Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez muriel 08 sty 2009, 17:49
ayrton napisał(a):Ja już od 2 latek sam ;-) Strażaki powodzenia nie mają ;-)

ja spotkałam się z innymi opiniami :mrgreen: nie to, żebym sama jakoś wyjątkowo w strażakach gustowała :mrgreen:

Psycho-logic, mnie chodziło o to, że waga bee może być niebezpieczna dla jej zdrowia.... A kwestia wyglądu i "przyciągania' facetów, to zupełnie co innego.
Wiem, że ty możesz lepiej ocenić męskie gusta niż ja :mrgreen: . ale z tego co rozmawialam z kolegami, zdaniem jednych jakaś-tam kobitka będzie w sam raz, a z kolei zdaniem kogo innego, będzie już "przy tuszy" i tak samo odwrotnie...
Dyskusja się zrobiła z tego jak nie wiem co :mrgreen:
No i też fakt, że bee nie narzekała na brak zainteresowania jej osobą (nie wiem, czy czytałeś jej poprzednie posty), tylko na to, że spotyka nieodpowiednich...
Więc po co ma "zwabiać" jeszcze większą ilość "zbędnych" amantów :mrgreen: :?: :mrgreen:
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

przez depresyjny86 08 sty 2009, 18:26
A kto gustuje w nieudacznikach?<takich jak ja:0>
:)

przez Matilde 08 sty 2009, 19:12
Mnie na przykład tacy zbędni amanci strasznie przygnębiają bo:
- dołuje mnie to że nikt lepszy mnie nie chce
- wzmaga się poczucie że krzywdzę ludzi
- mam wrażenie że spotka mnie kara za to że nie doceniam tego co los mi daje i już zawsze będę sama
I w ten oto sposób ryję sobie psychikę jeszcze bardziej
"Bo tak naprawdę jedyna droga do tajemnicy prowadzi przez rozpacz. Można by wręcz powiedzieć, szczęśliwi, których stać na rozpacz"
W. Myśliwski - Widnokrąg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bee84 09 sty 2009, 00:03
Masz racje Muriel - nie potrzebni mi zbędni amanci ... potrzebny mi tylko Ten Jeden ;)

Nieskromnie przyznam, że na modelkę bym sie zapewne nadawała .... ale jakoś sie wstydzę :P ..... boję sie wychodzić z domu, jeździć pociągiem ... a mam być modelką? .... z resztą już za późno ... chyba za stara jestem :mrgreen: .....

chloe ... owszem ... chciałabym przytyć .... ale nie będę brać ani sterydów, ani żadnych białek czy coś takiego .... bo boje się brać nawet wit.C .... więc chyba to rozumiecie .... poza tym nie uważam aby to było konieczne skoro normalnie jem ...

psycho-logic ... dlaczego napisałeś, że taki z Ciebie mężczyzna jak ze mnie? To miało mnie obrazić? Ja jestem taka męska jak Ty ... czy Ty jesteś taki kobiecy jak ja?? hehe :P
.... piszesz, że kobiety Cie nie kochają? .... to nie możliwe bo Ty niezły INTELIGENT jesteś ;)

Człowieku Nerwico ... ja gustuje w życiowych nieudacznikach :mrgreen: .... aby wzmocnić efekt jeszcze zacznij ćpać, pić ... zapuść se włosy i zrób se dready .... nie gol się ... nie myj się ... przeklinaj a BĘDZIESZ MÓJ ... heheh ;)

.... jak przeczytałam swoje ostatnie zdanie ... to stwierdziłam, że nic dziwnego, że się lecze u psychiatry :mrgreen: ... no cóż ... o gustach się nie dyskutuje ...
ale juz pracuje nad wprowadzaniem zmian ... w końcu już wiekowa, poważna kobieta ze mnie ... i to jeszcze znerwicowana;)

przez depresyjny86 09 sty 2009, 00:33
Od dzisiaj się nie gole :smile:
:)

przez bee84 09 sty 2009, 00:42
to Ty też "weź się za miskę ... i wiosłuj łyżką ile sił" :P :P :P

... a tak na poważnie to pewnie przesadzasz ... ile masz wzrostu?
... nie widziałam Ciebie i najprawdopodobniej nie zobaczę ... ale po samej gadce intuicja mi mówi, że masz powodzenie ;) ........ mnie na przykład urzekła ta "cukierkowa wróżka" :mrgreen: hehe
... poza tym może jeszcze się "rozrośniesz" ;)

przez bee84 09 sty 2009, 01:03
po prostu mam lekkie kości :mrgreen:

... to może znajdź sobie starszą???
165cm to nie najgorzej ... i tak jesteś wyższy od większości lasek ;) ... tragedia to by była gdybyś miał 155 ...
poza tym jeszcze urośniesz - zobaczysz ... mój brat był mniejszy do Ciebie do 20 roku życia teraz ma 185 cm ... z resztą ja też urosłam całkiem niedawno ...
... więc mówię Ci, że jest duża szansa, że minimum 175 cm wyciągniesz ;)

[*EDIT*]

a co to znaczy "o wiele starszych kobiet" ?

[*EDIT*]

Człowieku Nerwico to ja czekam :mrgreen: ... ale pamiętaj o dread-ach ... to połowa sukcesu ;) hehe

przez bee84 09 sty 2009, 01:30
hmmm .... a mi się jakoś wydaje, że kobiety wolą facetów poniżej 190 ... z resztą sam napisałeś, że w Twoim przypadku to wcale nie jest kwestia wzrostu
... tylko po prostu za młoooooody jesteś na powiedzmy stabilizację :P

... ale z tego co zrozumiałam ... ale nie wiem czy dobrze zrozumiałam ... Ty szukasz laski do "zabawy"? :mrgreen: .....

przez darusia 09 sty 2009, 09:17
hmm, no cóż, ja jestem jedną z tych, co wolą jednak jak facet ma 190 i wiecej. i to niestety ogranicza adoratorów do minimum. Ale moja siostra ma męża, który jest niższy od niej, ona ma 158 ;) on chyba 157 czy 156. i są dobraną parą :) Ale też dodam ogłoszenie:
"kochanka na gwałt potrzebuję!" ;) oo, takie :)
looking for a kinda cute, kinda hot, kinda sexy, hysterically funny, but not funny-looking guy who I could fuck

przez Hans 09 sty 2009, 09:51
psycho-logic napisał(a):!!!UWAGA!!!OGŁOSZENIE MATRYMONIALNE!!!UWAGA!!!

szukam laski do laski, nie omieszkam się odwdzięczyć, skłonności do pieszczot ,agresywny- moge zasymulowac gwałt jeżeli zajdzie taka potrzeba, a wiem że potrzeba :roll: :twisted: :lol: :lol:

Kontroluj bajerę, bo zaczynam mieć o Tobie nieskromne myśli :P
Feed your head
Feed your head

przez muriel 09 sty 2009, 16:00
Matilde napisał(a):Mnie na przykład tacy zbędni amanci strasznie przygnębiają bo:
- dołuje mnie to że nikt lepszy mnie nie chce
- wzmaga się poczucie że krzywdzę ludzi
- mam wrażenie że spotka mnie kara za to że nie doceniam tego co los mi daje i już zawsze będę sama
I w ten oto sposób ryję sobie psychikę jeszcze bardziej

Matilde, ja czuje podobnie, staram się o tym nie myśleć, żeby się nie dołować jeszcze bardziej. nawet nie mam ochoty się starać, wychodzić, itp.
Bo jak w ciągu roku poznałam iluś-tam facetów, z planem obastronnym nie kumpelstwa, ale jakiegoś "związku" i po półgodzinnej rozmowie (całkiem konkretnej) wszyscy nagle okazywali się żałosnymi "pierdołami" totalnymi :mrgreen: ewentualnie chamami, to po prostu już wolę wszystkich z założenia olewać i unikać poznawania kogokolwiek.
Po prostu nerwy mogą wysiąść ;) :mrgreen: :mrgreen:

Psycho-logic, ty sie tak nie przejmuj swoim wzrostem. Faktycznie jesteś młody, może jeszcze wyrośniesz, poza tym to nie tak mało. przeciętna dziewczyna ma około 160-165, z tego co zauważyłam :mrgreen: a często zdarzają sie też niższe....
i to nie ma bardzo znaczenia, mam takiego kolegę, który jest też raczej niski, do tego drobny, chudy, ale jakoś wyjątkowego problemu z dziewczynami nie ma. Chodzi o to, zeby być interesującą osobą. faceci"drobni" i umięśnieni są milion razy bardziej seksowni, niż tacy z przelewjącym sie tłuszczem :mrgreen:
swoją drogą, zajeb.... ogłoszenie matrymonialne. podbijaj nim świat :mrgreen: :mrgreen: ja nie skorzystam, bo już latka nie te :lol:
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

przez gohai 09 sty 2009, 20:34
heh ja osobiście wole chudziutkich facetów moja kumpela również :D :P
ja mam wielu kolegów niższych ode mnie (175cm) mających 165 -170 cm i wyrywają laski na całego ;] i czasami ja żałuje że taka wysoka jestem :D
i mam kumpla z 160 cm ale taką ma gadke po prostu mistrz że wyrwie każdą dziewczynę każdą, jakby wystarczająco długo z nią gadał taki talent ma po prostu że każda dziewczyna czuje się przy nim wyjątkowa ;]

ja nie szukam faceta stwierdziłam ze ideał już spotkałam z wyglądu + charakteru, ów ideał mnie nie chce a ja sie nie będę jakimiś strzępami zadowalać ;] więc teraz czekam by jakiś facet wart uwagi się wokół mnie zakręcił bo mam dosyć... i sobie tak poczekam pewnie z rok dwa... może dłużej..

przez muriel 09 sty 2009, 21:54
gohai, rok-dwa, to wcale nie tak długo, optymistko :mrgreen: :mrgreen:
ja czekam półtora i jak na razie, na nic się nie zanosi (tzn. jednego bym w zasadzie zechciała, ale nie wiem czy jest ideałem i aktualnie zajęty :roll: ).
ja to już się czasem zaczynam bać, że mnie staropanieństwo czeka albo coś równie nieciekawego :mrgreen:

przez gohai 09 sty 2009, 22:03
znaczy on nie był idealny bo miał sporo wad ale dla mnie był idealny bo nie przeszkadzały mi te jego wady ale że stwierdził że nie czuje tego co powinien to cóż niestety
nie no mam nadzieje ze na studiach poznam kogoś z kim będę szczęśliwa, aczkolwiek już powoli przestaje wierzyć w miłość bo tak jest łatwiej.. bo tak mniej boli.. bo to tylko gra..
i tak nikt mi się nie podoba.. znaczy jest 2 ale jeden jest szczęśliwy w związku a drugi jest tak niedojrzały że aż żal..

Sortuj wg