Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez Korba 03 mar 2009, 23:04
Sorrow napisał(a):
Korba napisał(a):
Sorrow napisał(a):Co to znaczy "zbajerować"?

kłamać albo naginać prawdę po to, żeby zostać pozytywnie odebranym przez drugą stronę.

Dziwne. Po co ludzie to robią?

Oj wierz mi........ też chciałabym to wiedzieć.....
Korba

przez isj 03 mar 2009, 23:11
A po co kobiety kładą makijaż, a mężczyźni kropią się wodą kolońską?

Ja oczywiście też chciałbym wiedzieć.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez Korba 03 mar 2009, 23:21
Przepraszam, a czy tusz do rzęs albo perfumy wyrządzają komuś krzywdę...? :smile:
Korba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez isj 03 mar 2009, 23:27
Nie, ale są jakościowo tożsamą formą kłamstwa tak jak skłamane umizgi, służąc odczarowaniu oraz poprawie wizerunku w celu przypodobania się drugiej stronie.

[*EDIT*]

A jeśli tak nie jest, to dlaczego osobie, na której Ci zależy nie zaserwujesz dawki własnych feromonów? Ty czy ktokolwiek inny.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

isj

przez Sorrow 03 mar 2009, 23:47
Nie lubię makijażu a używanie dezodorantów uważam raczej za uprzejmość wobec osób postronnych. Chodzić z własnym zapachem... to prawie jak być nagim, prawda?
To co jest zmysłowe w jednej sytuacji może być uciążliwe w innej, np. w trakcie jazdy tramwajem albo w szkole/pracy.

przez Korba 04 mar 2009, 10:48
Żadna forma przesady nie jest dobra. Ot i wszystko na temat makijażu, perfumów i bycia naturalną. Jeżeli bycie naturalną oznacza rezygnację z gładkich nóg, to ja dziękuję :mrgreen:
Przepraszam, ale jakaś drobna forma estetyki jest w życiu konieczna.
Korba

przez isj 04 mar 2009, 13:50
Hej, Korba, ale takie rzeczy w wirtualnej rozmowie jak lekkie zawyżenie swojego wzrostu, napisanie paru błyskotliwych (choć nie swoich) szlagwortów, by rozluźnić konwersację czy wpisanie jakiś sprytnych fraz nt. modnej książki, której się nie czytało, są też formą estetyki i upiększania.

I nie jestem pewien, czy tak bardzo szkodliwą.

isj

przez Korba 04 mar 2009, 15:15
Wiesz co? Nienawidzę jak ktoś mi bajki opowiada :)
Korba

przez Sorrow 04 mar 2009, 16:52
Korba napisał(a):Żadna forma przesady nie jest dobra. Ot i wszystko na temat makijażu, perfumów i bycia naturalną. Jeżeli bycie naturalną oznacza rezygnację z gładkich nóg, to ja dziękuję :mrgreen:

Hah. Kiedyś miałem w kąpieli przez chwilę schiza na punkcie włosów na moich nogach - normalnie czułem się jakby to było coś obcego obrzydliwego. Na szczęście szybko mi przeszedł jak się zorientowałem że dałem sobie wdrukować nienawiść do własnego ciała XD .

Korba napisał(a):Przepraszam, ale jakaś drobna forma estetyki jest w życiu konieczna.

Oczywiście, chodzi tu o "jedyną słuszną" formę estetyki z magazynów zajmujących się promowaniem różnej maści kosmetyków.

przez Korba 04 mar 2009, 17:06
Sorrow, ja estetyce, a Ty o wychudzonych lalkach Barbie ze zdjęć po mega retuszu... Dlaczego wszyscy macie tu tendecje do popadania w skrajności........? Heh, to pytanie nie wymaga odpowiedzi :D

Ja mówię o sprawach subtelnych, uważam że kobieta powinna być zadbana. Zresztą facet też.
Korba

przez Sorrow 04 mar 2009, 17:35
Nie pisałem o wychudzonych lalkach Barbie. Z tego co widziałem, to niewiele magazynów je promuje. Pisałem o promowaniu kosmetyków.
Jeśli jakaś rzecz jest dla mnie zupełnie normalna u zdrowej osoby a potem nagle czytam jakiś magazyn dla panów/pań i okazuje się że ta rzecz wcale nie jest normalna, tylko "nie-estetyczna" i cechuje tylko "neandertalczyków" i że gdy człowiek chce być "zadbany" to musi ją przekształcić, oczywiście za pomocą pewnych produktów, to wiadomo, że chodzi o cyniczną manipulację poczuciem estetyki populacji w celu wyciągania kasy od setek tysięcy/milionów ludzi.
Kiedyś dałem się na coś takiego złapać jak jeszcze czytywałem "Formę".

EDIT
Umm...
Co jest takiego obscenicznego w cechowaniu, że musiało to być ocenzurowane?

przez Korba 04 mar 2009, 17:37
ok, widzę, że się nie dogadamy..... jesteś anty-wszystko ;)
Korba

przez Sorrow 04 mar 2009, 17:59
Czemu od razu anty-wszystko?

przez nikt25 04 mar 2009, 19:32
hehe a ja zaraz będę mial 26 lat i nigdy się nawet nie całowałem z dziewczyną-potraficie sobie wyobrazić taki koszmar-nic tylko skoczyć z wieżowca-eh

Sortuj wg