Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez samotna_zagubiona 28 paź 2008, 23:34
wytykanie mit ego ze mam kiepski charakter, nerwice i depresje to jak dla mnie jeżdżenie po mojej osobie... myślałam że ludzie na tym forum mają sobie pomagać....
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez gabriel 28 paź 2008, 23:42
Nie wytykam, przecież wszyscy mamy, stwierdzam tylko, że książę odpada. Ja też bym sobie wymarzył jakąś modelkę ale wiem, że ona potrzebuje twardego faceta z heisem, BMW 750 i willi za miastem, który nigdy nie ma chwili zwątpienia a jeżeli ma to tego nie okazuje więc delikatnie mówiąc nie mam szans. To jest realizm a nie jechanie po kimś. Znajdziesz kogoś napewno.

przez cadarxx 28 paź 2008, 23:53
samotna_zagubiona napisał(a): nie pamietam zebym mowila ze mam nadwage, ale nie naleze do osob "wieszaków" i dziekuje za slowa "zrob z siebie ksiezniczke"- to co mam sobie zrobic jeszcze? przeszczep kolagenu czy co? heh... wszyscy z gory zakladacie ze jestem jakas szpetna albo o siebie nie dbam ze ciagle mi piszecie zebym sie zmienila zewnetrznie??

Pozwolę sobie odpowiedzieć cytatem.

samotna_zagubiona napisał(a):wydaje mi sie ze to kwestia wygladu. wiecie - okulary troszke cialka [tylko troszke bo 70kg na 173cm], albo przez moje podejscie do innych. Niestety jestem kobietką, którą wszyscy traktują jak kumpla mimo że noszę szpilki, ale nikt nie traktuje jako materiału na partnerkę...
A jak juz traktują to są to osoby, z tej pierwszej kategorii które własnie nie pasują w moje gusta.

W związku z tym nie rozumiem ptetensji do mnie, po tym co napisałaś chyba mam prawo mysleć, że idealna z wyglądu nie jesteś. Co do tej fotki, to twarz jak twarz, są ładniejsze, są brzydsze, taka przeciętna według mnie. Zależy, czy trafisz w gust faceta.

samotna_zagubiona napisał(a):dobra jeździjcie po mnie dalej... żal mi tylko że to sprawia mi przykrosć.. a wy jesteście idealni rozumiem żeby mnie krytykować heh...

Ktytykować może każdy, począwszy od kogoś urody np. Maćka Zakościelnego, skończywszy na totalnym lumpie.

samotna_zagubiona napisał(a):myślałam że ludzie na tym forum mają sobie pomagać....

Tak, ale pomaganie nie oznacza pisania nieprawdy, byle tylko drugiej osobie było miło. Co z tego, że my ci napiszemy, iż jesteś najpiękniejsza, najmądrzejsza itd.? Pomoże Ci to coś?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 28 paź 2008, 23:54
samotna_zagubiona, nie daj się zwieść - on tak ma w naturze każdemu dogryzać.

Toż to Twojego królewicza nie będzie interesowało, że innych adoratorów nie darzysz sympatią. Wręcz nawet mu się to pewnie spodoba. A jak trafisz na tego właściwego to zapewne inaczej spojrzysz niż na tych którzy dla Ciebie nie okazali się królewiczami.

przez cadarxx 28 paź 2008, 23:59
namiestnik napisał(a):samotna_zagubiona, nie daj się zwieść - on tak ma w naturze każdemu dogryzać.

gabriel często innym dogryza, ale często ma też rację...

gabriel napisał(a):Nie wytykam, przecież wszyscy mamy, stwierdzam tylko, że książę odpada. Ja też bym sobie wymarzył jakąś modelkę ale wiem, że ona potrzebuje twardego faceta z heisem, BMW 750 i willi za miastem, który nigdy nie ma chwili zwątpienia a jeżeli ma to tego nie okazuje więc delikatnie mówiąc nie mam szans. To jest realizm a nie jechanie po kimś. Znajdziesz kogoś napewno.

Post może ciut przesadzony, ale istotę tego zagadnienia każdy rozumie. Chcesz atrakcyjną kobietę? Musisz być atrakcyjnym facetem(u mężczyzny wiele cech się na to składa). Chcesz atrakcyjnego faceta? Bądź atrakcyjną kobietą(świetny wygląd i w miarę znośny charakter).

przez gabriel 29 paź 2008, 00:20
No jasne, że przesadzony ale wiesz o co chodzi. Trzeba coś zaofiarować w zamian a nie książę przyjdzie i porwie za siedem mórz lasów i gór, hehehe a tym bardziej księżniczka...

---- EDIT ----

powietrza nie skomentuje...

przez TIKI 29 paź 2008, 00:45
cadarxx, Szanuje Twoje wypowiedzi na forum. Ty nie "lejesz wody" mowisz dokladnie tak jak jest jakie sa realia. Doceniam to :)
Jesli chodzi o ksieciow to wiadomo... trzeba byc tez ksiezniczka zeby wogole mogl spojrzec na Ciebie. No i odwrotnie. Tylko ze chlopak musi nie tylko "dobrze wygladac" ale powiienien dobrze sie ubierac, byc inteligenty, z wyksztalceniem, najlepiej z autem i chata. No chyba ze dziewczyna jeszcze nie mysli o wspolnym zyciu, wiec tylko pocieszy sie autem :) Na mieszkanie jeszcze poczeka :)

przez MOCca 29 paź 2008, 02:00
gabriel napisał(a):cadarxx, ja tam lubię jak laska ma duży tyłek, byle gładki...
zapomniałeś dopisać umyty ....
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez depresyjny86 29 paź 2008, 02:03
Tak sobie myśle że w tym temacie jeszcze nie raz będzie kłótnia
:?
Tematy związane z kontaktami męsko-damskimi zawsze przynoszą kłótnie....
Gabriel-wiedziałem, że w tym temacie też będziesz rozrabial :D

A teraz na temat:
Moja "koleżanka" się ożeniła i mam doła...<nie związanego z nią,bardziej związanego z tym że nigdy nikogo nie będe mial,no i dół rwniez powstał z tego powodu ze zycie innych sie zmienia a moje nie...>.Swoją drogą ma 21 lat....to chyba dość ryzykowny wiek na ślub<chodzi mi o to że nie jest jeszcze dojrzała do bycia w związku przez całe życie>
:)

przez namiestnik 29 paź 2008, 02:10
Wiesz różnie jest. Ludzie się pobierają w wieku kilkunastu lat (dawniej to było dość częste) i bywają szczęśliwi całe życie. A i bywa, że w wieku trzydziestu kilku lat i sobie nie radzą. W sumie nikt nie jest przygotowany na wszystko - trzeba się docierać i uczyć być ze sobą całe życie.

przez Ridllic 29 paź 2008, 02:22
Znów się prowokujecie wzajemnie , w tym temacie to się niedługo pozabijacie :mrgreen:

Ps. ja tam lubię bruneteczki z zielonymi oczętoma bez dużej pupki ;)
Ridllic

przez berlioz 29 paź 2008, 02:28
Ridl jak to mozliwe bycie modem majac jedynie 353 posty? :mrgreen: ja tez chce :P

samotna_zagubiona ladne zdjecie :smile: skad jestes tak w ogole?

przez gabriel 29 paź 2008, 08:45
zapomniałeś dopisać umyty ....

mOCCA to akurat zabawne nie było, raczej obleśne. Nie ma nic gorszego niż to, że dziewczyna nie dba o siebie, facet zresztą też. Bleh!
Tak sobie myśle że w tym temacie jeszcze nie raz będzie kłótnia

Jaka kłótnia? To jest dyskusja, do tego służy forum.

---- EDIT ----

berlioz, samotna szuka ślązaka. Piszesz się? Na pewno się ucieszy...

przez Lariana 29 paź 2008, 09:27
Uznajcie mnie za głąba ale za nic nie mogę znaleźć tematu ze zdjęciami forumiwiczów ==' Kiedyś go widziałam i umknął mi ...
A dyskusja w tym temacie nigdy nie wygaśnie :D
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

Sortuj wg