Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez bee84 25 lis 2008, 23:58
Bóg nie powołał Cie do samotności .... bo przecież bardzo pragniesz kogoś mieć ..... tylko po prostu szykuje dla Ciebie kogoś wspaniałego i nieprzypadkowego ... a to musi potrwać ;)

przez samotna_zagubiona 30 lis 2008, 00:07
dziekuje bee84 to zabrzmialo bardzo podbudowujaco :) zyczylabym sobie tylko zebym, skoro musze byc sama, wreszcie zaczela do tego przywykac i radzic sobie nie majac zalu ze jest tak a nie inaczej, ze jestem taka a nie inna i ze jestem tu i teraz a nie gdzie indziej... niestety podejrzewam ze sie mi to nie uda, a przynajmniej ze sama tego nie osiagne. a to jedyne czego teraz pragne - odnalezcz szczescie w tym co mam, a nie szukac go w rzeczach ktore nie sa moje :)
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez depresyjny86 30 lis 2008, 02:11
Nasz pan prezydent przekonał się, jak ludzie potrafią dopiec drugiemu człowiekowi tylko dlatego, że ten ma jakieś mankamenty w urodzie. Już na samym starcie ludzie zaczęli go obrażać mimo, iż w większości wogóle jeszcze nic o nim nie wiedzieli. Jakby Kaczyński był o 10 cm wyższy, to moim zdaniem w zeszłych wyborach wynik przedstawiałby się co najmniej 70%-30% dla Lecha K

Ja myśle że ludzie nie dopiekali mu z powodu wyglądu,tylko z powodu:współpracy z Radiem Maryja,2.z powodu jego braku obycia w róznych sytuacjach<njanowsza sytuacja z Gruzją-mogł nie zgodzic się na ten wyjazd proponowany przez Saakaszwilego>,po 3.z powodu jego<brata?>poglądów w większości zgadzajacych sie z poglądami RM.,,.po 6 z powodu braku prezencji...tzn.nie chodzi mi już nawet o wygląd ale o to jak się zachowuje LK przy innych ludziach..a teraz mu dopiekaja za to że wszędzie sie pcha<Szczyt w Brukseli,na którym i tak nie powiedział ani słowa:)>,powoduje spory<z premierem,z Wałęsą,właściwie jest skłocony ze wszystkimi spoza PISu>
Nom ale kończe ten offtop.

Ja czasami mysłe że Bóg powołał mnie do samotności i wiecznego cierpienia:(
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 30 lis 2008, 13:08
Ja też podejrzewam, że nikt nikogo do samotności nie powołuje. To my sami możemy się do niej powołać, zwykle kompletnie nieświadomie.
Korba

przez eligojot 30 lis 2008, 14:57
Nasz pan prezydent przekonał się, jak ludzie potrafią dopiec drugiemu człowiekowi tylko dlatego, że ten ma jakieś mankamenty w urodzie. Już na samym starcie ludzie zaczęli go obrażać mimo, iż w większości wogóle jeszcze nic o nim nie wiedzieli. Jakby Kaczyński był o 10 cm wyższy, to moim zdaniem w zeszłych wyborach wynik przedstawiałby się co najmniej 70%-30% dla Lecha K

Ale co chodzi, bo nie oglądam TV? Bardzo intrygujące...

To co napisał psychologic to prawda.
Gdy nie ma nas kto uratować, to trzeba się uratować samemu.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez cadarxx 30 lis 2008, 20:25
eligojot napisał(a):Ale co chodzi, bo nie oglądam TV? Bardzo intrygujące...

O wybory prezydencie z 2005 r.

człowiek nerwica napisał(a):Ja myśle że ludzie nie dopiekali mu z powodu wyglądu,tylko z powodu:współpracy z Radiem Maryja,2.z powodu jego braku obycia w róznych sytuacjach<njanowsza sytuacja z Gruzją-mogł nie zgodzic się na ten wyjazd proponowany przez Saakaszwilego>,po 3.z powodu jego<brata?>poglądów w większości zgadzajacych sie z poglądami RM.,,.po 6 z powodu braku prezencji...tzn.nie chodzi mi już nawet o wygląd ale o to jak się zachowuje LK przy innych ludziach..a teraz mu dopiekaja za to że wszędzie sie pcha<Szczyt w Brukseli,na którym i tak nie powiedział ani słowa:)>,powoduje spory<z premierem,z Wałęsą,właściwie jest skłocony ze wszystkimi spoza PISu>

Teraz wiadomo, że ludzie mają z czego kpić, bo się sporo tego nazbierało(z dnia na dzień coraz bardziej szaleje ;) ), ale wcześniej mało kto wiedział o nim coś więcej jak tylko to, jak wygląda, gdyż większość ma bardzo małe pojęcie o polityce.

przez namiestnik 30 lis 2008, 20:51
No bez przesady - Kaczyński nie spadł z kosmosu. Znany był od lat - choć faktycznie piął się do władzy nieco w cieniu, za plecami innych.
Jego wady były od dawna znane.

przez Azotox 30 lis 2008, 22:42
noo cadarxx ma rację z początku był wyśmiewany z powodu wyglądu.. przynajmniej ja tak pamiętam zresztą jego żona też, ale teraz nie wiem który Kaczyński ma żonę hehe
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez eligojot 30 lis 2008, 23:07
osoba publiczna to głos, twarz - po tym ją głównie kojarzymy, czy jakiś brzydal zrobił karierę w szołbiznesie w pozytywnym znaczeniu?
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez Korba 30 lis 2008, 23:11
Prezencja to nie tylko wygląd, to również sposób wysławiania się. Na takim stanowisku liczą się też: dyplomacja, inteligencja, obycie, opanowanie, klasa, elegancja i mnóstwo innych cech, których nasz obecny prezydent nie posiada. Więc nie przesadzajcie..., on nie jest mało popularny z powodu swojego niskiego wzrostu. Napoleon też był niski, a był charyzmatycznym przywódcą i do tego kobiety go uwielbiały.

---- EDIT ----

aaa... i polityka to nie showbiznes. choć w Polsce może i tak...
Korba

przez cadarxx 01 gru 2008, 00:04
Poczytajcie sobie: http://czytelnia.onet.pl/0,1090789,4,do_czytania.html

Świetny artykuł, wiele stron ma. Dowiecie się, co jest ważne a co mniej ważne jeśli chodzi o wybór partnera czy partnerki.

przez muriel 01 gru 2008, 13:41
Azotox napisał(a):noo cadarxx ma rację z początku był wyśmiewany z powodu wyglądu..

Wydaje mi się, ze ludzie wyśmiwają polityków, żeby sobie w jakiś sposób zrekompensować to, że sami na nich głosowali, a teraz okazuje się, że wybrali źle. I po prostu szukają słabych stron - ktoś brzydki, ktoś się sepleni, itp. A Kaczyński fakt, ładny nie jest, ale jego sposób wysławiania się i w ogóle elokwencja wypowiedzi też pozostawia wiele do życzenia. tylko, że z wyglądu śmiać się najłatwiej, bo to widać, nie trzeba się znać na polityce.
A żony prezydenta, to nawet trochę mi było szkoda, nie jej wina, że wyszła za takiego faceta, hehe.... I moim zdaniem to jak "ojciec dyrektor" nazwał ją publicznie czarownicą, PIS mógł zrobić całkiem niezłą kampanię promującą, odcinając się od moherowych beretów. ale cóż, pan prezydent wolał póścić sprawę mimo uszu - nie wykazał się walecznością.

Jeśli chodzi o wygląd partnerów, to po prostu ciężko jest to powiedzieć. czasem naprawdę widzę na ulicy osoby (obu płci), które ciężko sobie wyobrazić, żeby sie komuś mogły spodobać, a mają partnerów. jasne, że wygląd to nie wszystko, ale z drugiej strony czy można z kimś być, kto wcale nas nie pociąga fizycznie??
A może miłość jest aż tak ślepa...
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

przez cadarxx 01 gru 2008, 22:48
muriel napisał(a):Jeśli chodzi o wygląd partnerów, to po prostu ciężko jest to powiedzieć. czasem naprawdę widzę na ulicy osoby (obu płci), które ciężko sobie wyobrazić, żeby sie komuś mogły spodobać, a mają partnerów. jasne, że wygląd to nie wszystko, ale z drugiej strony czy można z kimś być, kto wcale nas nie pociąga fizycznie??
A może miłość jest aż tak ślepa...

Tu raczej nie ma miłości, a interesowność, desperacja itd. Facet jak jest bogaty, to może nie mieć zębów, włosów, śmierdzieć, a i tak może mieć bez trudu piękną kobietę. Czy ona będzie go kochała? Wątpię. Rekordziści mają po ponad 80 lat, a romansują albo nawet żenią się z nastolatkami ;) .

przez samotna_zagubiona 01 gru 2008, 23:15
no tak... taki Hugh Heffner... ostatnio Pamela Anderson wręczyła mu nago tort na urodziny... Głupie bo głupie, ale - faceta za pomysłowość podziwiam... Prosty pomysł i takie miliony oraz popularność... ehh :)

P.S. żeby nie było że tylko to sie dla mnie liczy,ale w jego przypadku akurat powoduje to ze jest szczesliwy w jakims tam stopniu :]
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

Sortuj wg