Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez samotna_zagubiona 31 paź 2008, 20:53
dziekuje wam za slowa otuchy. przejmuje sie reszta ludzi dlatego ze nikt z tych naokolo mnie nie umie mnie zrozumiec. tzn ja cuzje ze nie rozumieja choc im sie wydaje ze tak [mam nadzieje ze rozumiecie lol ;)]. zapisalabym sie na jakies zajecia ale chyba nie bardzo mam na jakie... mieszkam w malej miescinie gdzie ludzi sie poznaje przez gg a w piatek nie ma i tak z kim ani dokad wyjsc ehh...
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez bee84 31 paź 2008, 22:05
samotna_zagubiona .... ja mam podobnie ... powiedzmy, że należę do osób z tzw "artystyczną duszą" ... próbowałam "znormalnieć", dostosować się do innych ...... ale im bardziej chciałam się dostosować tym gorzej ze mną było ....

... a ze znalezieniem chłopaka nie jest łatwo ..... ja ponoć jestem co najmniej ładna, sympatyczna, inteligentna i w ogóle takie tam pierdoły - niby mam wszelkie warunki na powodzenie .... ale niestety nic z tego.
Mam 24 lata i jedynie parę, nędznych porażek na kącie, które nie miały nic wspólnego z miłością ...... praktycznie ja w ogóle nie wiem na czym polega miłość między kobietą a mężczyzną :roll: ...
Nie wiem ... może wszyscy kolesie się mnie jakoś boją .... może ich czymś zrażam .... może jestem zbyt wymagająca .... może jestem zbyt ZNERWICOWANA ... a najgorsze jest to, że ja jestem strasznie otwartą osobą .... i każdy jest w stanie się ze mną dogadać ..... więc nie wiem na czym polega mój problem ... może po prostu nie spotkałam jeszcze odpowiedniego mężczyzny ...... i założę się, że Ty masz to samo .... więc nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać ...

---- EDIT ----

a co do zapisywania się na zajęcia, chodzenie na dyskoteki itd .... aby kogoś spotkać ... to niestety się nie sprawdza ..
... ja nie lubię chodzić np.: do pub'ów .... bo po prostu nie lubię i koniec ..... więc jak idę to tylko z takim nastawieniem aby kogoś poznać ...... i oczywiście wracam rozczarowana .... i jest jeszcze gorzej ........ bo uświadamiam, sobie, że ja tam nie pasuję .... jestem z innej planety ....

przez eligojot 01 lis 2008, 00:33
Chodzenie do pubów jest wprost beznadziejnym sposobem na poznanie kogoś. Skąd ja mam wiedzieć kto jest zajęty, kto udaje, że jest zajęty, a kto do wzięcia. No i jest też druga strona medalu, bycie podrywanym jest dla mnie niekomfortowe.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 01 lis 2008, 00:33
bee84, Następna dziewczyna gadająca dziwne rzeczy no ale niestety rozumiem jak tylko dostało się po dupie od życia w tej kwestii to można tak myśleć mam nadzieje ,że dziewczyny uda wami się i znajdziecie tych wybrańców ;)
Ridllic

przez eligojot 01 lis 2008, 01:02
Wiecie co, odwołuję wszystko co napisałem o zmianie nastawienia. Trudno, będę szukać aż do skutku. Nawet jeżeli zajmie mi to czas do trzydziestki.
Przez jakiś tydzień rozmawiałem wirtualnie z dziewczyną. Wszystko było super, niby się dogadywaliśmy, nawet się napaliłem na tą znajomość. Tylko była dość tajemnicza ze swoimi zdjęciami.
Przed chwilą je dostałem.
No muszę powiedzieć, że byłem zaskoczony i to niemile. Musiałem wziąść połówkę Afobamu, takich zawrotów głowy dostałem.

przez namiestnik 01 lis 2008, 01:07
Echhhhh nie wierzę.... prześlij mi... żartujesz? Nie może być tak źle.

przez eligojot 01 lis 2008, 01:11
To nie jest tak, że strasznie wybrzydzam, no ale... Każdy ma jakieś wyobrażenia, oczekiwania i właśnie tu pojawia się problem. Sami piszecie, że to się wam nie podoba, tamto. No a mnie się nie podoba wygląd, powierzchowne to, ale prawdziwe.

przez TIKI 01 lis 2008, 07:20
A ja nigdy nie mialem problemu ze znalezieniem dziewczyny...ale...z zyciem z Nia. Moim problem jest to ze zawsze chcialem i dazylem do zwiazku "na powaznie" A dziewczyny raczej nie byly chetne co dotego. (mam na mysli wspolne mieszkanie,wypady do rodzinki itp) No i zycie... A mianowicie zadnej z nich nie podobalo sie ze lubie podrozowac z plecakiem (co wiekszosc dziewczyn nie pasowalo, bo "szpilki sie polamia" ) albo "w samochodzie jest brudno" .Cenie edukacje i "dobre CV" Czyli poprostu chce od siebie troche czegos wiecej, a one poprostu tego nie rozumialy i robily zawsze z siebie pokrzywdzone bo "zostawiam na pare dni itp" Albo ze "cos jest wazniejszego odemnie" Osobicie zauwazylem ze wiekszosc par jest z "GG" latwo sie dogadac, ale potem jak przychodzi do zwiazku pojawia sie zazdrosc, i rozczarowanie. Pozatym czy mozna byc z kims a szukac tej jedynej... ?

przez Ridllic 01 lis 2008, 10:07
eligojot, heh co Ona Ci przysłała ,że musiałeś łykać tabletki ;) a tak poważnie kiedyś pisałeś że chcesz mieć co najmniej ładną dziewczynę tego raczej nie da się zmienić a na siłę to ile wytrzymasz miesiąc dwa :?: tak,że chyba lepiej nie kombinować i szukaj tego co szukałeś do tej pory
Ridllic

przez bee84 01 lis 2008, 12:06
Ridilic ... dlaczego uważasz, że gadam dziwne rzeczy?? ;) Z resztą chyba rzeczywiście są dziwne .... bo w końcu już napisałam, że sama nie wiem gdzie leży mój problem .... i nie wiem jak go rozwiązać ...

Eligojot - nie rezygnuj z marzeń .... ja się niestety też nie umiem zadowolić kimś przypadkowym ..... i nie wiem czy to jest kwestia przesadnej wybredności czy nie ..... ale chyba nie ma co na siłę tego zmieniać ...

przez Ridllic 01 lis 2008, 12:59
bee84, uważam tak ponieważ nie potrafię zrozumieć po co chciałaś "znormalnieć" przecież jesteś normalna tylko mniejsze grono osób na świecie które są w taki sposób normalne ;) "tak że nie czuj się taka wyjątkowa :P " Pozdrawiam
Ridllic

przez eligojot 01 lis 2008, 14:19
Ridllic napisał(a):eligojot, heh co Ona Ci przysłała ,że musiałeś łykać tabletki ;) a tak poważnie kiedyś pisałeś że chcesz mieć co najmniej ładną dziewczynę tego raczej nie da się zmienić a na siłę to ile wytrzymasz miesiąc dwa :?: tak,że chyba lepiej nie kombinować i szukaj tego co szukałeś do tej pory

No właśnie. Chodziło o to, że się świetnie dogadywaliśmy i pod wpływem rozmów, wymiany myśli, tworzą się pewne wyobrażenie, również co do wyglądu. I kiedy nastąpiła konfrontacja, no to niestety, ale się strasznie rozczarowałem, że byłem strasznie zaangażowany, to takie były skutki. Masz rację Riddlic, jak ktoś się na coś uprze, to nie ma mocnych.

przez bee84 01 lis 2008, 14:45
he he - masz rację Ridilic ;)

przez jaaa 01 lis 2008, 17:50
własnie skonczylam serial o jakis nastolatkach typowych i milosci
i wiecie co poszulam tez bym chciala by ktos byl zazdrosny o mnie,chcial zadbac ,zeby mu zalezalo...
shit czy serio poznanie kogos jest takie trudne ,chodze do barow chodze na dyskoteki- nie jest priorytetem poznac kogos ale przeciez na ulicy nie da sie poznac kogos...
portak randkowy? to takie malo romantyczne:/ - odpada...

eligot dlatego nie ma sensu sie angazowac przez net zanim sie kogos nie zobaczy;) rozczarowania sa bolesne;)

Sortuj wg