Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez bee84 22 paź 2008, 10:20
Jeśli chodzi o moje doświadczenia ... to taki związek jest chyba niemożliwy. Za każdym razem jak facet mnie zainteresuję, dobrze mi się z nim rozmawia .... to automatycznie zaczyna mi się podobać ...... albo co gorsza on mi się nie podoba ale ja mu sie podobam ..... i wtedy jest jeszcze większa lipa :?
Własnie ... słuchajcie ja nie rozumiem tego .... czy to jest w ogóle możliwe żeby spotkać kogoś kto mi sie będzie podobał .... i jednocześnie ja mu się będe podobać??? .... mi sie tak ani razu nie zdarzyło :roll:
..... nie mogę powiedzieć, że nikt się mną nie interesuje .... ale te osoby mnie kompletnie nie ruszają ......... może mam za duże wymagania :shock: ... ale przecież nie mogę być z kimś kto mi się nie podoba ... może po prostu nie mam szczęścia :cry:

przez Ridllic 22 paź 2008, 10:37
Raczej musisz kiedyś trafić na takiego faceta musiałabyś mieć strasznego pecha bo potencjalnie jest duża szansa (z matematycznego punktu widzenia) że trafisz na takiego który będzie Ci się podobał a Ty jemy .Co do wymagań sama musisz sobie na to pytanie odpowiedzieć "ale osobiście twierdze że nie masz szans nie trafić na tego kogoś ale czasami można to przeoczyć tak ,że oczy szeroko otwarte" :!:
Ridllic

przez namiestnik 22 paź 2008, 10:55
Ridllic - ja wierzę w przyjaźń damsko męską. Choć raczej nie wierze w związek którego katalizatorem jest alkohol. Jeżeli już to może coś innego było katalizatorem - może właśnie ta dobra przyjaźń, a alkohol rozwiązał języki i sobie powiedzieliście co naprawdę czujecie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 22 paź 2008, 11:02
namiestnik, hehe źle mnie zrozumiałeś nie mówię o tym ,że kupujemy 0.7 siadamy i pijemy i to co nas łączy :mrgreen: ale leje teraz wyobrażam sobie jak biorę ja do monopolu i mówię "wybieraj kochanie"
Ridllic

przez namiestnik 22 paź 2008, 11:41
:P :P

przez Lariana 22 paź 2008, 14:44
bee84 ,też tak mam .Tracę nadzieje że kiedykolwiek spotkam takiego.
Znowu wpaść w stan że nie zależy mi na związkach. Wśród znajomych którzy wszyscy sobie zaczynają układać życie ze swoimi połówkami..
Dziś mam ochote się zaszyć w kącie pokoju i czytac. To chyba dobre rozwiązanie ,ale na wieczór bo muszę jeszcze na miasto lecieć ech
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez samotna_zagubiona 22 paź 2008, 16:36
ja wierze w przyjazn mezczyzny i kobiety bo zanm takie osoby, ale chyba ma ona szanse tylko przetrwac gdy jest juz wieloletnia i np zaczela sie w dziecinstwie ze wspolnego podworka czy cos. inaczej chyba nie ma szans na trwalosc.
a co do tego jakiego faceta bym chciala? hmm... wiem jakiego... nawet nie mam TAK WIELU wymagan jak stad do ksiezyca, ale widocznie sa one tak subtelnie wybrane ze nie ma na horyzoncie idealu spelniajacego przynajmniej polowe z nich... :/
a ostatnio wogole zauwazam ze samej mi zle ale juz z dwojga zlego wole byc sama niz miec nad soba faceta ktory by na mnie naciskal i wymagal ode mnie nie wiadomo czego albo mnie ograniczal...
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez Ridllic 22 paź 2008, 17:12
samotna_zagubiona, racja mieć kogoś po to żeby nie być samotnym jest bezsensowne ,żadna przyjemność a raczej męczarnia czasami może się z tego zrobić .
Ridllic

przez jaaa 22 paź 2008, 18:47
bee84 napisał(a):Jeśli chodzi o moje doświadczenia ... to taki związek jest chyba niemożliwy. Za każdym razem jak facet mnie zainteresuję, dobrze mi się z nim rozmawia .... to automatycznie zaczyna mi się podobać ...... albo co gorsza on mi się nie podoba ale ja mu sie podobam ..... i wtedy jest jeszcze większa lipa :?
Własnie ... słuchajcie ja nie rozumiem tego .... czy to jest w ogóle możliwe żeby spotkać kogoś kto mi sie będzie podobał .... i jednocześnie ja mu się będe podobać??? .... mi sie tak ani razu nie zdarzyło :roll:
..... nie mogę powiedzieć, że nikt się mną nie interesuje .... ale te osoby mnie kompletnie nie ruszają ......... może mam za duże wymagania :shock: ... ale przecież nie mogę być z kimś kto mi się nie podoba ... może po prostu nie mam szczęścia :cry:

jakby to ja pisala;) mam to samo a wiek coraz wyzej mi idzie;(

co do przyjazni nie wierze osobiscie u mnie znaczylo zawsze cos wiecej z jednej strony o po znajomsoci...

przez namiestnik 22 paź 2008, 19:38
Lariana napisał(a):Dziś mam ochote się zaszyć w kącie pokoju i czytac. To chyba dobre rozwiązanie ,ale na wieczór bo muszę jeszcze na miasto lecieć ech

Oj jak często tak jest, że chcemy się zaszyć i zrobić coś dla siebie tylko. Zostać sam na sam z czymś co lubimy. Poczytać. A jest jeszcze jakieś ale... a potem już siły brak czasami.

przez Lariana 22 paź 2008, 20:27
W jakimś stopniu spełniłam swoje marzenie. Czytając na przystanku i jeszcze dzisiaj poczytam..
Co do przyjaźni damsko-męskiej to co chwila ,co doświadczenia widze że nie jest możliwa. Tylko ranię ich ,gdy oni czują coś więcej .. Poradze coś na to ? Nie sądze by ktokolwiek mógł zapanowac nad emocjami innych.
Myslę że taka przyjaźń istnieje gdy jedna strona jest w związku. I nie dochodzi do burzenia tego związku ,po prostu ta osoba szczerze mi może wszystko powiedzieć i wiem że nie czuje do mnie czegoś więcej niż przyjaźni.

przez namiestnik 22 paź 2008, 21:02
Zasadniczo to trzeba uważać z takimi przyjaźniami. Jednak się zdarzają :)

przez Lariana 22 paź 2008, 21:25
Zasadniczo tak :)

przez samotna_zagubiona 22 paź 2008, 21:33
no ale jakby wziasc pod uwage ze mezczyzna to gej no to... ponoc jest najlepsza przyjaciolka dl akobiety wiec :D przyjazn K i M istnieje xD i prosze doszlismy do cudownych wniosków lol xP [samozachwyt z własnej głupoty. matko jaki ja zal soba reprezentuje eh]
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

Sortuj wg