Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez Matilde 03 mar 2009, 15:44
Basior, nie taka znowu sąsiadka, ja jestem z Barwinka. Pozatym jestem 10 lat młodsza a po trzecie taki sposób nie jest najszczęśliwszy na szukanie partnera. Nie tylko na tym forum. Najlepiej najpierw próbować podzdrowieć i naprawdę wychodzić do ludzi żeby nie było takiej sytuacji że się tak odetniesz od ludzi że już nie masz się z kim umówić a piwo. Sama się odizolowałam a teraz nie umiem wrócić. Życzę wszystkiego najlepszego pzdr :)
"Bo tak naprawdę jedyna droga do tajemnicy prowadzi przez rozpacz. Można by wręcz powiedzieć, szczęśliwi, których stać na rozpacz"
W. Myśliwski - Widnokrąg

przez Sorrow 03 mar 2009, 15:56
chloe napisał(a):basior, a ja teraz dam Ci taką na serio radę :P
skoro tak Ci kobity brak, a nie masz za bardzo okazji/możliwości poznać żadnej "odpowiedniej" to może weź Ty poszukaj sobie na jakimś portalu randkowym, albo co? wiesz, tam ludzie szukają wszystkiego, od przyjaźni przez seks po miłość ;) bo tutaj szukać to lepiej nie :)

Ha, na portalach randkowych to dopiero ludzie mają zryte we łbie :lol: .

przez Korba 03 mar 2009, 17:07
Też fakt. Ogólnie szukanie miłości w internecie to niezbyt udany pomysł ;)
Korba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 03 mar 2009, 18:20
Szukanie miłości jest bez sensu samo w sobie, ona przychodzi znienacka, kiedy chce, jak grom z jasnego nieba. I tylko wtedy jest prawdziwą miłością, gdy dodaje skrzydeł... :smile:
Korba

przez chloe 03 mar 2009, 20:54
Korba, ale zawsze można próbować pomóc szczęściu ;) nie to, żebym była zwolenniczką internetowych randek, ale sposób chyba nie jest najważniejszy.
(...) Jest ciemno
jest ciemno jak najciemniej
mnie nie ma
nie ma spać
Nie ma oddychać
Żyć nie ma (...)

przez Korba 03 mar 2009, 21:03
Jasne, ale przeznaczenie jest przewrotne. Miłość często dopada tam, gdzie jej akurat nie szukamy. A internet jest pełen wirtualnie wykreowanych ludzi i to jest niebezpieczne, chociaż moja koleżanka znalazła tam męża i będą mieli za niedługo już trójkę dzieci, ale to tylko wyjątek od reguły :)
Korba

przez chloe 03 mar 2009, 22:01
Korba, ale zobacz, może basiorowi naszemu kochanemu też by się tak poszczęściło? :D nigdy nie mów nigdy ;)

a co do kreacji - to jasne, my tutaj też jesteśmy wykreowani w jakiś sposób, ale przecież ludzie w tym prawdziwym świecie także się kreują - mają tylko trudniej z konfabulowaniem nt. swojego wyglądu, reszta pozostaje bez zmian :)
(...) Jest ciemno
jest ciemno jak najciemniej
mnie nie ma
nie ma spać
Nie ma oddychać
Żyć nie ma (...)

przez Sorrow 03 mar 2009, 22:17
Nie wiem o co chodzi z tym "kreowaniem się".

przez Korba 03 mar 2009, 22:26
Mnie chodzi o to, że poznawanie osoby w wirtualnym świecie może być skazane na opieranie się na pozorach stwarzanych przez drugą stronę, tudzieź na własnych wyobrażeniach - które mogą mieć niewiele wspólnego w rzeczywistością.
Innymi słowy w wirtualnie łatwiej kogoś zbajerować, bo druga strona ma mniej możliwości, żeby to zweryfikować.

Po prostu bardziej prawdziwe jest poznawanie kogoś, będąc z nim face to face.

Ale tak jak pisałam, od wyjątków są reguły, jak nasz basior chce, to niech szuka, ale może nie dziewczyny z nerwicą :mrgreen:
Korba

przez Sorrow 03 mar 2009, 22:42
Co to znaczy "zbajerować"?

przez Hans 03 mar 2009, 22:43
Nie, internet nie jest dobrym miejscem do zawierania znajomości w celu jakiegoś połączenia uczuciowego, ale to tylko moje zdanie :)
Feed your head
Feed your head

przez Korba 03 mar 2009, 22:48
Sorrow napisał(a):Co to znaczy "zbajerować"?

kłamać albo naginać prawdę po to, żeby zostać pozytywnie odebranym przez drugą stronę.
Korba

przez isj 03 mar 2009, 22:50
Znajomości wirtualne to jeden wielki humbug. Furtka dla nieśmiałych, ale także pole do manipulacji, zakłamania, zwodzenia i zwykłego krzywdzenia ludzi. Te kłamstwa potem bolą w rzeczywistej konfrontacji. Bolą, gdy facet zapomniał powiedzieć, że zdjęcie, które wysłał pochodzi sprzed 30 lat, bolą gdy kobieta nieelegancko obmawia swoich byłych partnerów, wreszcie bolą, gdy konwersacja układa się w ciąg monosylab w stylu: "nooo, wiesz, tego", "yhy, no", "ja, to super, nie no", "słucham Sabriny, ty chyba też coś pisałaś wtedy we wtorek, nie?"

Generalnie nigdy przenigdy nie staram się nawiążywać intymnych relacji z ludźmi z internetu. Generalnie, ponieważ życie zakpiło ze mnie srogo i moja największa miłość objawiła mi się po raz pierwszy w sieci, co nadal odchorowuję. Mam nadzieję więc dziewczyny, że jestescie nieatrakcyjne, zajęte i udajecie inteligencję. Fot zaś staram się nie oglądać :D

Basiorowi radzę iść do klubu lub portalu randkowego, tutaj takie awizowanie swojej samotności wygląda ckliwie i żałośnie. Sorry.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez Sorrow 03 mar 2009, 22:55
Korba napisał(a):
Sorrow napisał(a):Co to znaczy "zbajerować"?

kłamać albo naginać prawdę po to, żeby zostać pozytywnie odebranym przez drugą stronę.

Dziwne. Po co ludzie to robią?

Sortuj wg