Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

znalezc kogos to nie problem

przez bybek 22 lis 2007, 00:10
problem to byc caloscia i nie nudzic sie wzwiazku jedni maja problem znalezc ja mam zgubic
ZYCIE JEST PIEKNE DLATEGO NIE WARTO SIE PODDAWAC I TRZEBA LAPAC TA CHWILE !!!! / (CZLOWIEK JEST TYM CO MYSLI)

przez Selma 22 lis 2007, 01:13
jałowa dyskusja..

przez niewiemjaksienazwac 23 lis 2007, 13:08
Mam taką prośbę. Może głupią ale jednak. Nie mogę znaleźć sobie dziewczyny i zastanawiam się czy przyczyną tego może być mój wygląd. Chciałbym żeby jakaś dziewczyna na forum oceniła moje zdjęcie i powiedziała czy jestem jakiś szkaradny czy co.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 23 lis 2007, 13:59
makanti napisał(a):Samotni byli są i zawsze będą. Bez względu na wszystko co się wydarzy.

ja mam nadzieje ze nie przezyje samotnie zycia ,bo narazie sie na to zapowiada i jest mi ciezko :roll: przez to ze mam takie " szczescie w milosci"

przez makanti 23 lis 2007, 14:07
jaaa ja też nie mam szczęścia w miłości i też bardzo boję się smotności
...

przez jaaa 23 lis 2007, 15:30
makanti napisał(a):jaaa ja też nie mam szczęścia w miłości i też bardzo boję się smotności

ehh wiem ze duzo nas ( pocieszajace troche ;) )
i to tez przytlaczajce jest zycie jest nie fair poprostu jedno zycie a czasem mozemy je nie przezyc tak jak chcemy albo niespelnieni :roll: jedyna milosc jaka mam i mialam to rodzinna :roll:

przez niewiemjaksienazwac 23 lis 2007, 16:59
Polina napisał(a):To wrzuć zdjęcie na "ludzie z forum" a dziale "WITAM"

Wstydzę się wszystkim pokazać. Wolałbym do jednej osoby wysłać.

przez jaaa 23 lis 2007, 18:11
to wyslij mi na PM w linku najlepiej jakims ;)

przez fiufiu 23 lis 2007, 19:54
makanti napisał(a):jaaa ja też nie mam szczęścia w miłości i też bardzo boję się smotności

Tak naprawde kazdy boi sie samotonosci, tylko niektorzy o tym nie mowia. Pozostaje nam czekac na ta jedyna osobe, ktora nas pokocha takich jacy jestesmy.
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez answer 23 lis 2007, 21:02
fiufiu napisał(a):Tak naprawde kazdy boi sie samotonosci, tylko niektorzy o tym nie mowia. Pozostaje nam czekac na ta jedyna osobe, ktora nas pokocha takich jacy jestesmy.

Szczerze to muszę przyznać, że przyzwyczaiłem się do samotności. Siedzę w swoim pokoju i poprostu nic nie odczuwam. Żadnej chęci kontaktu z drugą osobą, żadnego celu, za którym mógłbym podążać. Poprostu egzystuję sobie jak roślinka. Co do tej "jedynej osoby" to już dawno się pogodziłem, że poprostu jestem z tych gorszych, którzy nic nie potrafią zrobić dobrze i nic ciekawego sobą nie reprezentują, dlatego ciężko kogoś takiego zaakceptować. A wszystko to przez... nieśmiałość :], a z nieśmiałości zrodził się strach do ludzi, a ze strachu zrobiła się fobia społeczna. Może kiedyś się zmienię.. :roll:

przez jaaa 23 lis 2007, 21:09
fiufiu napisał(a):

Tak naprawde kazdy boi sie samotonosci, tylko niektorzy o tym nie mowia. Pozostaje nam czekac na ta jedyna osobe, ktora nas pokocha takich jacy jestesmy.

ja juz znalazlam osobe ktora mnie pokochala ,ale dla mnie to za malo szukam kogos kogo ja wreszczcie pokocham i oby wkoncu ze wzajemnoscia ;)

przez fiufiu 24 lis 2007, 18:20
anand22 napisał(a):nie obrażajcie dziewczyn że nie są nic warte, że są puste tylko dlatego, że was nie chcą.

Nie uogolniaj, ja nie mowie ze kazda laska, ktora mnie nie chce jest pusta. Jak daje znaki ze nie chce to sobie grzecznie odchodze....dla mnie puste sa laski, ktore bawia sie uczuciami. Ale co ja ci bede gadal skoro ty pewnie nawet nie wiesz co to uczucie i wlasnie tego ci zazdroszcze.
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez depresyjny86 24 lis 2007, 21:17
nie jesteście atrakcyjni jako mężczyźni i tyle

On ma racje :cry: :cry: :cry: najlepiej się zabić i mieć te pieprzone życie z głowy :cry:
:)

Sortuj wg