Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez wróbelek Elemelek 03 paź 2008, 22:10
samotna_zagubiona, mam takie samo odczucie jak ty... wydaje mi się że jakbym miała kogoś na kim wiem ze moge polegać, kto mnie zrozumie i pocieszy, moje życie wyglądało by zupełnie inaczej... narazie jestem zdana sama na siebie i miłe słowa słyszę naprawdę baaardzo żadko, a każdy tego potrzebuje... ach, gdzie ten mój książe z bajki?? ^^'
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Ridllic 04 paź 2008, 03:48
bardzo proszę o definicje książe z bajki ??? :D
Ridllic

przez cadarxx 04 paź 2008, 04:40
Ridllic napisał(a):bardzo proszę o definicje książe z bajki ??? :D

Ja podam ;) .
Książe z bajki dla większości kobiet to osoba, która nie istnieje, gdyż wymagane cechy wzajemnie się wykluczają, także istnienie takiego faceta jest niemożliwe. Jeśli jednak jakimś cudem by się takowy znalazł, to kobieta i tak szybko go rzuci, bo przecież ideały są nudne :P .
Niedawno znalazłem w necie ciekawy tekst, który szerzej to opisuje: http://ryszard-ochodzki.blog.onet.pl/2, ... index.html

Może jakby połączyć najlepsze cechy dziesięciu facetów, to by powstał ten książe z bajki, jednak takowy nie będzie chciał byle czego, tylko prawdziwą księżniczkę, także 99,99% kobiet może o nim tylko marzyć ;) .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lariana 04 paź 2008, 12:58
Wiele się zgadza z tego artykułu z bloga
A jak to jest z księżniczką z bajki? Czy wystarcza wam kobieta która jest ładna ? Jak to jest ? Ciekawi mnie to .. :)
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez wróbelek Elemelek 04 paź 2008, 15:39
haha, no ciekawy tekst :P nie chcę tu wszczynać dyskusji z cadarem :P bo mamy troche odmienne zdania ;) w każdym razie ja sobie cichutko poczekam na tego mojego księcia :P
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Lariana 05 paź 2008, 21:53
Co jest z wami ? :D
Widzę że panowie nie chcą się podzielić refleksją na ten temat.. szkoda :D

przez Spadająca_Gwiazda 05 paź 2008, 22:06
wróbelek Elemelek napisał(a):samotna_zagubiona, mam takie samo odczucie jak ty... wydaje mi się że jakbym miała kogoś na kim wiem ze moge polegać, kto mnie zrozumie i pocieszy, moje życie wyglądało by zupełnie inaczej... narazie jestem zdana sama na siebie i miłe słowa słyszę naprawdę baaardzo żadko, a każdy tego potrzebuje... ach, gdzie ten mój książe z bajki?? ^^'

pewnie siedzi na piwie z kolegami i śpiewa zbereźne piosenki ;D
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

przez cadarxx 05 paź 2008, 22:11
wróbelek Elemelek napisał(a): w każdym razie ja sobie cichutko poczekam na tego mojego księcia :P

Lepiej zrobisz, jak zaczniesz go szukać ;) .

Lariana nie to że nie chcą, ale może czasu nie mają :smile: . Wczoraj mnie nie było, więc wypowiem się dziś.

Ładnych kobiet jest mnóstwo, więc sam dobry wygląd to za mało na księżniczkę. Dla mnie księżniczka to kobieta, która oprócz super wyglądu jest inteligentna(naprawdę inteligentna, a nie taka jak 90% kobiet, które tylko myślą, że są inteligentne...), ma mieć swój styl, sposób bycia, no i przede wszystkim musi mieć to coś, co mnie będzie pociągać, bo czasem zdarza się tak, że kobieta wygląda bardzo atrakcyjnie, ale jakoś nic na jej widok się nie czuje.

przez Lariana 05 paź 2008, 22:28
Dziękuje za wypowiedź :)
Czasem szukając można szukać nie tam gdzie trzeba..
Czasem można miec wrażenie że faceci wymarli bo większość z nich mysli tylko o sexie i zaliczeniu panienki..
A taki wartościowy w tym czasie siedzi i popija piwo spoglądając na faceta 'podrywacza' i myśląc sobie ze ten to ma farta ,a kobieta podrywana mysli że znalazła się w skrajnej syt. i nie ma normalnych gości.
Też chciałabym poznać jakiegoś intelektualistę .Sam wygląd niestety nie jest dobry. Znam faceta który podoba mi się zewnętrznie ale nie można z nim o niczym porozmawiać =='

przez betty_boo 05 paź 2008, 22:34
a według mnie jest wileu ciekawych i inteligentnych facetów... dużo co prawda "zajętych" ale i wolni się zdarzają... chociaż ciekawych i inteligentnych kobiet jest zdecydowanie więcej:)

przez cadarxx 05 paź 2008, 22:35
Lariana napisał(a):
Czasem można miec wrażenie że faceci wymarli bo większość z nich mysli tylko o sexie i zaliczeniu panienki..

Najgorsze dla was jest to, że nie macie niemal żadnych szans(chociaż większość myśli, że doskonale wie jaki kto jest) aby wyczaić, czy facetowi chodzi tylko o jedno, czy o coś więcej. Musicie ryzykować.

Lariana napisał(a):
A taki wartościowy w tym czasie siedzi i popija piwo spoglądając na faceta 'podrywacza' i myśląc sobie ze ten to ma farta ,a kobieta podrywana mysli że znalazła się w skrajnej syt. i nie ma normalnych gości.

A co takowy ma robić, jak wszystkie mają gdzieś te jego wartości ;) ? Facet może być wartościowy, ale jak nie ma wyglądu, nie umie podrywać, to nic nie zdziała, żadna kobieta na niego uwagi nie zwróci.

przez Lariana 05 paź 2008, 22:54
No właśnie i co w takiej sytuacji robić? Ostatnimi czasami trochę się pozmieniało i to kobiety często muszą podrywać takich wartościowych , siedzących przy barze i popijających ..

przez cadarxx 05 paź 2008, 23:12
Lariana napisał(a):No właśnie i co w takiej sytuacji robić? Ostatnimi czasami trochę się pozmieniało i to kobiety często muszą podrywać takich wartościowych , siedzących przy barze i popijających ..

Te które wiedzą czego chcą, nie kierują się stareotypami, to tak robią i często dobrze na tym wychodzą.

przez samotna_zagubiona 06 paź 2008, 19:16
mnie to wszystko osobiscie wkurza... kiedys mezczyznie kobiety tknac kwiatkiem nie wolno bylo, a teraz sie same nadstawiaja, co lepsze- walcza ze soba o wzgledy panow! to jest chore... kobiety upadly na mozg. dobra jesli nam naprawde zalezy, ale takie wyrywanie rpzez kobiety kazdego faceta jakiego chca jest dla mnie chore... i panowie niestety teraz sobie nizly pretekst znalezli. ja ostatnio uslyszalam zebym nie oczekiwala niczego od pewnego pana, bo po co on sie ma starac? to kobieta ma za nim chodzic, a on sobie odpocznie, bo w koncu tak to teraz jest - czasy sie zmienily "bo chcialyscie rownouprawnienia to macie" ehh ... :/
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

Sortuj wg