Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez samotna_zagubiona 04 sty 2009, 22:51
Bee bliżej mi do 20 ;)
ale ja jestem bardzo niecierpliwa i nie mam silnej woli - to jest moj problem najwiekszy!
Ale jak czytalam twoj post teraz to doslownie jakbym siebie widziala! Kropka w KROPKE!
z domu tez nie wychodze, i wkurzaja mnie teksty znajomych 'to idz do pubu' - sama? a co to za przyjemnosc? i tak zadna roznica czy wyjde sama do pubu czy sama posiedze w domu wg mnie...
wymagam i dokladnie - nie chce co chwile nowego, chce jednego a porzadnego! tylko czasami juz mi to czekanie kiszki wykreca, a cierpliwosci jak mowilam za duzo to ja nie mam...
No właśnie - czy przypadkiem czekając nie tracimy?
Ponieważ teraz taka kwestia - powiedzmy ze spotkalam kogos z charakteru mi pasujacego w 90%, z wygladu juz zupelnie co innego niz cozekiwalam - powinnam zaryzykowac czy czekac dalej?
No właśnie - czy przypadkiem czekając nie tracimy?
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez Ridllic 05 sty 2009, 05:52
ojjj dziewczeta zybyscie sie nie obudzily nie wpore i nie tzeba bylo sie wyginastykowac bardzo zeby zdobyc tego "jak leci" lub za kilkadziesiat lat powiedzialy sobie no nic nie zjawila sie lajza jedna (ksiaze) czas umierac w samotnosci !bo bedzie wtopa :roll:
Ridllic

przez samotna_zagubiona 05 sty 2009, 08:51
no wiec wlasnie o to chodzi zeby teraz rozgadac ten problem Ridllicu :P
zawsze mogę [ale ja to nei ten typ], złapać tego jak leci a szukać innego ciągle będąc z tamtym - zwiększa to szanse na sukces? teoretycznie tak...
ale z drugiej strony bycie biseksualnym tez zwieksza szanse wiec... :P
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 05 sty 2009, 08:56
samotna_zagubiona, kurcze no absolutnie nie chcial bym zeby moja dziewczyna byla zemna a szukala kogos lepszego :roll: moze jestem tym jak leci ale no kurcze kazdy ma uczucia ;)

Ps. co do bi moze i tak ale pytanie czy jest sie biseksualnym
Ridllic

przez samotna_zagubiona 05 sty 2009, 09:16
no dokładnie ja tez bym tak nie chciała, więc tak nie robie akurat ;)
to z tym biseksualizmem bylo podane w ramach kontrastu :P
ale tak niektorzy twierdza, ze zwieksza to sznanse o iles tam % heh

przez muriel 05 sty 2009, 13:53
pewnie, że biseksualizm zwiększa szanse, pod warunkiem, że bierzesz pod uwagę związek z osobą tej samej płci...
jeśli chodzi o to, ja raczej podziękuję :mrgreen:
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

przez bee84 05 sty 2009, 16:00
Ridlic ... pewnie, że masz racje ..... że nie ma co zbytnio wybrzydzać ... bo ostatecznie się to źle skończy ....
... ale chodzi o to, że ja nic za to nie mogę :cry: ..... Ci, którym się podobam .... mi się nie podobają .... choćbym się zmuszała - nie da rady .... np.: ostatnio zarywa do mnie dwóch kolesi .... nawet nie najgorszych ...... ale co z tego skoro MNIE NIE JARAJĄ ..... chciałabym, nawet się przemóc ale nie mogę i już :!: ... czekam na kogoś innego ...
... i nie wiem czy to chore .... czy właśnie godne naśladowania ... cholera wie ...
w każdym razie jestem sama (chociaż nie chce być) i nikt nie może tego zrozumieć - ja też ...
I tak jak już napisałam .... na pewno jednym z powodów jest to, że za mało przebywam wśród ludzi :roll:

przez Ridllic 06 sty 2009, 20:00
bee84, wiem bo znalesc to nic ale :!: ale wlasnie o to chodzi zeby Cie krecili bo no przyznajmy z tej maki chleba nie bedzie :mrgreen: jesli nie ma zainteresowania dwoch stron ;)
Ridllic

przez darusia 06 sty 2009, 20:34
nic na siłę, co ma być to będzie. Facet czy babka u boku, to nie jest najważniejsze. potrzebne, i owszem, i ja żyć samotnie nie umiem, ale nie najważniejsze. A bycie biseksualnym? czy zwiększa szanse? hmm, podobno większy wybór. Ale ja wiem, że to nie do końca prawda, bo jeszcze zmienną tutaj są : wymagania. Czasem ktoś hetero może mieć większy wybór spełniających kryteria, niż ten biseksualny.
A ja też nie mogę znaleźć faceta, który spełniałby moje wymagania. I który jeszcze, co gorsza, znosił moje nastroje, humory, dołki itd. Był kiedyś taki, ale odszedł ode mnie mówiąc, że jestem... zbyt smutna. Zabawne. Jednak nie spełniał wszystkich kryteriów w ostatecznym rozliczeniu...
looking for a kinda cute, kinda hot, kinda sexy, hysterically funny, but not funny-looking guy who I could fuck

przez bee84 06 sty 2009, 22:39
... ode mnie odchodzą .... bo jestem ....... zbyt DOBRA :shock:
... że niby oni na mnie zasługują ... hehe ..... niezła wymówka ...
Mam byc z siebie dumna???????? .... czy iść sie powiesić :mrgreen: ....

przez darusia 07 sty 2009, 08:07
jak ja komuś powiedziałam, że jest "za dobry" oznaczało to, że jest z nim po prostu nudno. Za wiele robi pode mnie, często nie ma swojego zdania, żeby się nie pokłócić przypadkiem, zachowuje się jak pantofel, chciałabym to opisać dokładniej ale brakuje mi słów. Ale przemyśl to, może też robiłaś podobnie? I albo musisz trafić na takiego, co to lubi, albo zmienić trochę nastawienie - ciepła i kochająca to ma być mama, a kobieta powinna jeszcze dla mężczyzny być uwodzicielką, do końca nieodkrytym skarbem, przyjaciółką i kusicielką w jednym. Tak moim zdaniem. Ale... co ja wiem o związkach? Przecież też jestem sama :)
looking for a kinda cute, kinda hot, kinda sexy, hysterically funny, but not funny-looking guy who I could fuck

przez muriel 07 sty 2009, 11:39
eee, ja myślę, że niekoniecznie. tzn też uważam, że jestem za dobra, chociaz nikt mi o tym nie powiedział :mrgreen: :mrgreen:

nie chcę się tutaj wychwalać siebie, ale w momencie gdy mi na kimś zależy, już bardziej, gdy czuję, ze jest to "coś", angażuję się, po jakimś czasie związku, zaczynam się po prostu za bardzo troszczyć o tę osobę...
Jakby trochę "matkować" :lol:
nie, żebym ograniczała kogoś, nie wydaje mi się. po prostu jakby bardziej mi zależy, zeby drugiej osobie było dobrze, zapominając o sobie. co nie jest dobre, bo potem zaczynam być olewana, moje [ptrzeby przestają się liczyć :-|
niestety nic na to nie poradzę, chociaż może kiedyś coś zmienię. Jak już mówiłam, tak się dzieje po dłuższym czasie w związku...

i też chyba jestem za wybedna :roll: Więc aktualnie tak chcę tego kogoś znaleźć, a tu kit :-|

Inna sprawa, że spotykam samych idiotów :cry:
ktoś wydaje się fajny przez pierwsze pół godziny rozmowy (wręcz zajebi...), a potem nagle dostrzegam, że facet jest kompletną pierdołą albo chamem i "burakiem" :evil: :evil:
Ehh, życie... czasem tracę już nadzieję, a latka lecą...
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

przez bee84 07 sty 2009, 12:51
U mnie z tym "dobrem" ... to chyba chodzi o coś innego ... ja raczej nikomu nie dogadzam ..... bo to mi trzeba dogadzać :mrgreen:
...... chodzi chyba o to, że ja mam słabość do BADboyów tzn .... takich z pod ciemnej gwiazdy :mrgreen: ... co mają co tydzień nowa dziewczynę ... narkomanów, alkoholików, imprezowiczów itd .... i zawsze mam nadzieję, że mi - ANIOŁOWI hehe .... uda się ich zmienić i sprowadzić na dobrą drogę :mrgreen: ................. a tu lipa .................
wiem, że to beznadziejnie głupie ...... ale nie umiem się przestawić na "normalnych" kolesi :cry:

przez oka22 07 sty 2009, 14:32
to sztuka być z kimś w dobrym i złym ,to wymaga wielu starań a najtrudniej powiedzieć przepraszam ,ja kocham mojego męża-więc mam o kogo walczyć

[*EDIT*]

najważniejsza jest miłość,jakież samotne życie musi być puste,współczuje wszystkim ludziom samotnym,trzeba mieć dla kogo żyć,dobrze jest wiedzieć że ktoś o mnie myśli,zależy komuś na mnie
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

Sortuj wg