Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez Ridllic 05 mar 2009, 14:22
Pan psycho-logic, za jakże orginalną rade dostaje ostrzeżenie i to ja radze się panu zastanowić nad tym co piszesz bo niedługo z takim odnoszeniem się do innych użytkowników na tym forum nie będzie możliwości kontynuowania jak że "subtelnych porad"
Ridllic

przez LucidMan 05 mar 2009, 14:40
Trochę nie rozumiem dlaczego kolega psycho-logic dostał ostrzeżenie. Przecież to nie tyczyło się jakiegoś nowego użytkownika forum, który dopiero co zdał sobie sprawę ze swoich dolegliwości i pisze szukając pomocy, tylko człowieka, który na tym forum jest sporo czasu i poza użalaniem się co robi ???
Rada psycho-logic jest świetnym impulsem, bodźcem do zapoczątkowania zmian. Poza tym, z wypowiedzi człowiek nerwica wynika, że do niego dotarło co nie co, co jest jak najbardziej pozytywne ;)

człowiek nerwica napisał(a):Skoro jesteś taki mądry to może mi powiedz co mam konkretnie zrobic,jak mam konkretnie pozbyć się lęku,jak mam zmienić swoje życie?

A co robisz w kierunku pozbycia się lęku ??

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez laguna 05 mar 2009, 14:46
to co on powiedzial niektorych mogloby zalamac jeszcze bardziej, ale byl szczery a czasem taki impuls sie przyda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 05 mar 2009, 14:47
człowiek-nerwica jesteś per*oloną ofermą, ciągle tylko narzekasz i użalasz się nad sobą...widziałem Twoją fote w naszych zdjęciach rzeczywiście wyglądasz jak ciota,

a czy takie wyrażanie o osobie to dla Ciebie norma na forum publicznym , Chciałbyś żeby Cie tak nazywano :?:
Ridllic

przez namiestnik 05 mar 2009, 14:47
LucidMan, znaczy uważasz, że jak ktoś nie może wyjść ze swojej choroby to za karę można mu już przyłożyć?

Ehhh...

A swoją drogą to terapia wstrząsowa w niektórych przypadkach może być skuteczna. Ale trzeba dobrze wiedzieć co się robi.

przez Korba 05 mar 2009, 16:01
Nie wydaje mi się, aby chamstwo mogłobyć formą jakiejkolwiek terapii....
Korba

przez LucidMan 05 mar 2009, 16:29
ok :roll:
I tak was wszystkich kocham :D

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez laguna 05 mar 2009, 20:14
teraz zrobiles to tak poprawnie ze nie moglbys dostac ostrzezenia;p

przez Ridllic 05 mar 2009, 22:49
psycho-logic, ostrzezenie dostałeś dobrze wiesz za co ! nie wnikam Wam w temat względem rodzaju terapii jeśli chcecie porażajcie się prądem nawet ale definitywnie za tego poprzedniego posta na niejednym forum już byś miał bana chodzi mi o wyrażenia i słownictwo :!:

Ps. :!: ja bym się nie odważył diagnozować i proponować rodzaju terapii jak Wy tutaj uczyniliście względem CN podstawowe pytanie czy macie jakiekolwiek uprawnienia do tego :?: bo właśnie zauważyłem ,że jest tutaj kilku samozwańczych terapeutów , psychologów , psychiatrów . Moja psycholog gdy jej poprosiłem o rade w sprawie leków mimo tego ,że jest moją dobra znajomą powiedziala mi tak ,że jest od 5 lat psycholog chociaż kończy studia doktoranckie z psychiatrii nie może mi nic doradzić powiedzieć jeśli nie bedzię w pełni utytułowanym doktorem psychiatrii klinicznej ponieważ jej kompetencje na ten czas nie pozwalają na taką rade oraz etyka również a WY zbieracie się tutaj łatwą ręka wydajecie osąd oraz rozpoznanie choroby czy jeśli ktoś woli zaburzenia i proponujecie rodzaj terapii zastanówcie się czy to jest fair i czy przez głupote komuś nie zaszkodzicie ale to tak apropo rad dla Człowieka Nerwicy naprawdę przemyślcie to czy macie prawo :!: :!: :!:

P.s.s a co On Ci zrobił tym użalaniem obraził Cie czy to powód żeby go "gnoić" na forum publicznym około 10 000 użytkowników nie napisało tego co Ty pomyśl nad tym to forum jest dla ludzi takich które maja problem a nie chcą być zwyzywane a niestety tematyka forum jest taka a nie inna i trzeba szanować sposób wyrażenia tego co każdemu z nas daje w kość np. Mi nie przeszkadza ani troszke jeśli to pomaga wyrzucic emocje to dlaczego nie ?
Ridllic

przez isj 05 mar 2009, 22:55
Niech jednak od czegoś zacznie, bo nabije kolejne 3000 postów i nigdy nie przestanie się tu logować, a powinien, jeśli chce być szczęśliwy.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez Ridllic 05 mar 2009, 23:37
psycho-logic, bylem 4 lata w woju jako zołnierz zawodowy zresztą pisałem kiedyś o tym na forum i wiesz co fakt robi twardziela z faceta ale również matoła odczułem to na własnej skórze do tej pory łapie się na pewnych zachowaniach wyniesionych z armii tych pozytywnych to ok ale mam też te negatywne bo i takie tam się nabywa pozatym niestety wątpie ,że CN by tam poradził sobie pisze o tym że ludzie go nie szanują a tam to oficjalnie się szanuje tylko przełożonych a a się ich w ..... a rzeczywistość taka że tam raz pokażesz ,żę jesteś słaby i masz zawsze po dupie ale pewnie o tym wiesz . To nie miejsce dla ludzi z niską samooceną wiec CN mi tam zupełnie nie pasuje
Ridllic

przez depresyjny86 06 mar 2009, 01:11
Psychologic,Isj-nie rozumiem skoro jesteście takimi mądrymi ludżmi dającymi rady...to dlaczego sami nie wyleczyliście sie już?
<bo rozumiem,że dlatego jeszcze tutaj na tym forum jesteście>
Dlaczego jeszcze sobie nie poradziliście z fobią i nerwicą?Przecież z Waszą wiedzą to praktycznie powinniscie sie wyleczyć ze swoich chorób po paru tygodniach. Ja sobie poradzilem z nerwicą juz dawno temu<nie mam ataków lęku,i innych rzeczy związanych z nerwicą lękową,została mi jedynie fobia i depresja>
Po drugie jak w ogóle możesz Psychologic jechać tak głupio publicznie po mmnie jeżdzić,jeżeli miałbyś choć odrobine taktu i intelektu napisałbyś do mnie na PW,no ale lepiej przyczynić się do rozwalania tematu na offtop pt"Psychologic i jego rady wzięte nie wiadomo skąd"
No po prostu profesorowie psychologii sie znależli.Tyle z mojej strony.

:lol: :lol:
:)

przez namiestnik 06 mar 2009, 02:39
człowiek nerwica napisał(a):Psychologic,Isj-nie rozumiem skoro jesteście takimi mądrymi ludżmi dającymi rady...

Ja mam wrażenie, że niektóre z tych rad są wzięte znikąd. Podobnie jak opinie dotyczące wyglądu.

Też mi się wydaje, że mocna wstrząsowa terapia dobrze by zrobiła - ale NIE NA ODLEGŁOŚĆ! Piszesz psychologic, że wojsko dobrze by zrobiło o ile wyszedł by żywy. No to brawo - jeżeli zamierzasz stosować terapię co Człowieka-nerwicę nie zabije to go wzmocni to może lepiej paluchy do gniazdka? Nie mówię tu o tym czy wojsko byłoby dobrą czy złą terapią. Ale o tym, że wiesz, że mógłby czegoś nie przeżyć a jednocześnie to polecasz. Pomyśl też proszę nad tym, że taka terapia wstrząsowa na odległość potrafi naprawdę mocno zaszkodzić. Musisz też wiedzieć, że to co Tobie pomaga niekoniecznie jest dobre dla kogoś innego.

No i ostatnia sprawa - nie znasz dobrze Człowieka-nerwicy. Wszyscy go tu znamy tylko z jednej strony. Być może jesteśmy jedynymi ludźmi którym się może pożalić. I to właśnie się dzieje.

przez Korba 06 mar 2009, 11:15
Dajcie już spokój Człowiekowi Nerwicy........... Forum to nie jest żadna forma terapii, każdy może tu być ile chce i pisać wtedy, kiedy ma potrzebę. Nikt z nas tu nie jest upoważniony do samozwańczego udzielania mądrych rad drugiemu i do wpieprzania się z buciorami w jego życie.
Zajmijcie się sobą zamiast stosować wirtualne terapie wstrząsowe na kimś, kto sobie tego nie życzy.
Darujcie sobie tą publiczną debatę, jak i tak podziwiam CN za jego świętą cierpliwość do Was, że ogóle mu się chce Wam odpowiadać........
Korba

Sortuj wg