Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez Salix 25 kwi 2009, 21:14
powinna być jakaś strona specjalnie dla ludzi którzy nie potrafią nawiązywać kontaktów, bo są np. nieśmiali czy zakompleksieni :(
Byłaby wybawieniem, nie tylko dla mnie :)
Chora i zła do głębi - inni ludzie mnie taką uczynili.

Niby wszystko jeszcze przede mną, ale nad niczym nie mam kontroli. Życie mną miota, na nic nie mogę liczyć.

przez namiestnik 25 kwi 2009, 22:06
Myślę, że większość portali społecznościowych to takie właśnie strony. Choć większość użytkowników na nich udaje nie wiadomo kogo to tak naprawdę szukają tam znajomych a nie w realnym świecie.

przez Salix 25 kwi 2009, 22:12
no ale właśnie to jest bezsens że nie potrafią być sobą ;/
Chora i zła do głębi - inni ludzie mnie taką uczynili.

Niby wszystko jeszcze przede mną, ale nad niczym nie mam kontroli. Życie mną miota, na nic nie mogę liczyć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 25 kwi 2009, 22:14
namiestnik napisał(a):Myślę, że większość portali społecznościowych to takie właśnie strony. Choć większość użytkowników na nich udaje nie wiadomo kogo to tak naprawdę szukają tam znajomych a nie w realnym świecie.

bingo :!:
Korba

przez Nelka 26 kwi 2009, 19:27
Boli, boli...strasznie boli :(...ale cóż począć z pewnością, że już do końca życia będzie się samemu. Nie, żebym pesymistką była. Ale jestem już na takim etapie, że podchodzę do tej sprawy realnie. Grunt by jak najmniej myśleć o tej samotności. Trochę pogoda na to nie nastraja - ta zieleń wokoło, kolory kwiatów i szwendające się pary - ale starać się zachować "spokój".
Żyć, nie-umierać!

przez isj 27 kwi 2009, 14:10
Korba napisał(a):
namiestnik napisał(a):Myślę, że większość portali społecznościowych to takie właśnie strony. Choć większość użytkowników na nich udaje nie wiadomo kogo to tak naprawdę szukają tam znajomych a nie w realnym świecie.

bingo :!:
Moim zdaniem jednak pomyłka. Wg mnie większość wcale desperacko nie szuka, lecz mimo to znajduje i jest to całkowicie naturalny fakt z racji podobnych zainteresowań, sytuacji życiowej, stylu komunikowania się, który może się obydwojgu nawzajem podobać etc.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez namiestnik 27 kwi 2009, 14:24
Czyli, że jak? Nie ogłaszają się a znajdują? Ehh...

przez jasio25 28 kwi 2009, 14:50
Sa jakies leki ktore zmniejszaja libido ?
Z przyzwyczajenia z samotnoscia mozna sobie jakos poradzic, ale jak oszukac nature ?
Zauwazylem, ze np. jak mysle o seksie robie sie nerwowy :roll:

przez Korba 28 kwi 2009, 15:06
Podobno niektóre leki zmniejszają libido... choć wydaje mi się że jak ktoś ma gorący temperament to mu żadne leki go nie zmniejszą, heh.

A jeśli myślisz o seksie i nie masz akurat z kim poseksić to nie wiem.... posprzątaj mieszkanie, idź na siłownie albo..... po prostu zrób sobie dobrze.......
Korba

przez jasio25 28 kwi 2009, 21:53
Na silownie juz prawie codziennie chodze...
A zrobienie sobie dobrze raczej nie zaspokaja, wprost przeciwnie, od razu pojawia sie swiadomosc, ze to jedyne co bylo i co pozostalo juz do konca zycia.
To kurde jakas wiagre robia, a nikt nie pomyslal o lekach w druga strone :?

przez scrat 28 kwi 2009, 22:18
Seroxat... Mi się 2 związki rozwaliły w sumie mam wrażenie właśnie przez to że po seroxacie nie miałem absolutnie ochoty. Aż nie do poznania - libido zawsze miałem spore, a po sero zupełnie w drugą stronę, za rękę bym chodził albo w ogóle nic nie robił, a już na pewno nie łóżko.

Tyle że to skutek uboczny (który zresztą sprawił że zmieniłem seroxat na efectin) - to ssri, nie lek przeciwko libido. Bierzesz jakieś leki tego typu Jasiek?
Przyjaciel forum

przez jasio25 28 kwi 2009, 22:38
Biore w tej chwili wellbutrin, a raczej zaprzestalem go brac bo przestal na mnie dzialac, a poki czekam na wizyte u psychiatry to biore kreatyne na przyrost masy. Boje sie laczyc suplementy tego typu z psychotropami, a skoro juz i tak chodze na silownie to zeby jakis efekt byl. Kto wie, moze mi sie samoocena troche zwiekszy...chociaz to i tak zawiele nie da...
Wellbutrin dodatkowo zwieksza libido, ktore tez mam dosc spore, co wcale mi nie ulatwia. Psychiatra na pewno bedzie chcial znowu mi przepisac cos aktywizujacego ze wzgledu na to, ze jestem caly czas ospaly i ogolnie nie do zycia.
Kurde, to tez mnie w pewnym stopniu wprowadza w depresje. Nawet sie w tej chwili chyba nie czuje facetem. Najlepiej by byly jakies leki, zeby byc calkiem pozbawionym uczuc i kuzwa kastracja...

przez samotna_zagubiona 28 kwi 2009, 23:15
mowicie ze jestesmy sami bo za bardzo chcemy z kims byc, a ja przez ostatnie 2 miesiace wogole nie myslalam o tym ze kogos potrzebuje ze mi zle samej no nic z tych kategorii i co?
nie szukam nie placze a dalej jestem sama...
no to gdzie tu zlota definicja?
psychika to jest zbyt skomplikowana 'rzecz'. czasami mysle ze gdybym miala polowe mozgu mniej to bym byla szczesliwsza bo ja za duzo mysle i roztrzasam... :/
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez mix_plastic 29 kwi 2009, 00:03
coś jest chyba na rzeczy z naszym podejściem do ludzi...przynajmniej moi znajomi mi zawsze mówią "masz złe podejście"...cokolwiek to (dla mnie) znaczy ;)
'otoczone powszechnym podziwem będzie melancholijnie obnosić po świecie dowód swojego nieistnienia'

Sortuj wg