Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez namiestnik 06 mar 2009, 15:26
Kolejny troll. Nic bardziej merytorycznego nie umiałeś wymyślić? W temacie ostatniej dyskusji albo wątku?

A to że Korba czy ja (i zapewne wiele innych osób) się irytujemy gdy obraża się naszego kolegę to nie widzę w tym nic dziwnego. No ale ja jestem jakiś pomylony. :D

przez namiestnik 06 mar 2009, 15:40
No tu się muszę zgodzić :) Choć nie znamy tak dobrze CN by wiedzieć na pewno co mu pomoże a co zaszkodzi. Miejmy nadzieję, że ta terapia wstrząsowa jednak pomoże! :)

przez Korba 06 mar 2009, 15:47
Eeeeeeeeeee ja nie jestem zirytowana, ani troszeńkę :smile:
Po prostu w tej rozmowie przestał się liczyć przedmiot rozmowy, a stała ważna sama rozmowa - ale ileż można? Nie lubię lania wody, więc postanowiłam się wyłączyć ;)
Korba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 06 mar 2009, 21:09
co do Twojego jechania publicznie to myślę ze już dawno temu sam się zjechałeś i nie strzelaj fochów tylko zacznij nad sobą pracować, najwidoczniej nie mam taktu i intelektu tylko mówię prosto z mostu a Ty zamiast wychwycić tą lepszą część to wziąłeś tą gorszą i się burzysz bo poleciało kilka brzydkich wyrazów, a z psychologii dostałem oskara i dwa wagony deprimu aa i flaszke żebym się nie załamał

Po pierwsze ja moge sam "po sobie jeżdzić",ty nie masz prawa do publicznego "jeżdzenia po mnie" na forum publicznym.

koleś jest tak zmasakrowany że nawet przez internet boi się konfrontacji
Ja boje sie konfrontacji?Ty chyba sobie żartujesz,to Ty boisz sie napisać do mnie,wolałeś pisać na forum bo sam byś nie dał sobie rady.
:)

przez Sorrow 06 mar 2009, 21:21
TAK :lol: !!! Rzućcie się sobie do gardeł :mrgreen: !

przez Matilde 06 mar 2009, 21:50
Dajcie sobie już spokój, od trzech stron jakieś chore kłótnie, naprawdę. Niektórym się chyba strasznie nudzi i szukają zaczepki. Albo uważają się za lepszych od innych. Że też macie na to siłę, na złośliwość idzie bardzo dużo energii. Którą możnaby spożytkować na pracę nad sobą. A pozatym co za offtop
"Bo tak naprawdę jedyna droga do tajemnicy prowadzi przez rozpacz. Można by wręcz powiedzieć, szczęśliwi, których stać na rozpacz"
W. Myśliwski - Widnokrąg

przez depresyjny86 06 mar 2009, 21:51
Chciałem napisaćniektóym co zrobiłem przez te 2 lata:mimo tego ze bałem sie jak cholera poszłem na studia,po doświadczeniach z liceum i gimnazjum,bardzo złych, mialem nadzieje na to że na studiach cośsię zmieni:wiec na 1 eoku na początku były na porządku dziennym jakieś głupie komentarze na mój temat,wszystko to z powodu tego że jakoś bałem sie gadać,ale potem sam to zmieniłem,stałem sie bardziej otwarty,oczywiście często miałem problemy z ludżmi ale po kilku zjazdach byłem w stanie normalnie gadać z ludżmi itp,normalnie czasami czułem sie znakomicie bez lęku mogłem rozmawiać<choć od dziecka mialem z tym problemy,juz nawet w przedszkolu stałem sam w kącie:D>i naprawde moge powiedzieć że na pierwszym roku w sumie udało mi sie jakos pozytywnie siebie zaskoczyć.Niestety ta siła,to cos co mialem na pierwszym roku gdzieś mineło i na 2 roku wcale tak dobrze nie było,być moze z tego powodu że wielu ludzi jużna początku mnie skreśliło<a to dlatego,bo byłem małomówny z powodu lęku,oczywiście w oczach grupy wyrosłem na ciula itp,przez co sam zacząłem tak o sobie myśleć>,zajeło mi dużo czasu żeby w ogóle dojścdo jakiegoś normalnego funkcjonowania w w grupie i musze powiedzieć teraz że udało sie,co prawda nie rozmawiam może z całagrupą ale przecieżze wszystkimi gadać nie musze,oczywiście zdarzały się i czasem zdarzająsięprzykre incydenty które być może najprawdopodobniej ja nadinterpretuje<nadinterpretuje pewne słowa,zachowania,oczywiście są osoby które po prostu jużsąchamami ale takie osoby odsuwam od siebie daleko>.POwiem nawet że dzisiaj udało mi sie spokojnie gadać z grupkąosób,a czasami to jak ktośobcy do mnie zagada to umiem normalnie odpowiadać:D,myśłe że jak tak dalej pójdzie to może cośze sobą uda mi sie zrobic.Pisze to wszystko żeby dać osobom:D do zrozumienia ,że opisuje tutaj na forum tylko tą ciemnąstrone,nie lubie chwalic sie rzeczami dobrymi bo często zdarza sie tak że te chwalenie może byc przed wczesne,dzis zrobiłem wyjątek specjalnie dla Was,Aha jakby osobom było jeszcze mało to dodam że chodziłem na różne terapie i przed studiami i w czasie,Wykonywałem wszystkie polecenia terapeutów sumiennie,zawsze wszystko zmierzało w jakąś strone,ale spośród trzech,czterech psychologów pomógł mi tylko jeden i to dosłownie odrobine w sprawie nerwicy właściwie poradziłem sobie z nią sam<no oczywiście przy pomocy leków>Niestety do tego psychologa nie moge wrócić bo zmarł a szkoda bo dobry z niego człowiek był,i dobry fachowiec>

Od razu przepraszam za taki a nie inny styl pisma<z błędami itp>,ale mam 38 stopni goraączki,dreszcze i jestem slaby jakbym z tydzień nie spal więc zwracam się do moich oponentów o uszanowanie tego zę w ogóle sie tutaj pojawiłem dzisiaj i odpisałem bo tak naprawde nie mialem na to najmniejszej ochoty.
Dziękuje tym ludziom którzy pokazali wielką klase i poziom w tym temacie<Rid,Namiestnik,Korba,Sorrow,Matilde,Laguna>

przez isj 06 mar 2009, 23:09
Jeżeli zgodzisz się, to swoje stanowisko wyartykułuje dokładnie Ci drogą pw. Tutaj utonęło wśród chamstwa psycho-logica oraz obłudnej świętobliwości niektórych użytkowników.

?
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez namiestnik 07 mar 2009, 02:07
Teraz kogoś o obłudę oskarżasz? Kogo?

A teraz jak czytasz co CN zrobił w te lata to już nie masz odwagi publicznie powiedzieć, że jednak nie spędził całego tego czasu w koncie bojąc się wyjść na światło dzienne?

przez depresyjny86 07 mar 2009, 13:22
Po 1.Isj i psychologic-jesteście jedynymi osobami które w tym temacie można oskarżać o obłudę.Po 2-skońćzcie już rozwalać ten temat.
ISJ jak chcesz to pisz,nikomu nie zabraniam do mnie pisać.

[*EDIT*]

Po 1.Isj i psychologic-jesteście jedynymi osobami które w tym temacie można oskarżać o obłudę.Po 2-skońćzcie już rozwalać ten temat.
ISJ jak chcesz to pisz,nikomu nie zabraniam do mnie pisać.

przez Korba 07 mar 2009, 15:06
namiestnik napisał(a):Teraz kogoś o obłudę oskarżasz? Kogo?

Nas :mrgreen: To oni chcą pomóc CN i to oni są ci dobrzy w tym show.
My jesteśmy ci źli, bo go olewamy, nie chcąc, aby oni mu pomogli.
Prawdziwa telenowela :mrgreen:
Korba

przez isj 07 mar 2009, 15:14
namiestnik napisał(a):Teraz kogoś o obłudę oskarżasz? Kogo?
Jeśli ładnie umiesz sobie wizualizować, to ujrzysz przed sobą woal tajemnicy :D

A teraz jak czytasz co CN zrobił w te lata to już nie masz odwagi publicznie powiedzieć, że jednak nie spędził całego tego czasu w koncie bojąc się wyjść na światło dzienne?
SPĘDZIŁ TEN CZAS BĘDĄC CHORYM! Klep więc sobie jego chorobę po plecach mnie nic do tego :D

EOT (publiczne wyrazy satysfakcji tylko połechcą moją próżność ;))
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez chloe 07 mar 2009, 15:48
eh, temat był o problemach ze znalezieniem partnera, a przerodził się w pyskówki na temat kto jest fajny a kto jest be, i główny wątek utonął wśród obrażania się i przykrych docinków... proponuję powrót do wątku głównego, bo to niefajnie się czyta.
(...) Jest ciemno
jest ciemno jak najciemniej
mnie nie ma
nie ma spać
Nie ma oddychać
Żyć nie ma (...)

przez gohai 07 mar 2009, 20:50
oko ja napisze na temat wczoraj byłam na imprezie i odczułam co to znaczy mieć złe powodzenie :P mój kumpel on już dawno się szykował do podobnego numeru
wypił 5 kieliszków wódki naraz a chwile potem do mnie czy nie chce jechać do niego (tia chciał prowadzić auto) i wtedy zrozumiałam ze ja naprawde nie jestem aż tak zdesperowana :P by z pierwszym lepszym bo mój kumpel ogólnie zarywa do każdej prawie i myśli że laski ot tak bedą mu do łóżka wskakiwać :P

Sortuj wg