Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez eligojot 30 paź 2008, 00:37
Ridllic napisał(a):a ja wam powiem tak nie mam żadnych wymagań mam je głęboko w du.... ponieważ nie wiem czy księżniczka jest dla mnie ważne żeby coś miedzy nami było wspólne cele jakieś zainteresowania

To masz wymagania, bo to uczucie na czymś się buduje.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez Ridllic 30 paź 2008, 00:54
eligojot, mądre słowa różni z nas ludzie różne spostrzeżenia co do tego uczucia budować je można na różnych rzeczach nie koniecznie na wymaganiach "moje subiektywne odczucie"
Ridllic

przez berlioz 30 paź 2008, 01:51
"wszyscy udaja ze kogos szukaja, znajduja tylko lzy"
to slowa piosenki :smile:
a ja nikogo nie szukam, bo jak spojrze na przeszlosc, to bylo to szukanie kogos "na siłe", a tak sie nie da... i pewnie niektorzy z was co poszukuja do podbnego wniosku dojda- ze lepiej bez zbednych emocji do tego podchodzic, nikogo nie da sie zauroczyc soba chocby nie wiem jak sie starac, to zbyteczne.
ja mysle ze jezeli bardziej pokochamy samych siebie, to bedzie to zauwazone, staniemy sie atrakcyjniejsi, choc to nielatwe i wiele osob szuka partnera by uzupelnic ta swoja pustke wewnetrzna.

---- EDIT ----

eligojot napisał(a):
Ja już chcę mieć coś swojego, jestem zmęczony poszukiwaniami.

No własnie, czasem wydaje sie nam, ze jezeli "cos" bedziemy miec, to bedziemy szczesliwi, a to jest bledna teza ;) umysl podpowiada nam posiadaj cos (partnera?) a bedziesz szczesliwy, ale tak latwo to nie wyglada. Jesli sami nie potrafimy byc w zgodzie ze soba, to z kims innym tym bardziej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SpawnLQX 30 paź 2008, 01:58
Ja tam nikogo nie mam bo jestem strasznym dziwakiem i od osoby z ktora bym sie wiazal oczekuje poronywalnej "dziwnosci" ^^
Jest jedna laska ktora jestem zainteresowany moze sie przeprowadzi za jakis czas do mnie do miasta to wtedy sie cos pomysli...
Do tego czasu nie jestem zainteresowany bo wiazanie sie wszelkiego rodzaju nudziarzami z ktorymi sie rozstane po paru dniach mnie nie interesuje...

przez namiestnik 30 paź 2008, 03:02
eligojot napisał(a):Proszę mnie nie zjechać jak kiedyś, ale dochodzę do wniosku, że ja jestem jakiś niekompatybilny... i tego chyba już się nie da zmienić.

Hej Eligojot! Nie miałem okazji Cię zjechać to teraz sobie pojadę! ;) a co :P

Na świecie jest 6 mld ludzi. A Ty piszesz, że jesteś niekompatybilny. Może masz inne hmmmm "przyłącze" do drugiej osoby (bez podtekstów proszę) - ale nie wierzę, że nie ma wśród tych osób drugiej pasującej do Ciebie. Być może też długo szuka i szuka Ciebie.

przez cadarxx 30 paź 2008, 23:21
eligojot napisał(a):A nie uważacie, że są ludzie, którzy mają coś w sobie, co odpycha?

Mnie osobiście z początku żadne osoby nie odpychają w tym sensie, żebym ich unikał. Pierwsze wrażenie często jest niewłaściwe. Są jednak ludzie, którzy myślą, że po samym wyglądzie potrafią trafnie ocenić drugą osobę(np. duży, wytatuowany facet w czarnej skórze i czarnym BMW to musi być gangster). Pozory jednak mylą i w rzeczywistości człowiek o twarzy aniołka potrafi być bardzo niebezpieczny, a z pozoru groźny gość może być uczciwy, sympatyczny itd.

eligojot napisał(a):
A jednak nikt nie chce być ze mną na dłużej, na parę razy OK, ale nie dłużej.

A z tego co pisałeś wcześniej można było wywnioskować, że zazwyczaj to Ty zrywasz znajomość....
Miałem kiedyś znajomego, który też był przystojny, oczytany, dopcipny(i tu chyba był pies pogrzebany, zaraz wyjaśnię dlaczego), ubogi nie był. Mimo to nie wiedzieć czemu żadna go nie chciała na faceta, nawet na krótki romans nie miał co liczyć. Miał wiele koleżanek, ale na nic więcej liczyć nie mógł. Od kilku lat nie mam z nim żadnego kontaktu, ciekawe czy coś się zmieniło.
Moim zdaniem powodem jego problemów było zbytnie poczucie humoru. Można było boki zrywać jak on coś opowiadał, dlatego miał wielu kolegów i wiele koleżanek, ale nic więcej.

eligojot napisał(a): Czy możliwe jest, że się nie potrafi kochać?

Możliwe i powiem nawet więcej- mało kto potrafi naprawdę kochać, mimo iż każdemu się wydaje, że potrafi. To jest tak jak z inteligencją- każdy ma się za inteligentnego człowieka, a większość jest co najwyżej przeciętna.

przez eligojot 31 paź 2008, 15:32
Jak zwykle dziękuję za mądre słowa. Chodziło mi o to, że jak już uznam ją za odpowienią, to znowu ona nie chcę mnie, i kółko się zamyka. Ale uwaga, zaczynam rewidować swoje poglądy i spróbuję nie bazować wyłącznie na pierwszym wrażeniu, bo jak tak dalej pójdzie, to zostaną tylko biura matrymonialne. BTW, czy ktoś korzystał?
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez Lariana 31 paź 2008, 16:03
Nie ,wolę pojęczeć że nie znajdę tego jedynego bo się boje ,o :P
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez samotna_zagubiona 31 paź 2008, 17:04
proponuje skorzystanie z naszego forumowego centrum matrymonialnego. BTW juz zostalam zapisana xP

co do tego co pisaliscie - ja mam to samo. bo ilez mozna szukac? nie jestem wytrwala w dazeniach i szybko sie zniechecam - wiem o tym, ale naprawde jak dlugo mozna znosic upokorzenia z powodu bycia nieakceptowanym przez druga osobe? to przykre...
i dokladnie tak samo wiem jak to rzekl namiestnik - na swiecie na pewno jest osoba ktora mnie szuka, ale jak mam ja wobec tego znalezc? swiat jest duzy a ja sama malutka, a nie bede chodzic po miescie z napisem "szukam partnera for whole life" lol...
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez Lariana 31 paź 2008, 18:41
To ja się też zapisuje xD
Może dlatego że obie osoby szukają ,nie potrafią się znaleźć?
Jak działo się u mnie ze wszystkim dobrze, wtedy ktoś mnie zauważał .
Ja dostrzegam że w moim życiu nie ma przypadku ,nigdy..
Zwiesiłam się ,dziś nic mądrego nie wymyślę w tym wątku..

przez jaaa 31 paź 2008, 19:23
a gdzie to biuro matrymonialne forumowe?;)

przez samotna_zagubiona 31 paź 2008, 19:47
a ja coraz bardziej czuję że nie pasuję do tego świata... bo jestem inna niż wszyscy których mijam.. tzn.. żeby mnie znowu ktoś źle nie zrozumiał... większośc ludzi jakich znam to osoby takie "standardowe" - lubią pop, dyskoteki, puby i nic nie robienie... a ja jestem taka... siedzę i myślę, choć jak nie myślę to i tak to robię, odpływam w świat własnych fantazji, słucham czasami utworów granych na pianinie, jestem melancholijna i widzę w szystko w innych barwach niż ludzie, których znam... moja "inność" mi pasowała, ale teraz zaczyna mnie trochę przerażać...

jak to moja mama rzekła ładnie ja mam "duszę anioła i widzę piękno tam gdzie inni go nie chcą zobaczyć", ale chyba nie takich ludzi ten świat potrzebuje i nie takimi ludźmi się chcą otaczać inni... :(
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez Lariana 31 paź 2008, 19:54
Na razie zapisy trwają w tym wątku xD
samotna_zagubiona ,to bardzo dobrze że jesteś taka :) Też czuję że się wyróżniam wśród ludzi. Myślę że całe to forum jest z niezrozumiałych jednostek przez resztę świata ..
Dobrze że się wyróżniasz. Czemu się przejmujesz resztą ludzi? Może spróbuj znaleźć inne środowisko ,takie w którym ludzie mają takie cechy jak ty. Może zapisz się na jakieś zajęcia, może tam czeka na Ciebie równie melancholijny facet :)
Niestety nie znalazłam twojego zdjęcia w tamtym wątku ..

przez Ridllic 31 paź 2008, 20:31
samotna_zagubiona, nie ma osób standardowych każdy jest inny po prostu są grupy które lubią rzeczy których Ty nie lubisz . a to że masz odmienne zainteresowanie nie świadczy o tym , że nie pasujesz do światu !!! :roll:
Ridllic

Sortuj wg