Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez Matilde 01 mar 2009, 23:12
Taaak licytujmy się kto ma gorzej... Na pewno nam to poprawi humor :D
człowiek nerwica napisał(a):jakas kobita sie wczoraj na mnie gapiła,tylko nie wiem czemu......

Heh a może chciała Cię poderwać. :P My już tak mamy, boimy się ludzi, wkręcamy sobie wiecznie że dziwnie wyglądamy, że jak ktoś się na nas patrzy o sekundę w naszym mniemaniu za długo to mamy ochotę uciec gdzieś daleko... To nie pomaga w nawiązywaniu znajomości, niestety. Też sobie nie umiem z tym poradzić. :(

Basior, no wiesz, na Słonecznym tyle lasek ładnych, wrażliwych mieszka, do Rabarbaru byś wyskoczył, zaszalał, karaoke pośpiewał i na pewno byś jaką wyrwał :P Tak się nie da, im bardziej chcemy kogoś znaleźć tym bardziej nikogo nie ma. Ludzie oceniają po pozorach, a my, no cóż nie robimy dobrego wrażenia. Pozostaje nam wierzyć że ktoś nas zechce nie za coś tylko pomimo czegoś
"Bo tak naprawdę jedyna droga do tajemnicy prowadzi przez rozpacz. Można by wręcz powiedzieć, szczęśliwi, których stać na rozpacz"
W. Myśliwski - Widnokrąg

przez isj 01 mar 2009, 23:16
@Korba: Mam nadzieję zatem, że w Twoje piersi nikt po próżnicy nie bije, pani szefowo ;)
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez Mart73 02 mar 2009, 00:13
Jesli ktos ma kogos zechciec to po calosci, bez warunkow i nie za cos.

Ale mowie wam czekanie na tego jednego jedynego czy te jedna jedyna podczas kiedy ma sie w srodku jeden wielki popaprany smietnik nie jest najlepszym rozwiazaniem. Rownie dobrze mozna by liczyc na ostry seks nie majac wyleczonej rzerzaczki. Owszem mozna tylko jakie beda tego konsekwencje.

Korba - nie odpowiemy na te "zartobliwe" zaczepki, rozumiem ze mialas trudne doswiadczenia.
Pierwszym i ostatnim pytaniem wypowiadanym przez każdą istotę ludzką jest: "Dlaczego?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 02 mar 2009, 10:45
Nie bądź odrazu taki złośliwy, człowieku...., doświadczenia miałam różne, raz lepsze, raz gorsze. Z zasady nie ufam i jak życie mi pokazało, ta zasada jest słuszna.

A co do czekania, to ja już nie czekam, bo doszłam do wniosku, że facet, z którym bym chciała być po prostu nie istnieje. No dobra, istnieje, ale jest zajęty :P
Korba

przez namiestnik 02 mar 2009, 14:13
Woow - czyli jednak jest. A kto to? :)

przez Korba 02 mar 2009, 20:11
namiestnik napisał(a):Woow - czyli jednak jest. A kto to? :)

Hmmm, normalny mężczyzna z krwi i kości...;)
Korba

przez basior 02 mar 2009, 20:55
Matilde widze ze ty tez jestes Kielczanką i znasz dobrze moje okolice ,wiec chyba jestes "dziewczyną z sasiedztwa",,,moze masz ochote na bliższą znajomosc...?
basior

przez namiestnik 02 mar 2009, 22:46
A Ty Kielczanin? Znaczy scyzoryk? ;)

przez isj 02 mar 2009, 23:13
Basiorze, takie wapory Tobą miotają, tylko co zrobić z tym ustawicznym bólem głowy, na który się skarżysz...
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

isj

przez chloe 02 mar 2009, 23:21
basior, a ja teraz dam Ci taką na serio radę :P
skoro tak Ci kobity brak, a nie masz za bardzo okazji/możliwości poznać żadnej "odpowiedniej" to może weź Ty poszukaj sobie na jakimś portalu randkowym, albo co? wiesz, tam ludzie szukają wszystkiego, od przyjaźni przez seks po miłość ;) bo tutaj szukać to lepiej nie :)
(...) Jest ciemno
jest ciemno jak najciemniej
mnie nie ma
nie ma spać
Nie ma oddychać
Żyć nie ma (...)

przez isj 02 mar 2009, 23:34
Chloe ma rację, tu wszystkie laski jadą na Seroxacie i Efectinie i nie docenią Twojego basiorzego kunsztu. A poza tym piszesz, że Cię głowa boli.

isj

przez chloe 03 mar 2009, 00:40
swoją droga kumpel mnie dzisiaj zainspirował takim zdaniem, że "mężczyźni lecą na laski które mają nieposprzątane na strychu" (cytat, w miarę dokładny ;) ).
sama nie wiem czy coś w tym jest, zastanowiło mnie to :P
(...) Jest ciemno
jest ciemno jak najciemniej
mnie nie ma
nie ma spać
Nie ma oddychać
Żyć nie ma (...)

przez Hans 03 mar 2009, 08:29
chloe hehehe ja doszedłem do wniosku, że mam we łbie tak nasrane, że lepiej, żebym miał normalną panienkę, bo jak bym miał taką jak ja to zbrodnia kuchenna gotowa :D hehehe
Feed your head
Feed your head

przez Korba 03 mar 2009, 11:09
chloe napisał(a):basior, a ja teraz dam Ci taką na serio radę :P
skoro tak Ci kobity brak, a nie masz za bardzo okazji/możliwości poznać żadnej "odpowiedniej" to może weź Ty poszukaj sobie na jakimś portalu randkowym, albo co? wiesz, tam ludzie szukają wszystkiego, od przyjaźni przez seks po miłość ;) bo tutaj szukać to lepiej nie :)

Nom, bardzo dobra rada, poszukaj gdzie indziej :D
Korba

Sortuj wg