Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez bee84 12 lis 2008, 12:47
Modelki czy aktorki mają fulll adoratorów ... ale niekoniecznie jest to związane z prawdziwym uczuciem ...
A co do zbyt wysokich wymagań ... to masz rację ... może czasem jest dokładnie tak jak mówisz ...

przez linka 12 lis 2008, 12:47
Azotox napisał(a):linka656 a skąd biorą się te jakże krzywdzące opinie co?

A skąd bierze się opinia, że każdy chodzący do psychiatry człowiek to wariat i świr i napewno stanowi zagrożenie dla innych, skąd się bierze przekonanie, że każdy pacjent szpitala psychiatrycznego jest nieuleczalnie i ciężko chory psychicznie................

Azotox napisał(a):I nie mówcie mi proszę że ładne dziewczyny mają problem ze znalezieniem chłopaka bo zleksza to jest śmieszne w życiu nie słyszałam żeby jakaś modelka czy ładna aktorka miała taki problem..

Taa na co dzień się słyszy jakie to modelki i aktorki mają super związki, na całe życie, zestarzeją się ze swoimi partnerami na pewno.......... a te rozwody, załamania nerwowe, alkoholizm i uzależnienie od narkotyków biorą się na pewno ze zbyt szczęśliwego zycia osobistego.........

Azotox napisał(a):może po prostu mają zbyt wysokie wymagania?

Tak żeby ktoś kto na nie patrzy chciał je poznać a nie traktować jako obiekt seksualny do zaliczenia.......

Takie jest moje zdanie.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez namiestnik 12 lis 2008, 14:25
Dokładnie tak to widzę. Adorować będzie ich znacznie więcej facetów którzy nie zapewnią związkowi szczęścia. Co najwyżej dobrą zabawę na jakiś czas. Trudniej spośród nich wybrać tych właściwych. A jeżeli jakaś piękna kobieta poszukuje faceta w jakimś konkretnym środowisku, to może się okazać, że nikt nie ma odwagi by postąpić krok. Bo taki właśnie stereotyp. Piękna kobieta musi mieć modela albo kogoś sławnego.

Oczywiście nie znaczy, że tak musi być. A każdy może mieć inne doświadczenia.

Zauważcie, że osoby mające się za piękne mówią, że to utrudnia im, a te które mają się za mniej ładne mówią, że tym pięknym to napewno nie utrudnia.

Co do tego, że piękno i wartościowość nie mogą iść w parze - to najlepiej popatrzeć na forum. Mamy tyle wartościowych i pięknych forumowiczek.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 12 lis 2008, 14:42
bee84 zgadza sie.już miałem do czynienia z takimi osobnikami.takim nie potrafie zaufać.więc nawet gdyby taki osobnik sie mną zainteresował ja bym tego wogóle nie dostrzegł bo takim nie wierze i boje sie takich.tacy też potrafią wykorzystać czyjąś desperacje dla własnego dobrostanu psychiczego.dlatego teraz kieruje sie wyłącznie rozumem.więc uganianie sie za kobietami wogóle mnie nie interesuje.szkoda czasu,szkoda energii.znam wiele innych przyjemniejszych rzeczy.

---- EDIT ----

po drugie wiek robi swoje.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez bee84 12 lis 2008, 15:20
To ile Ty masz Kolego lat??? 80??? ;)

przez Ridllic 12 lis 2008, 15:54
heh mogła by być ładna, miła ,inteligentna ;) no co pomarzyć nie folno :?: :mrgreen:
Ridllic

przez Azotox 12 lis 2008, 16:26
linka656 chyba się nie zrozumiałyśmy ale to raczej moja wina bo źle formułuje zdania.. mam milion myśli na raz.. nie mogę się skupić!
W każdym razie ja też uważam że to jest niesprawiedliwa opinia.. a pytanie skąd się bierze było retoryczne.. to to samo jak twierdzenie że blondynki są głupie, a Polacy to złodzieje.. wszyscy dobrze wiemy że tak nie jest. Ale nie zgadzam się z tym że ładne dziewczyny mają w życiu gorzej i tyle.. a co mają powiedzieć osoby mniej atrakcyjne które z góry traktowane są gorzej, wyśmiewane i obrażane głownie przez ludzi ładniejszych i lepszych?!

dobra namiestnik rozumiem już o co ci chodzi.. :smile: sorry! jeszcze pytanko a czemu myślisz że nie zasługujesz na taką ładną dziewczynę?! mi się wydaje inaczej..

heh nieboszczyk rozwalasz mnie naprawdę znaczy w pozytywnym sensie.. ja też już pomału myślę tak jak Ty.. nie mam na nic siły, energii gadam ci gorzej niż moja babcia :P ehhh tylko płakać się chce :(
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez BadBoy 12 lis 2008, 16:36
Niestety jest w społeczeństwie taki stereotyp, że ludzie ładni są postrzegani jako zdrowsi, mądrzejsi, pewni siebie itd.

znam wiele innych przyjemniejszych rzeczy.

Co może być przyjemniejszego od podrywu, poznawania nowych ludzi? ;)
"... i zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym, jedyne co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś." - Milton Erickson
Obrazek

przez Azotox 12 lis 2008, 16:47
no tak, takich stereotypów jest z milion a powtarzają je ludzie którzy nie mają własnego zdania.. albo tak im wygodniej nie muszą się strać poznawać ludzi bo z góry wiedzą lepiej jacy oni są.. :P

przez bee84 12 lis 2008, 16:49
BadBoy - owszem - nie ma nic przyjemniejszego :mrgreen:
Ridllic ... pewnie, że powinna być ładna, miła i inteligentna ... nie ma co se żałować ;)

---- EDIT ----

Azotox ... atrakcyjne osoby może rzeczywiście nie mają gorzej ... bo wiadomo, że lepiej być "ładniejszym" niż "brzydszym" - to nie ulega wątpliwości - taki już jest ten świat ... ale jeszcze trzeba pamiętać, że "ładny" i "brzydki" to pojęcia względne ...
... ale z pewnością "ładniejsi" nie mają raju na ziemi ... i nie mają partnera na zawołanie ...

przez nieboszczyk 12 lis 2008, 17:01
BadBoy np.zamienianie puszek w sitko za pomocą AKMS

---- EDIT ----

Karmienie skunksa
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Azotox 12 lis 2008, 17:18
bee84 napisał(a):Azotox ... atrakcyjne osoby może rzeczywiście nie mają gorzej ... bo wiadomo, że lepiej być "ładniejszym" niż "brzydszym" - to nie ulega wątpliwości - taki już jest ten świat ... ale jeszcze trzeba pamiętać, że "ładny" i "brzydki" to pojęcia względne ...
... ale z pewnością "ładniejsi" nie mają raju na ziemi ... i nie mają partnera na zawołanie ...

jasne że nie mają..nikt nie ma !
wiecie co ja mam depresję.. codziennie mam ochotę się normalnie powiesić bo nie mam już ani siły ani chęci do życia.. mam ten cały pojeb.. świat głęboko w dup.. i myślicie że jest komuś mnie żal?! jasne że nie! bo niby czemu miałoby być.. ale takiej biduli której nikt nie chce zaprosić do kina wszyscy żałują..
dobra weźcie nie gadam z wami :P

przez Lariana 12 lis 2008, 17:27
Azotox, popieram hehe :D
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez Ridllic 12 lis 2008, 17:36
hmm ja jestem ładny miły inteligentny i nikogo nie mam buhaha :mrgreen: a teraz na poważnie pomyśleliście żeby te mądre słowa które tu piszecie wprowadzić w czyn bo widzę tu dużo teorii a zastanawia mnie czy każdy naprawdę żyje według tych zasad i szuka w taki sposób partnera :?:
Ridllic

Sortuj wg