Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez Pstryk 01 lis 2008, 17:59
jaaa napisał(a):eligot dlatego nie ma sensu sie angazowac przez net zanim sie kogos nie zobaczy;) rozczarowania sa bolesne;)

Samo zobaczenie się też rzadko wystarcza ;)
Pstryk

przez jaaa 01 lis 2008, 19:08
no tez fakt;) ale wiesz co mam na mysli;)
rozmowy ,rozmowami ale przez net to mozna jedynie kogos poznac pobieżnie ale spotkania na zywo daja prawdziwie poznac czlowieka

przez bee84 01 lis 2008, 20:03
Ja tam sobie chwalę znajomości internetowe ;) ... poznałam paru fajnych kolesi ... wiadomo, że nie rzucili mnie na kolana .... ale w sumie jakoś specjalnie się nie zawiodłam ... wszystkiego warto spróbować ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 01 lis 2008, 20:17
A no jasne, że można nabyć interesujące kontakty przez net - znacie na pewno ot choćby nasze forumowe parki ;) Ale tak jak w realu tak i tutaj nie można podejmować pochopnych decyzji. Tyle, że wizja człowieka po drugiej strony kabelka jest bardziej idealistyczna - ja też się na to łapię czasami :lol:
Pstryk

przez depresyjny86 01 lis 2008, 20:22
Ja ostatnio zerwałem tak jakby wszystkie znajomości internetowe.tzn nie że niby się poobrażałem czy cos:D,tylko po prostu ja ostatnio nawet nie umiem,nie jestem w stanie rozmawiać przez gg....po prostu jedna taka rozmowa kosztuje mnie dużo lęku,nerwów........najgorsze jest to ze...boje sie że cos głupiego napisze i ta druga osoba zacznie o mnie żle mysłeć.
:)

przez jaaa 01 lis 2008, 21:18
tak unikaj dalej ludzi to ci wyjdzie na zdrowie napewno
ty masz pracowac nad soba! nas poczuciem wlasnej wartosci!

odchudzasz sie dalej czy dales sobie spokoj?

przez samotniczka 01 lis 2008, 21:35
Czasem lepiej nie mieć nikogo niż być z byle kim. Albo tkwić w "związku" bez uczucia z nadzieją że może kiedyś zaiskrzy. Samotność jednak nie jest aż tak męcząca jak bycie z kimś tylko po to by nie być samotnym jak palec. Wpadłam właśnie w takie coś i teraz nie wiem jak się wygrzebać :( chcę znowu być sobą.

przez bee84 01 lis 2008, 22:26
Wow :D .... nie wiedziałam, że mamy tu jakieś forumowe parki ... zazdroszczę ;)

Samotniczko .... po prostu skończ z kolesiem .... ja ostatnio tak zrobiłam ... zawsze w takich sytuacjach miałam wyrzuty sumienia .... ale ostatnio jakoś nie mam ... i jak coś mi nie leży ... to z tym kończę - uważam te umiejętność za swój życiowy postęp :mrgreen:
..... bo im dalej się brnie w takie historie tym gorzej ...

przez samotna_zagubiona 01 lis 2008, 23:04
samotniczko - chyba kazdy tutaj wie ze lepiej byc samemu niz z kims na sile i rowniez ci poradze zebys zakoncyzla ten zwiazek jesli czujesz ze to nie to. i nie mysl o tym co on poczuje. skup sie na sobie. czasami trzeba w takiej chwili, bo jak jedna osoba jest neiszczesliwa w zwiazku to druga raczej tez nie moze byc.

a ja juz tez nie wiem jak to ze mna jest. czego ja chce sama... jak z kwiatka na kwiatek - raz chce kogos miec innym razem stwierdzam ze mji dobrze jest samej ehh... beznadzieja totalna... chyba naprawde tylko psycholog mi zostaje ;/

jakie parki forumowe tu sa? :D
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez bee84 01 lis 2008, 23:09
Właśnie to jest najgorsze .... trzeba wiedzieć czego się chce .... ja niby wiem kogo chciałabym spotkać ... ale potem i tak nie wychodzi ....
Ponoć jak spotkam odpowiedniego faceta to nie będe się zastanawiać i wszystko się samo ułoży ..... ale ja przestaje w to wierzyć :roll:

przez Autodestrukcja 02 lis 2008, 00:09
Hm.
A co jeśli na przykład ma się ogromną blokadę przed płcią przeciwną < nie przed wszystkimi osobnikami danej płci ale tylko tymi którzy wzbudzają zainteresowanie >? Jesli każde hm zauroczenie wzburza ogromny konflikt wewnętrzny? Jesli nie umie się kochać i być kochanym raczej też < to chyba nie tylko wynik braku samoakceptacji > mimo że sie potrzebuje drugiej osoby < kto nie potrzebuje ? > ? Co jeśli mimo świadomosci przyczyn powstania blokady- nieumiejętnosci zycia z kims blizej, nie wie się w ktorą stronę w tej sprawie iść? Napisać sobie na kartce: szukam kogoś kto ma inicjatywę i nauczy mnie tego czego rodzice uczą swoje dzieci ?
Paraliż ;p
Autodestrukcja

przez Lariana 02 lis 2008, 00:12
To kwestia kogo wybierzemy na partnera. Za szybkie pakowanie się w coś lub pakowanie się w coś by zaspokoić swój ból samotności -nie jest dobrym rozwiązaniem..
To może wtedy warto w ogóle nie być z nikim..
Tylko że ludzie potrzebują ciepła i bliskości i to jest ten 'kłopot' heh..
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez Autodestrukcja 02 lis 2008, 00:22
No to wszystko prawda..
Miałam na mysli nieumiejętnosć bycia z kimś a konkretniej zblizenia się do kogos. Nieumiejętność okazywania uczuć co się wiąże z tym że hm... przed wybraniem kogokolwiek stoi potężny mur ,, nie przekraczać granicy - tam dalej jest nieznany świat przesycony niezidentyfikowaną substancją o nazwie przeraźliwej -Uczucia, gdzie tylko stracisz godność i sie ośmieszysz bo nawet nie wiesz jak tam się poruszać"
A jeszcze inaczej : niektore ,,rodziny" ,,przygotowują" dzieci jedynie na zycie w pojedynkę...
Autodestrukcja

przez Pstryk 02 lis 2008, 09:54
samotniczka napisał(a):Czasem lepiej nie mieć nikogo niż być z byle kim. Albo tkwić w "związku" bez uczucia z nadzieją że może kiedyś zaiskrzy. Samotność jednak nie jest aż tak męcząca jak bycie z kimś tylko po to by nie być samotnym jak palec. Wpadłam właśnie w takie coś i teraz nie wiem jak się wygrzebać :( chcę znowu być sobą.

Jestem zaskoczona, że Ciebie to spotkało. Znajduję się w podobnym 'układzie', który wyszedł z jego inicjatywy. Powinno mi to pasować po moich przeżyciach - taki pusty związek ale qrcze, nie mogę :? Tkwię w tym już sama nie wiem po co - chyba za daleko to zaszło po prostu... nie chcę nikogo ranić - z dwojga złego, jak znajdę pracę, to będę miała się na czym skupić a tymczasem...
Pstryk

Sortuj wg