nie do osiągnięcia... Zwariować można :(
Nie strasz mnie piekłem za dobrze piekło znam
Tu matka wyrzuca na śmietnik dziecko swe twierdząc że zamawiała przecież zdrowe
Przed siebie biec by pozbyć się sił czasem tak mi wstyd
Tutaj się robi z jedzenia rzeźby podczas gdy obok ktoś się kończy z głodu

przez namiestnik 08 maja 2009, 10:17
Ale to o czym piszesz to inny układ niż np. trójkąt z kochającą żoną i kochanką. Jeszcze bardziej inny gdy żona nie wie, że jest w takim układzie.

przez Amy Lee 08 maja 2009, 17:20
Amon_Rah napisał(a):Nie umiem już kochać, nie potrafię, cały ładunek miłości jaki w sobie miałem, oddałem jednej osobie, tej jedynej, z którą rozstałem się 3 lata temu. Więcej nic z siebie nie wykrzeszę.

Potrafię to sobie wyobrazić. Jest na świecie trochę facetów z podobnym problemem.

Trochę boję się trafić na kogoś (zakochać się), kto przeżył właśnie takie wypalające uczucie i nie będzie potrafił mnie przez to pokochać.

Chociaż wydaje mi się, że można się nauczyć kochać od nowa. Niektórzy ludzie oczekują w nowym związku identycznych emocji, a przecież uczucia dla nowej osoby mogą też być inne i nowe.
Amy Lee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 08 maja 2009, 17:44
Amon_Rah, poruszył tutaj świetny wątek bo dziewczyny czasami myślą ,że facet nie chcący się wiązać to tylko z powodu tego że jest "zabawowy" a czasami są naprawdę inne powody :roll:
Ridllic

przez Korba 08 maja 2009, 17:53
No i to jest właśnie ku.ewsko smutne...
Korba

przez LucidMan 08 maja 2009, 23:46
Ridllic napisał(a):Amon_Rah, poruszył tutaj świetny wątek bo dziewczyny czasami myślą ,że facet nie chcący się wiązać to tylko z powodu tego że jest "zabawowy" a czasami są naprawdę inne powody :roll:
Nie czasami, tylko często !
Lucid life

przez isj 09 maja 2009, 00:13
Ridllic napisał(a):Amon_Rah, poruszył tutaj świetny wątek bo dziewczyny czasami myślą ,że facet nie chcący się wiązać to tylko z powodu tego że jest "zabawowy" a czasami są naprawdę inne powody :roll:
Dokładnie tak, jest kryptogejem, ma małego penisa, jest wątły i ma słabe serce etc. Jest mnóstwo powodów.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez namiestnik 09 maja 2009, 01:09
A ten o którym mówił AmonRah i Rid jest wcale nierzadki i tak naprawdę bardzo niefajny.

przez Ridllic 09 maja 2009, 08:07
namiestnik, mówiłem też o sobie no dzięki ;)
isj, dla sprostowania powiem ,że podlegam pod to "jest mnóstwo powodów" :mrgreen:
Ridllic

przez isj 09 maja 2009, 10:32
Rozumie się, biorę na wiarę ;)

Cóż, bycie fajnym to tylko pozytywne fale, jakie wysyłamy w stronę innych. W walce z chorobą, w potyczkach czysto wewnętrznych, nasz dobry odbiór nie ma znaczenia. Wręcz przeciwnie, zamazuje prawdziwy obraz sytuacji. W nerwicy ukazuje nam kogoś, kim aktualnie albo nie jesteśmy, albo nie mamy ochoty być - osobę nie tylko skorą do zabawy, ale także elokwentną, dowcipną, tryskającą energią (co nie zawsze jest normą, bo ja sam jestem np. flegmatycznym typem sarkającego ponuraka, uśmiecham się rzadko, ale fajny jestem chyba jak najbardziej, tak mi się wydaje, poza niniejszym nawiasem piszę ogólnie) i tak dalej, i w ten deseń. Każdy reaguje indywidualnie - mnie osobiście irytują sytuacje, gdy mam doła a muszę zachować za wszelką cenę jakiś standard minimum i wysilać się na choćby krztynę przyzwoitej konwersacji, która ma dać mój rzekomo naturalny - człowieka nieznerwicowanego -obraz. Jest to oczywista cena za milczenie na temat choroby lub jej deklaratywne marginalizowanie - wybuch złości mógłby zostać źle odebrany, a przede wszystkim niezrozumiany, co jest dla mnie osobiście krępujące, bo czasem naprawdę mam ochotę wyć.

Z drugiej strony ta blokada działa pozytywnie, ponieważ chroni nas przed jeszcze większą degrengoladą. Być w nerwicy i depresji fajnym czy nie być, oto jest pytanie.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez Sorrow 10 maja 2009, 16:29
eligojot napisał(a):Co myślicie o takich oto sposobie na życie, przynajmniej na jakiś czas:

jedna dziewczyna, z którą powolnie, ale stabilnie buduje się więź. Jest ona odpowiednią osobą do powierzenia swojej przyszłości, opiekuńcza, inteligentna, z przyszłościowym zawodem i ogromnymi możliwościami, jednak niekoniecznie satysfakcjonująca mnie fizycznie przynajmniej na razie.

Druga to taki obiekt seksualny, na widok której dostaje się gęsiej skórki, ale tylko obiekt - nic więcej. Niezobowiązujące, ale jednak stałe spotkania w wiadomym celu.

Proszę nie piszcie, że to niemoralne. Niespełnienie seksualne też może prowadzić do zaburzeń psychicznych.

Myślę, że to dobry sposób na życie dla wielu ludzi - pod warunkiem, że wszyscy w związku się na to zgadzają.
Moim zdaniem istnieje wiele rodzajów ludzi i nie dla wszystkich jest dobry narzucony odgórnie przez religię model monogamiczny.

Przez to, że ci ludzie nie mogą "oficjalnie" zaistnieć w obecnej kulturze, są zmuszeni oszukiwać na czym na dłuższą metę tracą wszyscy.

przez chloe 11 maja 2009, 10:19
isj, nie rozumiem skąd u facetów ta niesamowita fobia i kompleks na punkcie ich penisów. wiadomo - są dziewczyny/kobiety, dla których wyznacznikiem męskości są centymetry, ale czy warto sobie nimi zawracać głowę? -.-' wydaje mi się, że nawet jeśli facet nie jest hojnie obdarzony przez naturę, i nie ma tych statystycznych 16 cm, tylko nawet jakieś 10! (bo pewnie takie bywają, i to częściej niż nam się zdaje), to to nie jest problem dla kobiety darzącej go uczuciem. tak samo kobiety gorączkowo rozmyślają o swoim biuście rozmiar A czy B, przekonane że nie mając "idealnego" C nikt na nie nie spojrzy. dżizz.
(...) Jest ciemno
jest ciemno jak najciemniej
mnie nie ma
nie ma spać
Nie ma oddychać
Żyć nie ma (...)

przez Ridllic 11 maja 2009, 10:27
a kto powiedział ,że C jest idealne

Rid idzie po centymetr i modli się żeby być statystycznym :mrgreen:

ehhh dzięki chloe, od jakiegoś czasu się nie uśmiechnąłem a tu niespodzianka :D
Ridllic

przez Korba 11 maja 2009, 11:12
Hehe, przypomniał mi się taki kawał -

Dziewczyna się budzi po imprezie u faceta w łóżku, rozgląda się i mówi: "Oooo, mieszkanie też masz małe".

:mrgreen:
Korba

Sortuj wg