Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez <Mariusz> 10 paź 2007, 01:19
Janek to trafiłeś w sedno "PASJA" to jest coś wspaniałego, coś co imponuje coś co chcemy mieć wszyscy (i mamy tylko trzeba ją znaleźć) :)
" Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi" Drzem

http://kwiartur.wrzuta.pl/audio/n1YdA2R ... do_kolyski

przez Goplaneczka 10 paź 2007, 11:49
Tak, tez lubię facetów, którym w oczach błyszczy od chęci robienia tego, co kochają.
A czy mam przykład brzydkiego na zewnątrz? Mam! Mój przyjaciel, zresztą charakterologicznie nieco podobny do Szczeniaczka. Gość ma 180cm wzrostu, 110 kg wagi, wygląda jak leśny satyr z antycznych waz ;) A mimo to ma taki urok osobisty, można na nim polegać, zawsze umie pomóc, rozśmieszyć... Nasz znajomość była wyboista jak A10, do dziś kłócimy się o wszystko, ale gdyby nie on, pewnie nadal tkwiłabym daleko w dole ;)

Szczeniaczku, zdenerwowało się chłopaczkowi?? :lol: :lol:
Ależ to tylko dyskusja, na dodatek mało poważna

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:16 pm ]
A aktor, który mi się podoba??
Mam ciarki ma widok prof. Snape'a z Harry'ego Pottera. Te mroczne spojrzenie... Ehhh, cudowny :mrgreen:
I, o dziwo, moim psiapsiółom też sie podoba, a ponoć dzieci ryczą na jego widok :? Się jeszcze nie znają...
Wokalista My chemical romance też jest fajny ;)
Goplaneczka

przez smutasek20 10 paź 2007, 19:45
slitzikin, oczywiście że przeczytałam.... pomimo to nie wiem czy znajdę w sobie dość odwagi by mu o tym powiedzieć. Tak szczerze to zawsze o Nim marzyłam, wyobrażałam sobie jak by to cudownie było mieć kogos przy sobie... myślałam wtedy że moje problemy znikną jak ręką odjął. Myślałąm że jeżeli z kimś będę, to łatwiej mi będzie zmienić się chociaż by dla tej osoby.... a tu nic. Mój stan psychiczny nie pozwala stworzyc trwały, prawdziwy związek.
:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Goplaneczka 11 paź 2007, 18:18
Hehe, Anand. On moim facetem nie będzie, bo ma już dziewczynę. Ja nie rozbijam związków.
Goplaneczka

przez indigo.boy 11 paź 2007, 19:38
Goplaneczka napisał(a):A aktor, który mi się podoba??
Mam ciarki ma widok prof. Snape'a z Harry'ego Pottera. Te mroczne spojrzenie... Ehhh, cudowny :mrgreen:
I, o dziwo, moim psiapsiółom też sie podoba, a ponoć dzieci ryczą na jego widok :? Się jeszcze nie znają...
Wokalista My chemical romance też jest fajny ;)

Alan Rickman (tak nazywa sie ten aktor) jest wg mnie calkiem przystojny (a ja sie nie znam :twisted:). Gosciu z My chemical romance tez wyglada nie najgorzej. Jezeli oni sa wedlug ciebie brzydcy, to ja od dzisiaj bede chodzil kanalami...

przez Goplaneczka 11 paź 2007, 19:49
Nie, oni to dla mnie ciacha. Miałam podać przykład znanych facetów, którzy mi się podobają.
Weźcie już dajcie spokój swoim kompleksom, niech odpoczną troszkę... ;)
Goplaneczka

przez indigo.boy 11 paź 2007, 20:24
Heh, okay, troche sie zamotalem :mrgreen: Dobra, jutrzejszy dzien oglaszam Narodowym Dniem Kompleksow! Wszyscy dajemy im odetchnac!

przez slitzikin 14 paź 2007, 18:28
smutasek20 napisał(a):slitzikin, oczywiście że przeczytałam.... pomimo to nie wiem czy znajdę w sobie dość odwagi by mu o tym powiedzieć. Tak szczerze to zawsze o Nim marzyłam, wyobrażałam sobie jak by to cudownie było mieć kogos przy sobie... myślałam wtedy że moje problemy znikną jak ręką odjął. Myślałąm że jeżeli z kimś będę, to łatwiej mi będzie zmienić się chociaż by dla tej osoby.... a tu nic. Mój stan psychiczny nie pozwala stworzyc trwały, prawdziwy związek.

Może tak jest, a może to sobie wmawiasz. Uwierz mi, że bycie szczerym jest często dużo, dużo lepsze niż ukrywanie swoich problemów i przemyśleń. Może spróbuj z nim porozmawiać z nim o swoim stanie ducha, spróbuj znaleźć w nim oparcie. Jeszcze tego związku nie przekreślaj. Przekreślić jest bardzo łatwo.

przez bakus 14 lis 2007, 15:13
Piszecie, że miłość sama przyjdzie... Może po prostu jesteśmy skazani na samotność?? Może dziewczyna też jest skazana na samotność. Ja moze też jestem?? Czemu więc są tacy jak starzy kawalerzy czy stare panny?? Dlaczego są biura samotnych serc? Miłość ich nie znalazła?? Czy nadal powinniśmy wierzyć, że samo to sie zjawi:(??
Mam strach, że zawsze będe sam... :(
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Amon 14 lis 2007, 16:03
Znowu wraca temat "nie mogę znaleźć chłopaka". Jeżeli dotyczyło by to mężczyzny szukającego kobiety, to to jest uzasadnione, bo mężczyzn jest więcej a kobiety mają wysokie wymagania. Gdy jednak kobieta narzeka, że nie może znaleźć mężczyzny, to oznacza najwyraźniej, że ma bardzo wysokie wymagania i chce dodatkowo zaznaczyć, że wszyscy wokoło są do niczego.
Zamiast zakładać podobne tematy, powinna któraś wziąć to, co jest obok a co niekoniecznie jest dobrze zbudowanym, bogatym pozerem.

Samotni mężczyźni to zwykle tacy, których żadna nie chciała, samotne kobiety, to takie które puszczały się z byle kim, żeby popróbować, który lepszy, aż stały się pospolitymi szmatami, których nikt nie chce teraz.

przez makanti 14 lis 2007, 16:05
No ja myślę że na każdego na świecie czeka gdzieś druga połówka. I prędzej czy później na pewno się spotkają. Poza tym to miłości czasami trzeba trochę pomóc bo nie zawsze jest piknie i z górki. Miłość należy pielęgnować przez całe życie aby nie popadać w rutynę bo nigdy nie wiemy co nam może przynieść następny dzień...
...

Sortuj wg