Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez bee84 10 lis 2008, 21:40
Jam kiedyś robiłam wszystko żeby znaleźć chłopaka ... nawet jak miałam 17 lat kupiłam sobie księgę miłosnych czarów (czy coś takiego) ... oczywiście bez większych efektów :mrgreen:
..... teraz pier**le ... podchodzę do tego bardziej biernie .... tzn czekam aż mi z szafy wyskoczy ... cuda się w końcu zdarzają, nie?? hehe

przez nieboszczyk 10 lis 2008, 21:51
ja niemoge znalezc dziewczyny.ale nie szukam dziewczyny bo niemam na to energi i jestem za stary na takie zabawy.już nie jestem nastolatkiem któremu hormony buzują we krwi i chodzącym na dyskoteki i tańczącym do rana.to już nie ten wiek.jedyne co może mnie uszczęśliwić w życiu to święty spokójl.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez namiestnik 10 lis 2008, 21:55
ej. nieboszczyk? piszesz jak na łożu śmierci. Eeeech. W każdym wieku warto żyć. Nawet jak już jest to sporo i.. :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lariana 11 lis 2008, 11:02
Ja narzekam na nawał kandydatów :(
Tylko zawsze jest coś ,jak nawet ładny to głupi ,jak mądry to nie za ładny.. Nie ma złotego środka?
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez samotna_zagubiona 11 lis 2008, 12:09
ha. a ja powiem że jestem ŚWINIĄ. tak jest - ŚWINIĄ. mówiłam, że wygląd jest ważny ale nie najważniejszy? KŁAMAŁAM. i jestem tego pewna po tym jak ostatnio dobrze sie dogadywałam z kimś poznanym przez gg [z mojej mieściny] i myślałam, że to bardzo sympatyczny osobnik, ale jak zobaczyłam zdjęcie to zwątpiłam. nagle zaczął mnie nudzić i przestałam widzieć w nim te przymioty co wcześniej. facet po prostu z wyglądu okazał się typowym mięśniakiem z wyrazem twarzy 5latka... [nieładnie sę wyrażam, wiem - pardon]. więc jestem ŚWINIĄ i powtórzę to jeszcze raz dla upewnienia się o tym- ŚWINIA!

P.S. proszę o odp na mój poprzedni post o byciu zranionym przez partnera [w tym temacie ofc]
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez nieboszczyk 11 lis 2008, 12:14
namiestnik już sie pogodziłem że zestarzeje sie w samotności.wkońcu ktoś musi.wypadło na mnie.a intniejąca nerwica skutecznie zredukowała moje potrzeby interpersonalne praktycznie do zera.teraz odczuwam wstręt na myśl o nowych znajomościach.a włosy mam już siwe.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Zagubiona=> 11 lis 2008, 13:08
samotna_zagubiona, rozumiem Cię. Wiesz może on dla Ciebie jest nieładny;) Może komuś się spodoba,ale Tobie akurat nie odpowiada. Każdy mówi,że wygląd jest mniej ważny. NIEPRAWDA!! To jest dla nas ważne,tylko boimy się przyznać przed sobą. Po prostu każdy zwraca na to uwagę,tylko każdemu podoba się coś zupełnie innego. Także nie obwiniaj się.
Zagubiona=>

przez bee84 11 lis 2008, 14:27
samotna_zagubiona ... nie ma co się oszukiwać ... wygląd to podstawa ... tego się nie da przeskoczyć ;) ...

przez Lariana 11 lis 2008, 18:28
Ja nie oszukuje ludzi że ważny jest dla mnie wyglad, to mnie besztaja za to własnie..
Jeśli chcę z kims być na etapie psychicznym i fizycznym to musi mi się ta osoba podobać ,nie musi byc mega przystojny ,poprosze zwykłego chłopaka to nie ma takich ..jak już pisałam ,złotego środka =='
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez nieboszczyk 11 lis 2008, 21:03
mnie wygląd nigdy nie interesował.dla mnie zawsze liczył sie charakter i poglądy danego osobnika.a z praktyki wiadomo że im ktoś ładniejszy tym ma gorszy charakter.ktoś ładny z reguły przypomina szerszenia.(ładny szczupły kolorowy na zewnątrz a w środku jad.)

przez bee84 11 lis 2008, 21:14
Zgadzam się z Tobą Lariano ;) ... właśnie to jest tajemnica prawdziwej miłości ... żeby zauroczyć osobę, która nas zauroczyła ...
Ja też to kiepsko widzę ... bo mam już 25 lat a jeszcze nigdy mnie nic takiego nie spotkało :roll:
..... ale zobaczymy co będzie dalej ;)

nieboszczyku ... fakt, że atrakcyjnym ludziom czasem źle robi to, że wiedzą, że są atrakcyjni ... ale myślę, że to nie jest reguła ....
Nie ma możliwości abym mogła być z kimś kto mi się nie podoba ... nie dotknęła bym go kijem ... nawet gdyby był zaje***cie fajny z charakteru ...
.... i to nie jest kwestia wybredności czy jakiś fochów - tylko po prostu nie można robić nic wbrew sobie ...

przez namiestnik 11 lis 2008, 21:42
Różnie to jest z tym szerszeniem nieboszczyku. Raz tak innym razem nie. Poza tym nie ma kogoś idealnego dla każdego. Każdy znajdzie bratnią duszę w kimś innym.
Bee coś w tym jest. Nie znam niestety z autopsji, ale słyszałem czasami od jakiejś fajnej, miłej i z wyglądu extra laski, że nikt się z nią nie chce umówić do kina ani nic. Coś w tym musi być. Może za ładna ;)

przez nieboszczyk 11 lis 2008, 21:42
ja natomiast nie spojrzał bym na kogoś atrakcyjnego lub mającego pół polski przyjaciół ani na bogatego.dla mnie takie osobniki są puści w środku,niewidzą nic poza czubkiem swego nosa,zapatrzeni tylko w siebie.tacy zwykle wymagają od życia i innych wycieczki na Marsa.dlatego trzymam tylko z nieszczęsliwymi lub niepełnosprawnymi bo wiem że takim jestem potrzebny i zawsze docenią moją pomoc i lepiej zrozumieją.

przez namiestnik 11 lis 2008, 21:59
Lubisz być opiekuńczy? Wiele osób szuka takiej osoby.

Sortuj wg