Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez nieboszczyk 15 lis 2008, 13:48
jednak charakter jest odwrotnie proporcjonalny do urody.wiem to z praktyki.miałem do czynienia z brzydalami i połamanymi.charaktery mieli prześliczne.byli słodcy,mili itp.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez linka 15 lis 2008, 14:30
nieboszczyk, wygląd nie ma zupełnie nic wspólnego z charakterem..............
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez mefiboszet 15 lis 2008, 14:52
Jestem sam i na 100% choroba ma na to wpływ. W wyglądzie niczego mi nie brakuje, sytuacja materialna niezła, rozum jest na swoim miejscu, ale ogólny pesymizm i lęki związane ze znajomością niszczą wszystko.
citalopram - 10 mg | mirtazapina - 15 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 15 lis 2008, 14:54
a jednak ma.powiedz to np.Dorocie Rabczewskiej która uważa się za władczynie świata i myśli że jej wszystko wolno.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez namiestnik 15 lis 2008, 15:45
Tam akurat wygląd idzie w parze z charakterem - jest tak samo wulgarny i prymitywny.

Chciałbyś aby Twoja kobieta wyglądała jak Dorota Robaczewska? Albo żeby miała taki charakter?

przez Spadająca_Gwiazda 15 lis 2008, 16:48
moim zdaniem ona jest ładna, chociaż lansuje się na dużo starszą (w wyglądzie) niż jest.
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

przez namiestnik 15 lis 2008, 17:10
Wygląda jak dziwoląg. Nie powiem - jako zabawka tak - ale jako kobieta dla mnie - nieeeee - stanowczo nie kogoś takiego oczekuje od życia.

przez MOCca 15 lis 2008, 17:14
nieboszczyk, jak po avatarze można oceniać charakter człowieka? Ja dmucham sobie bańki, czy to coś może oznaczać :mrgreen:

Ale powracając do tematu, to ta moja niestabilność emocjonalna namieszała mi w głowie i zmieniła pogląd na odczuwanie potrzeby bliskości i to tak chyba na bardzo długi czas.....
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez krolowamarysienka.i 15 lis 2008, 17:24
O ile nie chodzisz po ulicach dmuchając bańki, to chyba ok z Tobą:)

przez Ridllic 15 lis 2008, 17:39
MOCca, a chodź nawet po ulicy i dmuchaj banie to nawet miłe bądź sobą to chyba najważniejsze a avatarek masz śliczny kojarzy się z taka miłą dziewczynką hehe :mrgreen:
Ridllic

przez bee84 15 lis 2008, 17:42
... a ja mam jakoś dziwnie, bo wydaj mi się, że ze stabilnością emocjonalną u mnie jest ok, nie boje się kontaktów z innymi ludźmi .... jestem chętna i chyba gotowa na ułożenie sobie życia ..... tylko jakoś cholera brak księcia na horyzoncie ...
Może rzeczywiście mam zbyt duże wymagania ..... a może wcale nie, bo w sumie co to znaczy mieć zbyt duże wymagania? ......... mam brać jak leci? Mam zrezygnować z marzeń? :roll:

A co do Doroty R. .... to z pewnością nie jest aż taka głupia na jaką wygląda ;)

MOCca ... jak spojrzałam na Twój awatar to zaleciało optymizmem .... ale nieco ulotnym ;)

przez namiestnik 15 lis 2008, 17:51
MOCca napisał(a):nieboszczyk, jak po avatarze można oceniać charakter człowieka? Ja dmucham sobie bańki, czy to coś może oznaczać :mrgreen:

To jest Twoja autentyczna fotka MO?

bee84 napisał(a):A co do Doroty R. .... to z pewnością nie jest aż taka głupia na jaką wygląda ;)

Pewnie tak się tylko kreuje - inaczej nie zaszłaby tak wysoko.

A co do marzeń? Trudne pytanie. Odpowiedź na niego znacznie ułatwia stan zakochania. Bo tak na zimno nikt chyba nie spełni wszelkich marzeń, a i jednocześnie rezygnowanie z nich... Trzeba pozwolić tej drugiej osobie być sobą i mieć swoje wady.
Ostatnio edytowano 15 lis 2008, 18:00 przez namiestnik, łącznie edytowano 1 raz

przez Azotox 15 lis 2008, 18:00
linka656 napisał(a):nieboszczyk, wygląd nie ma zupełnie nic wspólnego z charakterem..............

no jasne że nie.. nieboszczyk wymyśla jakieś dziwne teorie.. to jaki ktoś jest zależy tak mi się wydaje od temperamentu, wychowania, doświadczeń życiowych.. ludzie którzy dużo w życiu przeszli będą bardziej empatyczni, wyrozumiali itd pozatym każdy człowiek naprawdę każdy ma jakieś wady i zalety.. nawet taka głupia, pusta dziewczyna ma zalety tak samo jak ta brzydsza ale milsza ma wady.. i już!
namiestnik napisał(a):Wygląda jak dziwoląg. Nie powiem - jako zabawka tak - ale jako kobieta dla mnie - nieeeee - stanowczo nie kogoś takiego oczekuje od życia.

heh dziwoląg? dla mnie wygląda jak normalny człowiek!
bee84 napisał(a):... a ja mam jakoś dziwnie, bo wydaj mi się, że ze stabilnością emocjonalną u mnie jest ok, nie boje się kontaktów z innymi ludźmi .... jestem chętna i chyba gotowa na ułożenie sobie życia ..... tylko jakoś cholera brak księcia na horyzoncie ...
Może rzeczywiście mam zbyt duże wymagania ..... a może wcale nie, bo w sumie co to znaczy mieć zbyt duże wymagania? ......... mam brać jak leci? Mam zrezygnować z marzeń? :roll:

bee84 nie martw się w końcu kogoś poznasz.. jesteś fajna więc się trochę dziwię.. że sama!
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez MOCca 15 lis 2008, 18:05
Haha to ulotny pesymiz, dziewczynką jestem bo jak tu mówić o sobie kobieta hmmm kobieta wie czego chce i snuje plany na przyszłość więc ja wolę sobie podmuchać baniacze ;) a jak mnie złapie ta stabilność emocjonalna, tzn. dorosne do decyzji charakteryzujące dorosłe osoby to chętnie rzuce okiem na jakiegość mało poważnego mężczyznę :mrgreen:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Sortuj wg