Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez Lariana 19 paź 2008, 21:15
Ludzie w internecie mówią szczerze i wiele spraw o których by w życiu nie powiedzieli na realu. Dlatego to jest takie wygodne. Nic nie tracimy .Nikt nam opinii nie zszarpie. Jakże trudno znaleźć kogoś w świecie żywym ,takiego co nam przypadnie do gustu i będziemy pewni rzucając się na wodę że nie utoniemy bo będziemy pracować na ten związek..
Jeszcze kwestia czy ten ktoś z poza problemów psychiki będzie wiedział i rozumiał przez co przechodzimy. Tak trudno o zaufanie.
Zgadzam się ,gdy każdy będzie myślał że poczeka i zobaczy aż ta osoba przyjdzie ..to się nie doczeka..
Całe życie będzie czekał i myślał "nie to jeszcze nie ta osoba, poczekam sobie na idealną..
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez namiestnik 20 paź 2008, 00:19
cadarxx napisał(a):Dziś do mojego mieszkania zapukała nieznajoma, długonoga blond piękność, od razu wskoczylismy do łóżka, oświadczyłem się jej, a za tydzień mamy ślub. Najlepiej właśnie całe dnie siedzieć w domu, wtedy jest największe pradopodobieństwo, że zdobędziemy idealną kobietę lub idealnego faceta.

I się okazało, że ona to przebieraniec :D (krokodyl z zajączkiem) :twisted:

A wracając do tematu.. siedzieć w domu może nie. A wiadomo czy np. jakiś smutasek czy smutaska z forum nie napisze do drugiego smutaska z forum.. :) I na ich twarzach zawitają radośnie wygięte banany? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez Fenrir 20 paź 2008, 00:49
Tak tyle tylko ze związek smutaska ze smutaskiem to zwiazek bez przyszlosci :twisted: Facet w zwiazku ma byc facetem Owszem sa kobiety o silnym instynkcie macierzynskim ktore szukaja synusia a nie partnera ;) ale czy faktycznie w takiej relacji mozna sie czuc dobrze i byc dowartosciowany ? Zdychać trzeba z usmiechem na ustach :mrgreen:
ps. podobno faceci szukajacy kobiet z duzymi piersiami tak naprawde szukaja mamusi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Show must go on :>
8949583 gy gy :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 20 paź 2008, 20:47
hehe - ale jak się smutaski spotkają to może będą miały banany na ustach a nie smutek. Będą się cieszyć, że nie są sami. :)

Niekoniecznie znaczy to, że facet smutasek nie ma szans na kobietę. A bo to mało jest facetów którzy niekoniecznie się ciągle uśmiechają, a kobiety i żony mają? :)

przez Lariana 20 paź 2008, 21:09
Jakie rymy ,nieźle..
A bo to smutaski tylko się nie uśmiechają? Raz dobrze ,raz źle. A może jeden smutasek wzbudzi usmiech u tej drugiej osoby i razem z tego wyjdą?
Tak czy siak chciałabym silnego psychicznie faceta.. Ale wiadomo jak to z tymi marzeniami bywa ,wszystko na opak w tych sprawach.
"When I wanna got sunshine I got rain" jak to leci w piosence ze Shreka..

przez namiestnik 20 paź 2008, 22:04
:D Lariana - jak potrzebujesz silnego fizycznie to musi być taki silny od zawsze, albo taki który zyskał siłę dzięki Tobie. Jeżeli takiego pragniesz to nie rezygnuj :)

---- EDIT ----

A z tymi rymami to samo tak wyszło.. przypadkiem :)

przez Lariana 20 paź 2008, 22:32
Tu właśnie sprawa jest pogmatwana ..
Widzę że podobam się słabym psychicznie (co nie jest fajne) ,a nie lubię zbyt silnych w sensie zbyt zatwardziałych facetów (takich którzy myślą że jak mnie do 'porządku' sprowadzą to będzie dobrze..) .
Myślę że trzeba nad sobą popracować .. hm...

przez namiestnik 20 paź 2008, 23:16
No może sama jeszcze do końca nie wiesz co będzie dla Ciebie najlepsze. Mi się wydaje, że każda kobieta, albo prawie każda chce kogoś kto da jej oparcie.
No z drugiej strony faceci to nie jakieś opieradła etatowe, jak mówisz ... wszystko wymaga wyważenia.

Nie można tu mylić faceta silnego psychicznie z facetem gruboskórnym. Takiego byś chyba nie chciała?

przez Ridllic 21 paź 2008, 05:52
cadarxx napisał(a):
namiestnik napisał(a):Przestaniesz szukać to ona Cię znajdzie i się jako kawaler i tak nie zestarzejesz.

Ridllic napisał(a):racja sama/sam się znajdzie :!:

Dokładnie. Dziś do mojego mieszkania zapukała nieznajoma, długonoga blond piękność, od razu wskoczylismy do łóżka, oświadczyłem się jej, a za tydzień mamy ślub. Najlepiej właśnie całe dnie siedzieć w domu, wtedy jest największe pradopodobieństwo, że zdobędziemy idealną kobietę lub idealnego faceta.

Cadarxx a kto Ci każe siedzieć w domu czy w moich słowach dopatrzyłeś się namowy na zamykanie sie bo ja nie bardzo a tendencja jest raczej taka że jak chcesz coś osiągnąć na siłę to i tak z tego jest wielka kupa !!!

PS. no to gratuluje nie masz za wielkich wymagań musi być piękna i szybka :mrgreen:
Ridllic

przez Lariana 21 paź 2008, 15:08
Dokładnie ,nie chce gruboskórnego faceta..

przez cadarxx 22 paź 2008, 01:19
Ridllic napisał(a):Cadarxx a kto Ci każe siedzieć w domu czy w moich słowach dopatrzyłeś się namowy na zamykanie sie bo ja nie bardzo a tendencja jest raczej taka że jak chcesz coś osiągnąć na siłę to i tak z tego jest wielka kupa !!!

Trzeba po prostu przynajmniej wychodzić z domu, spotykać się z ludźmi(i nie chodzi tu o spotkania w pracy czy na uczelni), no i przedewszystkim być atrakcyjnym fizycznie, bo inaczej bardzo mało prawdopodobne, że ktoś się nami zainteresuje, a to, że ten ktoś będzie akurat w naszym typie, to już prawie nierealne.

Mam kumpla, który co tu dużo mówić- dobrych genów to on nie ma, na dodatek jest niesmiały. Ma on jednak dziewczynę, która sama go poderwała. Ta dziewczyna jest brzydka i jemu też się nie podoba(sam nam o tym mówił nie raz). Jest z nią tylko tymczasowo(choć moim zdaniem lepszej nie znajdzie), dopóki lepsza go nie poderwie, co jest bardzo mało prawdopodobne.

przez TIKI 22 paź 2008, 05:32
Lariana napisał(a):Dokładnie ,nie chce gruboskórnego faceta..

Nie chcesz, ale zazwyczaj wlasnie takie dziewczyny wykorzystuja slabszych psychicznie factow, tzn bawia sie nimi... Hmmm, a co masz na mysli "gruboskornego" to taki co trzyma w garsci zwiazek? Ktory decyduje o wszystkim? Czy taki co siedzi z piwkiem przed kompem, albo Tv i oglada mecze na a Ciebie nie chce nawet spojrzec?.

przez Lariana 22 paź 2008, 09:08
Nie bawie się facetami. Nie chce takiego słabego ponieważ nie chce go wykorzystywać. A pewnie on tak będzie myślał gdy powiem mu swoje zdanie a on potulnie przytaknie bo tak będzie mu wygodnie. I ten cierpiętnik sam sobie krzywde wyrządzi ,ale to oczywiście kobieta będzie winna..
Tak własnie taki obraz jest gruboskórnego, jak już wcześniej pisaliśmy róznice między silnym psychicznie a gruboskórnym..

przez Ridllic 22 paź 2008, 09:48
A co sądzicie o związku który stworzył się z przyjaźni takiej szczerej miedzy kobietą a facetem i podkreślić trzeba ,że była to głównie inicjatywa kobiety oczywiście katalizatorem była dobra zabawa i alkohol :?: :?: :?: "jak waszym zdaniem jest czy takie coś ma potencjalną szanse przetrwania" i kolejne pytanie czy "wierzycie w przyjaźń K+M :?: :?: :?: "
Ridllic

Sortuj wg