Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez gohai 04 lut 2009, 11:08
nieee rozstałam się z nim w listopadzie po prostu od 2-3 tyg się z nim nie widziałam w ogóle

przez samotna_zagubiona 04 lut 2009, 12:19
ahaaaa nie zrozumialam wczesniej :D zwracam honor :)
a moj byly ma kolejna dziewczyne... a ja odkąd się z nim rozstałam jestem sama... dostałam wczoraj takiego ataku żalu i smutku że aż mnie cała klatka piersiowa wraz z sercem bolała jak nigy ;/

P.S. tatuaż wyraża moją pogoń i tęsknotę za miłością, której ciągle szukam i się doszukać nie mogę...
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez gohai 04 lut 2009, 12:27
ja w sumie nie wierze już w miłość, za dużo się cierpi i myśli zamiast skupić się na nauce (na nauce sie skupic i tak nigdy nie umiałam ale moze to się teraz zmieni) stwierdziłam ze musze znaleźć sobie cel w życiu np dostać sie na wymiane studencką do niemiec za 1,5 roku mogłabym dopiero ale zawsze to jakiś początek, w takim wypadku facet by tylko przeszkadzał i rozpraszał mnie w dążeniu do celu.. i tak pewnie nie pojade.. ale zawsze jakiś powód by wytłumaczyć dlaczego jestem sama..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez samotna_zagubiona 04 lut 2009, 12:40
heh a ja juz nie umiem bez tego 'jedynego' funkcjonowac... jestem sama i wele osob mi mowi ze mam fajnie, czas dla siebie, na nauke itd itp... a ja ? ja nie moge sie uczyc i sprawnie funkcjonowac bo ciagle czuje sercem ze mi kogos brakuje i ciagle chce zeby ten ktos sie zjawil... nie potrafie sie skupic dluzej na nauce bo ciagle mysle o tym... a czasu mam za duzo - nie wiem co z nim robic, non stop siedze w domu bo nie mam z kim nawet na miasto wyjsc a samej? jak na poczatek to za duzy skok w gleboka wode dla mnie - isc samej do pubu czy gdzies... i takie to bledne kolo jest u mnie ... :( wiecznie nieszczesliwa, a gdy sie ciesze i wmawiam sobie ze mi facet nie potrzebny, ze bedzie dobrze, ze nie ma sie czym przejmowac to udaje mi sie to gora przez kilka dni a potem znow to samo ... i jak tu zyc? nawet glupiej pracy na wakacje nie moge znalezc :/
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

przez another_memory 04 lut 2009, 13:20
samotna_zagubiona, doskonale rozumiem to co czujesz bo jakis czas temu tez rozstalam sie z facetem, z ktorym bylam pare lat. Pustka, zycie samej sobie- wydaje sie byc niemozliwe. Wiec co? Przez jakis czas bylam sama i tylko podswiadomie szukalam partnera- nie cierpialam tego u siebie... Nadal nie cierpie. Spotykam sie z facetem, ktorego nie kocham. Spoko sie dogadujemy i fajnie spedzamy ze soba czas ale badz co badz to nie jest milosc. Czuje sie dobrze bo ktos jest. Egoistyczne? Zgadza sie. Tym bardziej siebie za to nie lubie :?
Dlatego wlasnie bede musiala zakonczyc ta relacje bo to jest kompletnie bez sensu. Lepiej jednak byc samej niz z kimkolwiek. Nie spelnilam sie, nie czuje sie duzo lepiej. Juz uzylam na tym forum slow, ze chcialabym nie uzalezniac swojego szczescia od drugiego czlowieka...Okazuje sie,ze to trudne ale bardzo chce sie tego nauczyc.
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

przez samotna_zagubiona 13 lut 2009, 23:13
heh.. przyznam się bez bicia- nie mogę żyć bez tego tematu. tylko dzięki waszym odp jakoś przeżywam mą samotność dlatego odświeżam temat. again :P
więc jak przetrwac walentynki gdy się jest samotnym a dzień ten pzypomina nam jak mało znaczyny dla innych? ja zwykle staram się nie łamać ale i tak w pewnym momencie wylewam tonę łez bo wszedzie gdzie się obróce pełno jest słodyczy i miłości. a ja o wiele nie proszę- tylko o osobę, do której możnaby się przytulić... i tak nic z tego...
jak z wami?
piszcie...

przez Korba 13 lut 2009, 23:59
Hmm.... czasem trzeba się nauczyć szczęścia bez miłości. Nie ma rady...
Korba

przez Hans 14 lut 2009, 00:39
Ja tam nie obchodzę czegoś takiego jak walentynki, komercja, konsument, gaz, cyklon B :D
Feed your head
Feed your head

przez samotna_zagubiona 14 lut 2009, 10:58
mam takie samo zdanie o walentynkach- kiczowate komercyjne swieto, ale ciezko sie oprzec wzmozonemu poczuciu samotnosci w takim dniu.
a moj problem w tym ze nie umiem nauczyc sie szczescia bez milosci. kiedys juz to mowilam- brak ukochanej osoby w ktorej moglabym miec oparcie to powod moich problemow ze soba i otoczeniem...

przez Korba 14 lut 2009, 11:54
a nie jest czasem odwrotnie? że to Twoje problemy ze sobą i otoczeniem sprawiają, że nie masz ukochanej osoby?

zwykle problem tkwi w nas, nie na zewnątrz... po to się między innymi chodzi na psychoterapię.
Korba

przez Matilde 14 lut 2009, 14:05
A ja pierdzielę kupiłam sobie ptasie mleczko i wieczorem zjem całe przy jakiejś głupiej komedii romantycznej. Moja współlokatorka w drugim pokoju w ten sam debilny sposób spędzi wieczór, co z tego że z chłopakiem. Jak się nie ma polotu to i facet nie pomoże :P
Życie może być i tak pełne miłości, niekoniecznie do faceta, można kochać rodzinę, psa, przyjaciółkę i z nimi spędzać czas. Ten jedyny znajdzie się albo i nie szkoda tracić czasu na czekanie na coś co może nigdy nie przyjść...
Dla mnie jest ważne żeby być potrzebną i lubianą przez ludzi. Jasne że czasami jest trudno bez kogoś ale cóż... Nie ja pierwsza i nie ostatnia jestem singlem inni jakoś z tym żyją. A ja odkrywam nagle że znowu pojawiają się w moim życiu ludzie których można będzie nazwać przyjaciółmi, mam nadzieję. Z tego czerpię jakieś tam małe szczęście. Nie wiem na jak długo ale ogólnie jest dziś spoko
"Bo tak naprawdę jedyna droga do tajemnicy prowadzi przez rozpacz. Można by wręcz powiedzieć, szczęśliwi, których stać na rozpacz"
W. Myśliwski - Widnokrąg

przez Korba 14 lut 2009, 14:08
Mnie kolega zaprosił na herbatę, ale myślę, że nie pójdę :smile:
Korba

przez samotna_zagubiona 14 lut 2009, 14:40
Korba u mnie to chyba się łączy jedno z drugim bo na starcie gdy zaczęłam być sama to mi się to nawet podobało, ale w końcu zaczęłam miewać te 'stany załamania' z powodu samotności właśnie-byc moze teraz to odstrasza ludzi. a moja samotnośc jest specyficzna - nie mam nawet przyjaciółki, z którą mogłabym wyjść gdzieś, albo zadzwonić gdy jest źle bo przeważnie wtedy nie ma dla mnie nikt czasu albo akurat się mu nie chce. dlatego mnie to tak dobija ...
a dzś będzie okropnie bo nawet tego ptasiego mleczka nie dostane ponieważ mi matka od razu wojnę o ilośc kalorii i cukru zrobi :P!

przez Rani 14 lut 2009, 14:40
Matilde, dzięki za podsunięcie pomysłu na spędzenie wieczoru. Wprawdzie nie lubię ptasiego mleczka, ale kupię sobie pół kilo michałków i w nosie mam dietę
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

Sortuj wg