Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez Korba 07 sty 2009, 14:44
bee84 napisał(a):U mnie z tym "dobrem" ... to chyba chodzi o coś innego ... ja raczej nikomu nie dogadzam ..... bo to mi trzeba dogadzać :mrgreen:
...... chodzi chyba o to, że ja mam słabość do BADboyów tzn .... takich z pod ciemnej gwiazdy :mrgreen: ... co mają co tydzień nowa dziewczynę ... narkomanów, alkoholików, imprezowiczów itd .... i zawsze mam nadzieję, że mi - ANIOŁOWI hehe .... uda się ich zmienić i sprowadzić na dobrą drogę :mrgreen: ................. a tu lipa .................
wiem, że to beznadziejnie głupie ...... ale nie umiem się przestawić na "normalnych" kolesi :cry:

na siłę się nie przestawisz, to przyjdzie z czasem..... wiem to z doświadczenia.... też miałam ciągoty to badboy-ów i popaprańców. ale już się przestawiłam. na dobre. i dobrze mi z tym :D
Korba

przez bee84 07 sty 2009, 16:06
oka ... myślę tak samo jak Ty ... dla mnie samotne życie jest bez sensu ... nie chcę żyć tylko dla siebie ... nie chce mi się nawet rano wstawać tylko dla siebie ... i dlatego samotność mnie wykańcza ...
A co do badboyów ... to też mi się zapewne niedługo znudzą ;) ... jak spotkam kogoś odpowiedniego ... o ile w ogóle kiedyś spotkam :cry:

przez bee84 07 sty 2009, 17:21
niewesoło to jest u mnie od kiedy pamiętam ...
po drugie jem bez końca ....
po trzecie jestem wyjątkowo elastyczna więc może mnie badboy pier.... i raczej nic mi nie będzie :mrgreen: hehe
.............................................. to nie takie proste przytyć ;)
A tego, że faceci wolą laski z cyckami ... nie musisz mi mówić ;) ... mam se sztuczne zrobić??? ... nie mam kasy :P

[*EDIT*]

P.S ... poza tym .... nie wiem ... bo nie zrozumiałam ..... nie mam faceta bo mam 175 cm i ważę 45 kilo????????????

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 07 sty 2009, 17:34
Ej tam zaraz, że wolą z cyckami. No piersi to fajna sprawa - ale bez przesady - za wielkie nie są dobre. Takie malutkie też mają swój urok gdy są na wysportowanym gibkim ciele. A Ty wyginasz śmiało ciało więc.. :)

przez depresyjny86 07 sty 2009, 17:38
Ja lubie takie średnie piersi :)Nie za duże,nie za małe:)
:)

przez darusia 07 sty 2009, 17:40
ja bym chciała tyle ważyć, ale to niemożliwe chyba. a do badboyów to prawie każda kobieta ma słabość, sprawiają wrażenie silniejszych i takich, którym udaje się załatwić wiele "spraw" :) najlepiej znaleść fajnego faceta, który ma w sobie coś "bad". ja np. mam słabość do kierowców - i lubię syzbko jeździć, ślizgać się na śniegu, jeździć bokami na ulicach i łamać przepisy. i to jest takie fajne "bad", pociągające :)
looking for a kinda cute, kinda hot, kinda sexy, hysterically funny, but not funny-looking guy who I could fuck

przez samotna_zagubiona 07 sty 2009, 20:33
cholera mogla by mi za to troche zeżreć,bo po świętach znowu przytyłam... ale ja swoje problemy 'zajadam' głównie słodyczami i mimo że próbuję przestać- nie potrafie - ostatnio wychodzi na to że jestem uzależniona od słodyczy, co aż śmiesznie brzmi... lol ...
oka 22 - dziękuję ci bardzo współczucia :P się poczułam jak najbardziej zdołowany człowiek świata bez perspektyw na lepsze życie ... :P
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez bee84 07 sty 2009, 22:33
ej .... Wy mnie tu chcecie leczyć ... a ja nie mam anoreksji ;)
Mój brat ma 185cm i waży 60 kg ... moja mama 160cm i waży 40 ... więc chyba to kwestia genetyczna ... niektórzy są grubi ... a niektórzy chudzi ...
Ja chyba po prostu tak mam ...
I nie mam problemu z tym, że jestem chuda ... co nie znaczy, że nie chciałabym wyglądać nieco "lepiej" ;) ... ale nie mam zamiaru się jeszcze leczyć na chudość ... bo już dość prochów biorę ...

[*EDIT*]

....... swoją drogą ... już się przyzwyczaiłam, że wszyscy "wyzywają" mnie od anorektyczek :mrgreen:

[*EDIT*]

....... swoją drogą ... już się przyzwyczaiłam, że wszyscy "wyzywają" mnie od anorektyczek :mrgreen:

przez bee84 07 sty 2009, 23:36
Ale mnie chyba nie zżera nerwica .... bo zawsze byłam chuda ... nie zauważyłam zależności między nerwami a chudnięciem ... tym bardziej, że ja tylko tyje :mrgreen: hehe 45 kg to max moich możliwości ...
A wracając do facetów ... z doświadczenia wiem, że oni wolą niestety tak na prawdę szczupłe ... i to bardzo ... i możecie se gadać o jakichś cyckach czy tyłkach .... moją koleżankę rzucił chłopak bo przytyła po ciąży ... i nie wygląda już jak modelka ... mojej ciotce też ostatnio mąż kazał biegać .... powiedział jej pokazując na mnie "patrz na Beate ... ta to ma figure" ...... biedna ta moja ciocia ... faceci to CHAMY ...
Co nie znaczy że w moim przypadku chudość się sprawdza ... bo i tak nikt mnie nie chce :roll: ... może inaczej .... chcą mnie ale nie Ci co trzeba ....

przez darusia 07 sty 2009, 23:52
bee a tutaj muszę się nie zgodzić - większe powodzenie miałam jak miałam bardziej wsytający tylek, 7 kg wiecej... a teraz... ehh... wyglądam jak każda inna ;)
a anoreksja to przecież choroba objawiajaca sie niejedzeniem, a nie to, że ktoś jest chudy.
i wiesz co Bee, trafisz na swojego w końcu. Tylko, z własnego doświadczenia wiem, że nie należy kogoś przekreślać od początku. moj były (niestety) przez miesiac mnie nie krecil, starał się niesamowicie i w końcu mu się udało. później było tylko lepiej. zakochałam się, otworzyłam do końca i.. niestety, okazałam się za smutna ;) Ale wciąż o nim myślę i chciałabym, żeby wrócił do mnie.
looking for a kinda cute, kinda hot, kinda sexy, hysterically funny, but not funny-looking guy who I could fuck

przez Hans 08 sty 2009, 00:03
bee84 napisał(a): ... i możecie se gadać o jakichś cyckach czy tyłkach

Dla mnie akurat to podstawa, bo jakbym miał wybierać między kobietą o ciele 13-letniego chłopca, to wybrałbym 13-letniego chłopca :P

A bardziej poważnie, to bym chciał po prostu kogoś z kim miałbym o czym pogadać i żeby to nie był samiec.

Pozdrawiam.
Feed your head
Feed your head

przez muriel 08 sty 2009, 11:47
bee, ja tam ci zazdroszczę, mnie nerwica odwrotnie "traktuje", nie mogę przestać jeść :cry: no i niestety tyje jak głupia, gdy się nie pilnuję :cry:
nie jesteś anorektyczką, ale fakt, że strasznie mało ważysz. Według jakiś tam standardów, np BMI, to się już kwalifikuje chyba jako skrajne niedożywienie (sorry, nie chce mi sie teraz przeliczać :oops: ).
to nie jest, broń boze , twoja wina, ale może fakt jakieś leki na przybranie odrobinkę, bo za mało jak się waży, to się problemy z serduchem z tego tytułu mogą pojawić....

Ps. to nie ma nic wspólnego z tematem facetow :mrgreen: :mrgreen:
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

przez ayrton 08 sty 2009, 16:24
Ja już od 2 latek sam ;-) Strażaki powodzenia nie mają ;-)

przez chloe 08 sty 2009, 16:43
Dzisiaj mija rok odkąd jestem tak faktycznie sama (pomijając pseudo-romansowe epizody, nieudane zresztą). Zawsze jestem 'kumpelą'. Ostatni - jedyny poważny - facet wysiadł psychicznie. Beznadzieja.
bee84, co do Twojej wagi - a gdybyś miała taką możliwość, przytyłabyś? (nie musisz rzecz jasna odpowiadać na forum, tylko sobie samej :) ) Bo czasem tak jest, że niby wiemy, że jesteśmy szczupli/chudzi, a i tak nie chcemy tyć, boimy się tych kilogramów. Mój 'były' właśnie nie wytrzymał presji związanej z moją wagą - chciał, żebym przytyła, ja na to że 'ok, ok' i chudłam dalej.
(...) Jest ciemno
jest ciemno jak najciemniej
mnie nie ma
nie ma spać
Nie ma oddychać
Żyć nie ma (...)

Sortuj wg