Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez bee84 11 lis 2008, 22:03
Namiestniku ... no niestety ... atrakcyjne osoby wcale nie mają tak łatwo w sprawach damsko-męskich jak by się wydawało ... wręcz (nie wiedzieć czemu) często mają gorzej ...

nieboszczyku ... zbyt radykalnie oceniasz ludzi i zbyt uogólniasz ...

przez Zagubiona=> 11 lis 2008, 22:30
nieboszczyk, nie wrzucaj ludzi atrakcyjnych,lub bogatych do jednego worka. Za bardzo generalizujesz. Jak powiedziała bee84, nie ma reguły.
Zagubiona=>

przez Autodestrukcja 11 lis 2008, 22:39
mi się wydaje z tego co obserwuję, że ludzi przeważnie ciągnie do osób pogodzonych ze sobą, świadomych swoich zalet ale też niezakompleksionych i umiejących się przyznać do wad. Atrakcyjność czy bogactwo moze tylko wpływać na te cechy
Autodestrukcja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Azotox 11 lis 2008, 23:00
namiestnik napisał(a):słyszałem czasami od jakiejś fajnej, miłej i z wyglądu extra laski, że nikt się z nią nie chce umówić do kina ani nic. Coś w tym musi być. Może za ładna ;)

biedulka! mogłeś sprawić jej przyjemność i zaprosić do kina :P

bee84 napisał(a):Namiestniku ... no niestety ... atrakcyjne osoby wcale nie mają tak łatwo w sprawach damsko-męskich jak by się wydawało ... wręcz (nie wiedzieć czemu) często mają gorzej ...

ja się z tym nie zgodzę.. niby czemu miały by mieć gorzej?!

nieboszczyk napisał(a):ja natomiast nie spojrzał bym na kogoś atrakcyjnego lub mającego pół polski przyjaciół ani na bogatego.dla mnie takie osobniki są puści w środku,niewidzą nic poza czubkiem swego nosa,zapatrzeni tylko w siebie.tacy zwykle wymagają od życia i innych wycieczki na Marsa.dlatego trzymam tylko z nieszczęsliwymi lub niepełnosprawnymi bo wiem że takim jestem potrzebny i zawsze docenią moją pomoc i lepiej zrozumieją.

to chyba nie do końca tak jest.. ja jestem nieszczęśliwa i brzydka wręcz wstrętna... charakter też mam okropny!! ehhh.. szkoda gadać wogóle :( za to mam bardzo ładne koleżanki które mają spoko charakter każda swój heh
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez bee84 11 lis 2008, 23:20
Azotox .... atrakcyjni ludzie mają CZASEM gorzej ... bo przykładowo gdyby takiej zaje***tej lasce spodobał się nasz Nieboszczyk .... to jakby nawet biedaczka nie wiadomo jak się trudziła i tak nie miałaby u niego szans ...

---- EDIT ----

Poza tym ... dlaczego uważasz, że jesteś wstrętna??? Zapewne to tylko Twoje zdanie ;)

przez Azotox 12 lis 2008, 11:24
nieboszczyk może se gadać :P ja myślę, że gdyby spodobała mu się zajebista laska nie miałby żadnych oporów.. pomyśl jak podniosłaby się jego samoocena! zresztą chyba wszyscy faceci są tacy sami.. no ale to tylko moje zdanie!

Jestem wstrętna bo tak się czuję.. :(

przez namiestnik 12 lis 2008, 11:46
A ja myślę, że mógłby mieć opory. Wielu facetów ma opory bo czują się brzydcy, nieciekawie, a więc "jak ja mogę z taką laską".

Azotox napisał(a):biedulka! mogłeś sprawić jej przyjemność i zaprosić do kina :P

Oj musiałem się przełamać.

Azotox napisał(a):
bee84 napisał(a):Namiestniku ... no niestety ... atrakcyjne osoby wcale nie mają tak łatwo w sprawach damsko-męskich jak by się wydawało ... wręcz (nie wiedzieć czemu) często mają gorzej ...

ja się z tym nie zgodzę.. niby czemu miały by mieć gorzej?!

A ja się zgodzę z bee. Coś w tym jednak jest. Zazwyczaj jeżeli mają powodzenie to u osób pozbawionych samokrytyki a tym samym często... no niezbyt... . Ew. u tych co się nieco przełamali i tu ew. jest jakaś opcja.

przez Azotox 12 lis 2008, 11:59
no dobra bo ja żyję chyba w jakimś innym świecie serio..

namiestnik napisał(a):A ja myślę, że mógłby mieć opory. Wielu facetów ma opory bo czują się brzydcy, nieciekawie, a więc "jak ja mogę z taką laską".

nie rozumiem.. mi się właśnie wydaje że jeżeli wiedziałbyś że podobasz się jakiejś dziewczynie to podniosła by się twoja samoocena.. w końcu podobasz się fajnej lasce Ty nie twój kumpel co nie?
namiestnik napisał(a): to u osób pozbawionych samokrytyki a tym samym często...

często co?.. osoby pozbawione samokrytyki czyli pewne siebie tak? a to czyni je gorsze? sorry ale nie kapuje was..

ach dobra nie dyskutuje już na ten temat najwyraźniej się nie znam..

przez linka 12 lis 2008, 12:05
No właśnie już nie wspominając o opinii :
Jak ładna to pewnie głupia, pusta, zapatrzona w siebie, wyniosła zwracająca uwagę tylko na super przystojniaków..........bardzo krzywdząca opinia, mam śliczne, fajne koleżanki które niestety często są w ten sposób osądzane......zresztą przystojnych dobrze zbudowanych chłopaków często tez coś takiego spotyka.
Stereotypy....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez namiestnik 12 lis 2008, 12:20
Pozbawione samokrytyki osiłki niezbyt kumate, etc. Jak jest ideał to samokrytyki mu nie trzeba. Nikt nie jest ideałem, dobrze mieć pewność siebie, ale brak samokrytyki to wada.

przez bee84 12 lis 2008, 12:23
No ... brak samokrytyki nie ma nic wspólnego z pewnością siebie ...
A co do Nieboszczyka ... nie wiem czy to by podniosło jego samoocenę ... podejrzewam, że by pomyślał, że laska się z niego nabija ...
... ale może niech na ten temat wypowie się Nieboszczyk ;)
Ostatnio edytowano 12 lis 2008, 12:25 przez bee84, łącznie edytowano 1 raz

przez namiestnik 12 lis 2008, 12:24
Chyba niejasno się wyraziłem. Pewność siebie to czuć się dobrze takim jakim jestem. To bardzo pozytywna sprawa. Ale pozbawienie samokrytyki... to tragedia. Ktoś choćby nie wiem jak wyglądał to ma się za cudo, choćby się na czymś nie znał to będzie twierdził, że wie i umie najlepiej. Tu nie tylko o związki chodzi. Chciała byś mieć chłopaka który będzie ci mówił co czujesz i co powinnaś czuć myląc się do tego i nie dający wyprowadzić z błędu - bo jest tak pewny siebie mimo, że jest w błędzie? To jest właśnie brak samokrytyki. Ale taki na pewno Cię zaczepi.

przez bee84 12 lis 2008, 12:32
Azotox ... znasz się znasz ... i nie żyjesz w innym świecie ..... tylko najwyraźniej masz inne doświadczenia ...

przez Azotox 12 lis 2008, 12:39
linka656 a skąd biorą się te jakże krzywdzące opinie co?
I nie mówcie mi proszę że ładne dziewczyny mają problem ze znalezieniem chłopaka bo zleksza to jest śmieszne w życiu nie słyszałam żeby jakaś modelka czy ładna aktorka miała taki problem..
może poprostu mają zbyt wysokie wymagania?!
namiestnik napisał(a):Chyba niejasno się wyraziłem. Pewność siebie to czuć się dobrze takim jakim jestem. To bardzo pozytywna sprawa. Ale pozbawienie samokrytyki... to tragedia. Ktoś choćby nie wiem jak wyglądał to ma się za cudo, choćby się na czymś nie znał to będzie twierdził, że wie i umie najlepiej. Tu nie tylko o związki chodzi. Chciała byś mieć chłopaka który będzie ci mówił co czujesz i co powinnaś czuć myląc się do tego i nie dający wyprowadzić z błędu - bo jest tak pewny siebie mimo, że jest w błędzie? To jest właśnie brak samokrytyki. Ale taki na pewno Cię zaczepi.

o czym wy wogóle mówicie,.. czyli mam rozumieć że każdy chłopak który ma ładną dziewczynę taki jest? heh a ci samotni to niby nie? może jest odwrotnie ludzie pozbawieni samokrytyki nie mają nikogo bo wydaje im się że nikt na nich nie zasługuje?

Sortuj wg