Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez bee84 15 sty 2009, 17:46
Tak - ja też tak mam, że jak gdzieś idę na imprezkę ... to w zasadzie chcąc - nie chcąc nie idę się bawić ... tylko się nerwowo rozglądam sama nie wiem za czym :roll: ...
... dlatego nie chodzę już na imprezy ... trochę ostatnio sobie odpuściłam z tymi poszukiwaniami księcia z bajki ...
Skoro wieloletnie, usilne poszukiwania nic nie dały ...... to teraz będę po prostu normalnie żyć ... robić to na co mam ochotę .... i albo się ktoś trafi albo nie ....
Co nie znaczy, że nie cierpię z powodu samotności ...
.... nie wiem gdzie popełniam błąd nawet sie nie domyślam :roll: .... ale z pewnością jestem sama sobie winna ...

przez namiestnik 15 sty 2009, 18:19
bee84, on przyjdzie - pewno też Cię szuka - i kiedyś się spotkacie. :)

przez bee84 15 sty 2009, 22:24
hehe - skutecznie mnie pocieszyłeś Namiestniku ;)
na pewno szuka ... i na pewno znajdzie ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez muriel 16 sty 2009, 18:07
ja bym jednak chciała mu pomóc się znaleźć :mrgreen: :mrgreen:
najlepiej jak najszybciej bo latka lecą niebłaganie :roll:
Naprawdę łapie doła, jak co druga osoba w moim wieku jest po ślubie lub go planuje :shock: czuję się wtedy jak jakieś dziwadło....
ale mniejsza o to....straszzzzznie chciałabym spotkać mojego księcia i z nim zamieszkać, w piz.. się z domu rodzinnego wyprowadzić
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

przez darusia 16 sty 2009, 21:32
muriel, wyprowadzić się można i bez księcia. :)
looking for a kinda cute, kinda hot, kinda sexy, hysterically funny, but not funny-looking guy who I could fuck

przez muriel 17 sty 2009, 21:48
można, ale tak smutno, ja chcę z księciem :mrgreen:
cóż, może za dużo bym chciała, na to wychodzi :?
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

przez darusia 18 sty 2009, 10:53
i może jeszcze do pięknego zamku? ;)
A tak na poważnie, to mieszkanie ciągle z rodzicami, a później nagła zmiana i zamieszkanie z "księciem"/"księżniczką" niesie za sobą wiele skutków. Są to przecież 2 poważny zmiany w życiu. Jedna to - uniezależnienie a druga - zależność. Cieszymy się z wyprowadzenia od rodziców, chcemy żyć własnym życiem, w które nikt nie będzie się mieszał, ale... jednak ktoś się miesza. ktoś, do czyjej obecności 24h/dobę nie jesteśmy przyzwyczajeni, ktoś, czyich zachowań dokładnie nie znamy. i to może prowadzić do sytuacji irytujących i stresujących. Ja, osobiście, wolałabym najpierw zamieszkać sama, a później dopiero z kimś, kogo pokocham. chociaż, z drugiej strony, mogłabym wtedy tak przyzwyczaić się do wolności i tej mojej przestrzeni, że nie chciałabym już nikogo wpuścić do tego tylko mojego świata...

[*EDIT*]

i może jeszcze do pięknego zamku? ;)
A tak na poważnie, to mieszkanie ciągle z rodzicami, a później nagła zmiana i zamieszkanie z "księciem"/"księżniczką" niesie za sobą wiele skutków. Są to przecież 2 poważny zmiany w życiu. Jedna to - uniezależnienie a druga - zależność. Cieszymy się z wyprowadzenia od rodziców, chcemy żyć własnym życiem, w które nikt nie będzie się mieszał, ale... jednak ktoś się miesza. ktoś, do czyjej obecności 24h/dobę nie jesteśmy przyzwyczajeni, ktoś, czyich zachowań dokładnie nie znamy. i to może prowadzić do sytuacji irytujących i stresujących. Ja, osobiście, wolałabym najpierw zamieszkać sama, a później dopiero z kimś, kogo pokocham. chociaż, z drugiej strony, mogłabym wtedy tak przyzwyczaić się do wolności i tej mojej przestrzeni, że nie chciałabym już nikogo wpuścić do tego tylko mojego świata...
looking for a kinda cute, kinda hot, kinda sexy, hysterically funny, but not funny-looking guy who I could fuck

przez jaaa 19 sty 2009, 16:30
a ja wiem juz ze zostana stara panna
mam w rodzinie stara panne zgorzkniala i odsunela od siebie rodzine to mnie tez czeka...

przez Rani 19 sty 2009, 18:34
A ja już jestem starą panną i pewnie dlatego ześwirowałam, a przynajmniej tak twierdzi moja rodzinka.
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

przez jaaa 19 sty 2009, 20:01
rani moge spytac o wiek?

przez Rani 19 sty 2009, 20:58
no jestem już grubo po trzydziestce
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

przez jaaa 19 sty 2009, 21:45
ale zaloze sie ze mialas faceta w swoim zyciu
a ja zyje jak zakonnica i zblizam sie do 30

ehhh gdybym sie mogla zapasc pod ziemie juz bym tam byla

przez Rani 19 sty 2009, 21:47
w życiu nie miałam

przez jaaa 19 sty 2009, 22:05
no to w takim razie sytuacja podobna...ja do tego nie mam praktycznie rodziny przy sobie
a ty? mieszkasz z kims?

a jak sie jakis facet pojawia u mnie to go odtracam albo nie podoba mi sie itp itp

Sortuj wg