Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez pyzia1 24 lis 2007, 21:53
człowiek nerwica napisał(a):
nie jesteście atrakcyjni jako mężczyźni i tyle

On ma racje :cry: :cry: :cry: najlepiej się zabić i mieć te pieprzone życie z głowy :cry:

No co Ty! Po co sugerujesz się opinią kogoś, kto ma manię wielkości? Uwierz wreszcie w swoją wartość i nie przejmuj sie pierdołami, które opowiadają inni. Wiem, napiszesz, że się nie da. Ale może chociaż warto spróbować?
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez depresyjny86 25 lis 2007, 02:34
Uwierz wreszcie w swoją wartość i nie przejmuj sie pierdołami, które opowiadają inni.

Muszę mieć w realu dowód na to że jestem coś warty ale narazie go nie mam
:)

przez fiufiu 25 lis 2007, 11:06
anand22 napisał(a):Ja mam zasadę, że laska musi być mną bardzo zainteresowana, powinna nawet sama się do mnie "dobierać" wtedy mam pewność, że jest mną zainteresowana jako facetem, a nie jako kolegą.

I tu Cie popieram jak najbardziej.....Ja wlasnie w ostatnim czasie odstawilem pare dziewczyn, ktore wlasnie takie zainteresowanie objawialy, bo wolalem tamta...no coz za bledy trzeba placic. Nie ta to inna :)
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fiufiu 25 lis 2007, 12:36
Polina napisał(a):Nie chcecie pustaka, a żałujesz że
fiufiu napisał:
ostatnim czasie odstawilem pare dziewczyn, ktore wlasnie takie zainteresowanie objawialy,
czyli zwykłe pustaki?

A kim w/g was jest dziewczyna która się sama do was dobiera? Laughing To dziewczyna kompletnie bez zasad, która się kompletnie nie szanuje.

Zle mnie zrozumialas....a raczej ja chyba zle przedstawilem sytuacje.
Powiem tak one przystawialy sie do mnie, ale ja wolalem tamta, wiec ja z kolei dla tych dziewczyn nie okazywalem zainteresowania. Bo ja jak mi sie jakas spodoba to inne juz dla mnie nie istnieja...i to jest moj bol :( A myslalem ze wlasnie ta ktora poznalem i mnie wykiwala to jest wlasnie ta "idealna". Bardzo duzo ze soba rozmawialismy....i oboje okazywalismy dla siebie zainteresowanie. Teraz widze jaki naiwny bylem :(.

A pustakiem jest dla mnie dziewczyna, ktora wlasnie okazuje zainteresowanie przez jakis czas, a pozniej zaprasza cie na impreze po to aby cie olac i macac sie z polowa klubu. To mnie bardzo zabolalo, bo bardzo ufalem tej osobie :(

Że też takie czasy nadeszły, baba chłopa honoru uczy... tfu !

Nie obraz sie ale dla mnie to wlasnie w dzisiejszych czasach to kobiety nie maja honoru. I widze jak kolezanka, ktora ma chlopaka...na dyskotece ostro zabawia sie z pierwszym lepszym kolesiem, a pozniej jak gdyby nigdy nic wraca do domciu do swojego chlopaka, ktory np. ciezko w nocy pracowal. I gdzie tu jest honor...wytlumacz mi??? I to nie jest jedyny taki przypadek..znam ich wiele....bo czesto chodze na imprezy i jestem osoba bardzo towarzyszka. Ale jestem uczciwy i nie potrafie latac z jednej laski do drugiej.
Ta, ktora wlasnie mnie teraz tak potraktowala jest szmata i nie chce jej znac i to wlasnie ona nie ma honoru. Ja mam swoj rozum i honor i napewno nie bede zabawka ani jak to anand22 powiedzial "rezerwa".
Najwyzej bede zyl sam....niestety uczciwosc w dzisiejszych czasach nie poplaca i trzeba sie z tym pogodzic..ale ja sie nie zmienie...moze nadejdzie czas ze poznam jakas z takimi zasadami jak moje.

Jak ktos gdzie napisal na tym forum....LEPSZA ZDROWA SAMOTNOSC....NIZ CHORA MILOSC.
"Oddaję się morzu,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,

przez slitzikin 25 lis 2007, 18:39
Polina napisał(a):I wiesz, myślę, że na razie błędnie rozumujesz i nie dał byś żadnej kobiecie tego, co najbardziej pożądane czyli poczucia bezpieczeństwa, dojrzałości, stabilizacji. Jesteś typem faceta: "nie ważne uczucia, nie chcesz seksu, to koniec naszego zwiazku" Sprowadzasz wszystko do wyglądu i seksu. A związek to nie tylko seks. To bliskosć i zaufanie. Dlatego uważam, że nie masz w tej materii doświadczenia wyrażając takie dziecinne poglądy.

Zgadzam się w 100%. Oprócz braku doświadczenia - może ma, ale wyciągnął bardzo błędne wnioski - wnioski człowieka, który nie poszukuje miłości i partnerki, a ładnej dupci do poruchania.

przez fiufiu 25 lis 2007, 19:40
Polina napisał(a):Wiesz jaki jest problem? Że za szybko się angażujecie, kompletnie nie znając człowieka.

No wlasnie to jest moj problem....:( jestem zbyt uczuciowa osoba.... A ciezko jest mi sie zmienic....No nic ta obecna porazka dala mi wiele do myslenia. Mimo mojej rozterki, prawdopodobnie wyjdzie mi to tylko na dobre....
"Oddaję się morzu,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,

przez sebcio 25 lis 2007, 20:08
Ja tak sobie mysle, dziewczyny szukaja chlopakow, chlopacy szukaja dziewczyn, moze by tak zaczac szukac razem???
sebcio

przez jaaa 25 lis 2007, 20:43
i co ze niby mamy sie znalezc nawzajem ? :lol: ;)

przez fiufiu 25 lis 2007, 21:09
anand22 napisał(a):Ja rozumiem, gdyby seks był jakimś cierpieniem dla kobiety, ale przecież nie jest, to jest przyjemność obustronna, więc skoro laska kocha swojego faceta, on jej się podoba pod względem fizycznym, mozna uprawiać bezpieczny seks, to dlaczego niektóre panny odmawiają seksu?

Wiesz wiadomo, ze to przyjemnosc :) Jak sie kogos kocha to seks jest jak najbardziej wskazany. Ale dziewczyna, ktora poznaje faceta i leci z nim od razu do lozka to szmata, watpie zeby go pokochala od razu, bo to niemozliwe.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:12 pm ]
jaaa napisał(a):i co ze niby mamy sie znalezc nawzajem ? Laughing Wink

Mysle ze milosc przychodzi z nienacka, nie widze sensu jej szukac. Ja nie szukam zajmuje sie kariera i robieniem kasy :) Moze mnie i jakas niewiaste amorek ustrzeli :P

"Jesli czegos nie mozesz znalezc to przestan tego szukac."
"Oddaję się morzu,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,

przez jaaa 25 lis 2007, 21:25
ja czekam ;) ale to chyba zle podejscie i zaczne szukac bo inaczej moge sie nie doczekac :roll:

anand ,jak laska poznaje faceta nawet ktory ja bardzo pociaga fizycznie to nie odrazu idzie z nim do lozka ,czeka by go wyczuc i zobaczyc czy facetowi zalezy tylko na sexie( jesli sie do niej dobiera zbyt szybko np.) i wtedy wie na czym facetowi bardziej zalezy na niej czy na sexie - prosty powod ;)

Sortuj wg