Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez cadarxx 12 lis 2008, 22:54
Ale żeście się rozpisali, 2 dni mnie nie było i już takie zaległości ;) .

samotna_zagubiona napisał(a):ha. a ja powiem że jestem ŚWINIĄ. tak jest - ŚWINIĄ. mówiłam, że wygląd jest ważny ale nie najważniejszy? KŁAMAŁAM. i jestem tego pewna po tym jak ostatnio dobrze sie dogadywałam z kimś poznanym przez gg [z mojej mieściny] i myślałam, że to bardzo sympatyczny osobnik, ale jak zobaczyłam zdjęcie to zwątpiłam. nagle zaczął mnie nudzić i przestałam widzieć w nim te przymioty co wcześniej. facet po prostu z wyglądu okazał się typowym mięśniakiem z wyrazem twarzy 5latka... [nieładnie sę wyrażam, wiem - pardon]. więc jestem ŚWINIĄ i powtórzę to jeszcze raz dla upewnienia się o tym- ŚWINIA!

Lariana napisał(a):Ja nie oszukuje ludzi że ważny jest dla mnie wyglad, to mnie besztaja za to własnie..

Nie wiem, czemu się tym przejmujecie. Faceci patrzą właściwie TYLKO na wygląd(chociaż niektórzy się tego wypierają, ale mówić to każdy może), reszta jest o wiele mniej istotna. Atrakcyjne, puste lalki mają spore powodzenie, podczas gdy inteligentne, wartościowe, lecz niezbyt urodziwe kobiety nie wzbudzają zainteresowania. Taka już jest natura faceta. Jak następnym razem ktoś was będzie ochrzaniał, że jesteście złe, bo patrzycie na wygląd, to zaproponujcie temu komuś spotkanie z jakąś waszą wyjątkowo nieatrakcyjną z wyglądu koleżanką. Facet na bank odmówi.

nieboszczyk napisał(a):ja natomiast nie spojrzał bym na kogoś atrakcyjnego lub mającego pół polski przyjaciół ani na bogatego.dla mnie takie osobniki są puści w środku,niewidzą nic poza czubkiem swego nosa,zapatrzeni tylko w siebie.tacy zwykle wymagają od życia i innych wycieczki na Marsa.dlatego trzymam tylko z nieszczęsliwymi lub niepełnosprawnymi bo wiem że takim jestem potrzebny i zawsze docenią moją pomoc i lepiej zrozumieją.

Tak często mówią ludzie zakompleksieni, zazdrośni, choć zawsze się zastanawiałem po co to robią.

bee84 napisał(a):Namiestniku ... no niestety ... atrakcyjne osoby wcale nie mają tak łatwo w sprawach damsko-męskich jak by się wydawało ... wręcz (nie wiedzieć czemu) często mają gorzej ...

Mit. Te osoby często są samotne, bo mają gigantyczne wymagania, których nikt nie spełnia. Azotox bardzo ładnie to opisała.

Azotox napisał(a): osoby pozbawione samokrytyki czyli pewne siebie tak? a to czyni je gorsze? sorry ale nie kapuje was..

Ja też tego nie kapuję. W Polsce według ludzi koniecznie trzeba być fałszywie skromnym. Wyglądasz super, to masz mówić, że wyglądasz źle. Jesteś dobra w jakimś sporcie, wygrasz mecz, to koniecznie trzeba mówić, że przeciwnik grał wspaniale i że wygraliśmy fartem(mimo, iż ten grał do niczego i 100-letnia babcia by go ograła).

Azotox napisał(a):nieboszczyk może se gadać :P ja myślę, że gdyby spodobała mu się zajebista laska nie miałby żadnych oporów..

Znów masz rację.

Azotox napisał(a):ach dobra nie dyskutuje już na ten temat najwyraźniej się nie znam..

Dyskutuj, bo mądrze piszesz.

---- EDIT ----

linka656 napisał(a):Taa na co dzień się słyszy jakie to modelki i aktorki mają super związki, na całe życie, zestarzeją się ze swoimi partnerami na pewno.......... a te rozwody, załamania nerwowe, alkoholizm i uzależnienie od narkotyków biorą się na pewno ze zbyt szczęśliwego zycia osobistego.........

Bo większość takich małżeństw w showbiznesie jest zawierane dla kasy lub pod publiczkę. Myślisz, że państwo Hakiel(nowe nazwisko Kasi Cichopek) będzie szczęśliwe i że pobrali się z miłości? Wątpię....

przez namiestnik 12 lis 2008, 23:22
Ej cadarxx mów za siebie. Ja tam nie chciałbym mieć głupiej, wrednej lecz pięknej laski. NIE.

Powodzenie mają głupiutkie laleczki - bo jak facet się chce zabawić seksualnie to woli ładną i głupią. By się zabawić - ale nie do związku. No przynajmniej większość mi znanych.

Co do fałszywej skromności a samokrytyki - musisz odróżnić te sprawy. Ktoś bardzo inteligentny może się rzecz jasna chwalić, że taki jest. Może nie. Ktos piszący wiersze chwalić wierszami. Jeżeli do tego piękny to i wyglądem. Choć nie musi. To widać. Natomiast jak przyjdzie garbaty osiłek z parchami na twarzy, i nie bardzo znający inne słowa niż k, ch, p... to jak będzie o sobie mówił, że jest pięknym i inteligentnym poetą to nie będzie to brak fałszywej skromności a brak samokrytyki.

Co do odmawiania spotkania z jakąś przypadkową kumpelą to pewnie tak. Jednak większości facetów nie jest obojętne z kim się spotkają.

Ogólnie powinieneś wziąć pod uwagę, że nie wszyscy myślą i czują tak samo jak Ty. Nie wszystkie kobiety czyhają tylko by zrobić źle facetowi.

przez bee84 12 lis 2008, 23:31
nie jestem facetem ... ale wiem, że z PEWNOŚCIĄ nie patrzą tylko na wygląd :!: .... no bez przesady ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cadarxx 12 lis 2008, 23:47
namiestnik napisał(a):Powodzenie mają głupiutkie laleczki - bo jak facet się chce zabawić seksualnie to woli ładną i głupią. By się zabawić - ale nie do związku. No przynajmniej większość mi znanych.

Za to z brzydką dziewczyną nawet zabawić nie będzie się chciał. I zdziwiłbyś się, ilu facetów woli pustą laleczkę do stałego związku od inteligentnych kobiet(żeby nie było- ja nie lubię pustaków). Taką to mogą oszukiwać, do garów zagonić itd.

namiestnik napisał(a):Co do fałszywej skromności a samokrytyki - musisz odróżnić te sprawy. Ktoś bardzo inteligentny może się rzecz jasna chwalić, że taki jest. Może nie. Ktos piszący wiersze chwalić wierszami. Jeżeli do tego piękny to i wyglądem. Choć nie musi. To widać. Natomiast jak przyjdzie garbaty osiłek z parchami na twarzy, i nie bardzo znający inne słowa niż k, ch, p... to jak będzie o sobie mówił, że jest pięknym i inteligentnym poetą to nie będzie to brak fałszywej skromności a brak samokrytyki.

No to chyba jest jasne i logiczne. Problem w tym, że w tym kraju niczym się nie można pochwalić, nawet jeśli to prawda, bo zaraz z zazdrości ludzie zaczną rzucać epitetami.

namiestnik napisał(a):Ogólnie powinieneś wziąć pod uwagę, że nie wszyscy myślą i czują tak samo jak Ty.

Już setki razy pisałem na forum, że ja piszę o ogóle a nie o sobie. To, że faceci patrzą niemal tylko na wygląd to jest udowodnione wieloma badaniami(nie mówiąc już o obserwacjach), statystyczny facet to wzrokowiec. Nie wiem co w tym dziwnego, przecież wygląd drugiej osoby to sprawa priorytetowa, wystarczy spojrzeć na pary na ulicach. Przystojni(facet ma być przystojny a nie lalusiowaty i wychudzony) chodzą z ładnymi, średni z średnimi, brzydcy z brzydkimi. Są oczywiście wyjątki jak zresztą ze wszystkim, ale jest ich niewiele.

przez bee84 13 lis 2008, 01:13
Nom .... do zabawiania lepsza jest ładna i głupia ..... ale ile czasu można się bawić ...........
Ja nie zauważyłam żeby ludzie się "parowali" wg Twojej zasady .... powiedziałabym, że często jest wręcz przeciwnie ... beznadziejne paszczury mają zajebistych facetów i odwrotnie ....

przez Ridllic 13 lis 2008, 01:44
ja to wszystko pojmuje w taki sposób fajnie by było związać się z marzeniem ale marzenia czasami są złudzeniami i trzeba to wypośrodkować oczywiście zdaje sobie sprawę z tego że te marzenia są dla mnie niedostępne bo nie jestem nikim wyjątkowym tym bardziej przystojnym gościem z billboardu ale wierze ,że gdzieś tam jest jakieś moje marzenie dla kogo ja też będę marzeniem :!: wiem że to trochę romantyczne i w ogóle aż cukierkowe a fee fee (trzeba być twardym nie miettkim ) no ale taka moja filozofia :!:
Ridllic

przez MOCca 13 lis 2008, 02:18
lubie cukierkowatych menów bo ze mnia taka plastikowa lala hmmm :P

Ridllic czasami nie dostajemy tego o czym marzymy i trzeba pogodzić się z tym co możemy otrzmać, innej filozofii nie ma ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Ridllic 13 lis 2008, 02:50
MOCca, taka z Ciebie plastikowa lala jak ze mnie cukierkowy chłopak :mrgreen: i musisz jeszcze raz spojrzeć na to co napisałem bo widzisz może namieszałem ale chodziło mi o to że dla mnie marzeniem będzie kobieta w której sie zakocham i nie ważne , że to nie będzie np marzenie z najwyższej półki jeśli będzie nam dobrze razem i będzie nas coś łączyć wyjątkowego to ta obecna teraz dla mnie najwyższa nieosiągalna półka przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie . I ja się godzę z tym co otrzymam ;) może bardziej rozjaśniłem no bo w sumie można wszelako interpretować mój post powyżej :roll:
Ridllic

przez cadarxx 13 lis 2008, 03:03
Rid jak się pojawi szansa wskoczenia na tą najwyższą półkę, to większość ludzi przenosi się z tej niższej na tą wyższą, tak to już jest. Jesteś jednym z nielicznych wyjątków.

przez bee84 13 lis 2008, 11:30
Ridllic - masz dobrą filozofię ;)

przez namiestnik 13 lis 2008, 11:43
cadarxx - jak się kogoś kocha i jest nam z tym dobrze to nie ma już innych półek.

Czuje, że jesteś skrzywdzony przez los i po swoim przypadku, albo swojej wybrance oceniasz cały świat. Na szczęście nie jest tak źle. Chyba. Bo nie może być tak źle prawda?

przez Pstryk 13 lis 2008, 13:51
namiestnik, nie wiem czy to kończąca się cyfra czy nieskończoność. Wiesz jak to jest, apetyt rośnie w miarę jedzenia... Nie ma w wymaganiach nic złego [no bo przecież nie będziemy z kimś z powodu litości] dopóki są one realne. Dobrze mieć swoje własne preferencje bo wtedy unikamy błędów, ale z kolei trzeba ich trochę popełnić, aby wiedzieć, czego się chce. Gdy wówczas znajdziemy osobę o podobnych preferencjach to jest to ;)
Pstryk

przez Azotox 13 lis 2008, 14:27
bee84 napisał(a):Azotox ... cóż za błyskotliwe wnioski ;) hehe .... a z tym swoim brzydactwem to grubo przesadzasz ;)

nie przesadzam.. jestem szczera i piszę co myślę tak? po co mam udawać że jest inaczej.. w końcu to tylko forum nie szukam tu męża!
bee84 napisał(a):nie jestem facetem ... ale wiem, że z PEWNOŚCIĄ nie patrzą tylko na wygląd :!: .... no bez przesady ...

a ja myślę że patrzą może nie tylko ale głównie na wygląd.. to może coś z życia wzięte.. miałam/mam? nie wiem kumpla w każdym razie już go nie lubię! i on kiedyś ciągle gadał mi nie wiem po co bo go nie pytałam że on nie patrzy na wygląd.. coś w stylu nieboszczyka że te ładne są puste itd.. to nic ja mam bardzo fajną koleżankę to myślałam że ich poznam ze sobą.. dziewczyna bardzo miła, inteligentna i powiem szczerze że mi się wydaje ładna no nic.. zapytałam go czy chce jej nr od razu się zgodził.. pisali ze sobą przez jakiś czas.. jak z nim gadałam, ciągle o niej mówił że taka fajna.. myślałam że się zakochał! po jakimś czasie umówili się, on ją zobaczył nawet nie raczył do niej podejść ona biedna stała tam czekała a on co? poszedł sobie, dzwoniła do niego nie odbierał tel. w końcu zadzwoniła do mnie o wszystkim mi powiedziała.. ja się wystraszyłam że może coś mu się stało zadzwoniłam od razu odebrał.. z pretensjami że nie powiedziałam mu jak ona wygląda.. porażka! to ja się pytam czemu do niej nie podszedł chociaż pogadać nikt mu nie kazał się z nią od razu żenić a on że siara gadać z kimś takim co nie? to ja się pytam czy ze mną mu nie wstyd gadać bo jestem brzydsza a on powiedział uwierz mi nie jesteś i się rozłączył.. pojebany sorry za wyrażenie! żal mi było tej biednej dziewczyny a najgorsze że to moja wina bo to ja ich poznałam.. możecie se gadać co chcecie że wygląd nie jest ważny itd ja przenigdy nie zmienię zdania.. no jasne wiem że nie wszyscy są tacy.. ale wiem że każdy gdyby miał do wyboru ładną dziewczynę i brzydką wybrał by ładną.. po co się oszukiwać!
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez bee84 13 lis 2008, 14:33
... ale skoro kolega stwierdził, że jesteś ładniejsza od wg Ciebie ładnej koleżanki ... tzn że jesteś co najmniej ładna :P

Sortuj wg