Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez Sorrow 11 mar 2009, 09:40
Autodestrukcja napisał(a):To jest coś co mnie ogromnie dołuje...
Po prostu ostatnio pozbywam się złudzeń co do tego że dla faceta liczy się u kobiety coś więcej niż fizyczność :/

Kto to jest "facet"?

przez laguna 11 mar 2009, 10:30
facet to inaczej mężczyzna ;P

nie no są tacy co liczy sie cos wiecej... ale takich mozna ze swieca szukac.

Hans ciesz sie ze nie dorosles do zwiazku jak to mowisz uniknales w ten sposob wielu problemow. zwiazek to same problemy

jezeli ja mialabym problem ze znalezieniem kogos to chyba tylko dlatego ze mam w glowie nasrane jak malo kto i nie wiem czy ktos moglby ze mna wytrzymac, jestem dosyc trudna pokrecona szalona istota i nikt nie umie nade mna zapanowac.

przez Sorrow 11 mar 2009, 13:25
laguna napisał(a):nie no są tacy co liczy sie cos wiecej... ale takich mozna ze swieca szukac.

Dokładniej rzecz biorąc, to oni są dla dziewczyn nieatrakcyjni :P .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 11 mar 2009, 13:27
Pewnie byście się sobie nawzajem spodobali :)

przez laguna 11 mar 2009, 13:35
kurde a dla mnie facet nie musi byc niewiadomo jak przystojny, zreszta mi zawsze sie podobali tacy jak to inne dziewczyny mowia brzydcy, mi sie podobaja akurat patrze raczej na wnetrze, ale kiedy ten brzydki tez okazuje sie byc idiota to juz kurde co ja mam zrobic wtedy?:P no co? :P

powinnam zostac lesbijka.

przez namiestnik 11 mar 2009, 13:41
Ej no - że brzydki to nie znaczy, że zaraz z bogatym wnętrzem a jak przystojny to idiota.

przez laguna 11 mar 2009, 13:47
pewnie ze nie. ale do tej pory znajac chloakow milion poznalam chyba dwoch naprawde takich, ze mozna by bylo ich kochac na zawsze i mozna byc pewnym, ze i oni beda kochac na zawsze... niestety bylam wtedy glupia i zaprzepascilam obie szanse, choc obaj mnie kochali. ale smutno :/

przez Autodestrukcja 11 mar 2009, 17:43
Ja tam nie chce dzielić mezczyzn na powierzchownych i na tych niepowierzchownych ani sprowadzac ich do zlych, be i niedobrych samcow ktorzy maja tylko jedno w glowie. Może to są oczywistości ale po prostu mam wrażenie że związek czy tam po prostu relacja damsko meska( w przypadku hetero) po obraniu z mitu ( bezsensownego jak dla mnie z resztą) jakiejs takiej romantycznosci etc opiera się wyłącznie na seksie (przynajmniej dla faceta bo chyba generalnie kobiety skupiają się wokół czegoś innego niż sam seks). No moze potem na jakis zbudowanych czy raczej budowanych wartosciach. Nie chcę się powtarzać ale może niepotrzebnie robię z banału jakąś hecę :)
Po prostu często gryzie mnie poczucie że cała ta uczuciowa otoczka to jakiś wielki mit który większość ludzi ma potrzebę uznać i uznaje bezwiednie ( tym sposobem kochając co 2 tygodnie kogos innego, bawiac sie w jakies wyznania przez esemesy i inne smieszne rzeczy , budując więź przywiązanie i przyzwyczajenie po to żeby mieć taką jedną osobę przy sobie jak najdłużej ). Chociaż z innej strony może być to nie tyle mit co swiadomie podjęta walka o ideę wzniesienia się w jakąś wyższą sferę uczuc, czlowieczenstwa i takie tam. Ale to juz taka wersja hardcoreowa :D Są pewnie tacy ludzie ale chyba nie jest to miażdżąca większość ; p
Ale mimo wszystko widzę że częściej związek opiera się na seksie, przykładowy facet nie chce być z dziewczyną ktorą uzna za idealną pod każdym innym względem niż wygląd
a chce z tą która go pociąga wlasnie fizycznie. Z tą pierwszą może pójdzie na piwo. ( tak, wiem nie kazdy, nie w 100% )
Autodestrukcja

przez muriel 11 mar 2009, 18:07
moim zdaniem trochę przesadzasz, Autodestrukcja....
Związek oparty na seksie, jak długo może przetrwać?? Te dłuższe są oparte na czymś więcej (choćby na przywiązaniu), muszą.
A jeśli chodzi o długoletnie życie i wytrzymywanie ze sobą, to coraz częściej stwierdzam, że może lepiej jak nie ma jakiejś super namiętności, a jest za to wielka przyjażń, zaufanie, zrozumienie.
Oczywiście ja jestem zainteresowana tymi wszystkimi aspektami :mrgreen:
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

przez Sorrow 11 mar 2009, 21:35
Autodestrukcja napisał(a):Ale mimo wszystko widzę że częściej związek opiera się na seksie, przykładowy facet nie chce być z dziewczyną ktorą uzna za idealną pod każdym innym względem niż wygląd a chce z tą która go pociąga wlasnie fizycznie. Z tą pierwszą może pójdzie na piwo. ( tak, wiem nie kazdy, nie w 100% )

To, że seks jest ważny w związku nie znaczy, że liczy się tylko seks albo że jest najważniejszy, tak, że przesłania wszystkie inne aspekty związku.

przez Autodestrukcja 11 mar 2009, 22:41
To prawda ; )
Aspektów jest moze wiele, po prostu skupiłam się na tym że do jednego z nich się w gruncie rzeczy sprowadza sama istota zwiazku. Oczywiste ze inaczej by wystarczyla przyjaxn, nie mowie w sumie nic nowego. No i nie potrzebnie może wnikam w to w ten sposob, ok. Po prostu mam wrazenie ze uczucia w zwiazku biora sie z namietnosci/fizycznosci i taki np. pan X ,,pokocha" za wygląd.
Ok, nie chce ciągnąć w nieskończoność, moze się trochę nadto skupiam się na interpretacji faktów i tyle : P
Autodestrukcja

przez samotna_zagubiona 11 mar 2009, 23:39
autodestrukcja co ty studiujesz? psychologie? :P geez jak czytam twoje wypowiedzi to mam wrazenie ze chyba tak :P

heh
no dobra
to jest pol biedy gdy sie znajdzie wogole ktokolwiek, ale twoj problem o ile zapamietalam polega na tym ze wogole nikogo nie masz?
ja to juz mam dosc calej tej walki uczucie. poltora roku probuje i nie moge spotkac nikogo odpowiedniego, a jak spotykam to on mnie nie chce.
znowu. facet fajny do rozmowy, ale okazuje sie jednak ze cham, ze 'w weekend mozna wypic pare butelek piwka' a ortografie to chyba jednak zostawil w innej kurtce i oddal ja do prania -.-
po prostu nie mam juz sily. meczy mnie samotnosc, ale jak patrze na sowje porazki to tym bardziej mam swego zycia dosc...

wyjade na wenus, bede mieszkac wsrod kobiet, zostane lesbijka i bede miec dziec z in vitro! a potem sie bede smazyc w piekle jeszcze bardziej niz juz mit o jest pisane!
bo cholera jasna ja juz nie wiem jak sobie pomoc!!!!
damn it! :|
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez Sorrow 12 mar 2009, 01:45
Ale hardkor :smile: .

A Ja zostanę narcyzem :smile: .

przez ALEKS*OLO 12 mar 2009, 19:58
Ja chyba transwestytą.. :roll:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg